Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кто и как бы поступил ?

saschik

Рекомендовані повідомлення

безпроцентні кредити в нашій країні неможливі апріорі. профіт все одно десь закладений. питання в іншому - чи ваші гроші коштують дорожче ніж банківські чи ні. Наприклад, я працюю в сфері, де висока рентабельність і швидка окупаємість. За 2-3 роки кредиту, я ліпше свої кошти вкладу в бізнес і прокручу їх 20 раз ніж вкладу в шмат металу на колесах і буду радіти, що не переплатив банку. У випадку з останніми 2ма автами так взагалі ще й виграв - бо нове авто який купили в кредит подорожчало (правда авто втрапило в дтп), а старий "єврохлам" євро4 (фуфуфу), який блін ніяк не ломається 1,5 року не розмитнювали, ну тіпа теж кредит від уряду :-) За цей час на зекономлені гроші заробили трохи. Тому не все так однобічно. Особливо в нашій державі.

 

 

П.С. і да, це звучить неймовірно, але з банками, автосалонами та страховими треба пропонувати свої умови :-) Як показала практика - це реально і можливо

 

В мене Сузукавже майже рік в гаражі стоїть.Наїздив 14тик, не хочу раніше річного ТО до офіціалів їхати.Дивлюсь на неї , думаю краще однушку було купити , яка б зара давала би 200 баксів оренди щомісяця, а так вона, на 200 баксів , щомісяця дешевіє :(

Шкода, що не всі рішення я можу приймати одноосібно :(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...