Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Тепло-гідроізоляція цокольного поверху

Vettel

Рекомендовані повідомлення

на цьому етапі мені потрібно робити чорнову стяжку по грунту цокольного поверху. Чим краще утеплити майбутню паркетну підлогу, чи доцільно давати два шари плівки для гідроізоляції(перед чорновою і після). Товщина робіт може бути будь яка так і можливо хтось порекомендує матеріали, головне щоб доцільно було по фінансах і малих енерговтратах!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

з початком весни починаю вже буд.роботи. Я зовсім не професіонал, трохи десь бачив, чув і на тому все)))

Вот надумав стажки з стружкою! Спочатку гідрорізоляційна плівка(тент від фури), потім чорнову стяжку цементну хочу залити з керамзітом але без дупля скільки см. давати(як мінімум), опосля даю плівку чорну, після цього вже фінальна стяжка цементно-стужкова з затиркою зверху цементопісковою сумішшю.

Підлога буде з полової фальцовоної дошки або паркет???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот мії думки наглядно.

Земля пресована роками і перед тим там свояв польський одноповерховий дім! Води як такої немає, хібащо тільки під час дощу з вулиці, водозлив з даху виведений у каналізацію.

Основня моя проблема це зробити не холодну підлогу при тому що цоколь будинку в рівень з відмосткою(подвір“я з нахилом)

651729030_.JPG.cd01fb5bd1e65c5f556fc049ec689b55.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...