Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продам ділянку біля Буковелю

Molf@r

Рекомендовані повідомлення

0,33 га. Власник. Купив цю ділянку у березні 2013 року. Шукав довго. Задумав будувати щось на зразок садиби-невеликого готелю, щоб і самому досхочу насолоджуватись карпатськими краєвидами, і мати з того хоч який прибуток. Хотів, щоб і неподалік від гірськолижного курорту, і недалеко від центральної дороги на Буковель, і не перший ряд від дороги-щоби не заважав зайвий шум, і щоб навколишні пейзажі око милували в любу пору року, і щоб ландшафт цікавий був-щоб вписався будинок в стилі ШАЛЕ. Дооовго шукав. Нарешті знайшов-на виїзді з села Татарів в напрямку Буковелю. При першому огляді ділянки зрозумів-це саме те! Від центральної дороги на Буковель-200 метрів (до Буковелю 11 км), 50 метрів від асфальту, в районі повороту на Ворохту. Живописне місце - УНІКАЛЬНИЙ, НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ КРАЄВИД з гори на трасу, село і гірські хребти, а не на паркани та будинки сусідів. Мій архітектор-проектувальник, який вже більше 20!!! років проектує різноманітні будівлі виключно в горах при відвідуванні моєї ділянки сказа що він ще такої краси не бачив. До лісу 100 метрів. Обгороджена. Ділянка розташована в гарному ландшафтному місці - на схилі гори. Чудове місце для будівництва ресторану, готелю чи котеджу - проглядається з центральної дороги. Але я розраховував на купівлю ділянки 12-15 сотих, а тут продавалось більше 32 сотих і хазяїн ділити не хотів. Тож прийшлось купляти увесь наділ, на купівлю якого пішла і більша частина моїх коштів призначених для будівництва мого котетжу. Зараз я змушений шукати покупця на більшу частину від купленої мною ділянки (близько 20 сотих, поділ яких можливий ще на 2 ділянки.), інакше не можу розпочати власне будівництво. Зараз можу запропонувати досвідченого проектанта, гуцульских майстрів, які знаються на будівництві житла в горах, спільне будівництво сертифікованого септика, дороги, скважини до води і на перспективу догляд за вашим будинком. Ціна за сотку 28000 грн. Відео з ділянки-
Мій телефон 096 290 19 35
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насчет красивых пейзажей с участка - спорный вопросссс... Шиферные кровли домов - не самые красивые пейзажи... За 28 000 грн., за сотку... ИМХО.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насчет красивых пейзажей с участка - спорный вопросссс... Шиферные кровли домов - не самые красивые пейзажи... За 28 000 грн., за сотку... ИМХО.

 

Щоб не було видно в полі зору шиферних дахів потрібно набагато дальше забратись в гори.А це звичайне гірське село. Розумію, що дах з черепиці має більш привабливий вигляд, але на жаль не усі гуцули мають кошти щоб перекрити свої домівки черепицею:D. На рахунок ціни, то вона зазначена середня по регіону і завжди обговорюється з реальним покупцем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я правильно понимаю: у вас не самое высокое место на горе и сверху есть еще участок, участки?
Моя ділянка (та її частина, яка пропонується до продажу) знаходиться на невеликому схилі. Задня її частина - це десь приблизно 20-30 метрів до вершини цього пологого схилу. Позаду ділянки розташовані ділянки сусідів, які фактично перебувають на вершині цієї гори. Ось координати місця на maps.google.com з якого було зроблено відео краєвиду з ділянки - 48.342834,24.571443
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 4 тижні потому...

Доброго дня!

А чому Ви не розглядаете iдею залучити партнера-iнвестора для сумiсного будiвництва готелю?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що з комунікаціями? Чи як завжди, "да там Василь підключить за пляшку"?

Чи є можливість підключитись і яка вартість світла та газу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

А чому Ви не розглядаете iдею залучити партнера-iнвестора для сумiсного будiвництва готелю?

 

Тому, що:

1.Реалізувавши частину ділянки, я і сам зможу збудувати готель.

2.Є вже гіркий досвід залучення і інвесторів і партнерів.

 

Добавлено через 4 минуты

Що з комунікаціями? Чи як завжди, "да там Василь підключить за пляшку"?

Чи є можливість підключитись і яка вартість світла та газу?

 

Газу в цій частині Карпат не має і ніколи не було! Лінія електропередач проходить в 10 метрах від ділянки. Може здивую Вас, але вартість електроенергії в Карпатах така ж, як і в решті України.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Доброго дня! В зв'язку з несподіваним приходом весни та необхідності в скорому часі проведення весняно-польових:) та будівельних робіт - ціну знижено!!! Нова ціна - 24000 грн. за сотку.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
кілька фото ділянки

 

Не знаю как кому, но мне очень нравится, и если бы были деньги купил бы полюбому, природа очень красивая, свежий воздух, для отдыха то что нужно - вот только в деревне не очень отдохнешь! Деревня для роботы, а не для отдыха, а так все круто! :D

__________________________________

бгаи минск факультеты

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю как кому, но мне очень нравится, и если бы были деньги купил бы полюбому, природа очень красивая, свежий воздух, для отдыха то что нужно - вот только в деревне не очень отдохнешь! Деревня для роботы, а не для отдыха, а так все круто! :D

Если бы еще работа была, было бы вообще гуд!:lol::lol::lol:

 

__________________________________

інститути в києві

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если бы еще работа была, было бы вообще гуд!:lol::lol::lol:

 

__________________________________

інститути в києві

 

Добрий день! Ви може не уважно читали? Ділянка біля Буковелю! А Букове́ль — найбільший гірськолижний курорт України. Робота тут для більшості населення, це прийом туристів. Прийом туристів (в садибах, готелях, дворах, мотелях), це робота! Я думаю доступно пояснив?:D:D:D:\"\":

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
  • 1 місяць потому...
Ділянка в продажі. Приїзджайте - поторгуємось))). В цю пору року Карпати особливо прекрасні!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...