Строим Дом

Партнер раздела: DreamDim
Перезагрузить страницу

Підкажіть як застосовуються пільги для багатодітних сімей при перевищенні лімітів

Старый 23.09.2013, 16:44   #1
sashaMO
Форумчанин

Вы сказали Спасибо: 3
Поблагодарили 11 раз(а) в 9 сообщениях
По умолчанию Підкажіть як застосовуються пільги для багатодітних сімей при перевищенні лімітів

Доброго дня! Перепрошую можливо моє запитаня не стосуєтсья цього форуму але все ж таки задам.

У мене багатодітна сім’я. Чи розповсюджуються пільги (50 відостків) при сплаті послуг за газопостачання будинку при перелімінтуванні обсягів газу. Якщо є такі пільки то як вони застосовуються при первищенні 2600 куб. метрів газу.

І ще питання. Ми підключились до газу в серпні цього року. Як ведеться обрахунок обсягів споживання газу в даному випадку? Чи в межах календарного року (тобто від 1.01. і по 31.12) чи в межах року від дня початку користування газом (у моєму випадку 1.08 і по 31.07)?
sashaMO вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.09.2013, 09:08   #2
sashaMO
Форумчанин

Невже так ніхто і не знає з якого по яке число підраховується обсяг використаного газу?
Старый 27.09.2013, 10:09   #3
x_y_z_
Старожил форума

Вы сказали Спасибо: 1,179
Поблагодарили 946 раз(а) в 417 сообщениях

Цитата:
Сообщение от sashaMO Посмотреть сообщение
У мене багатодітна сім’я. Чи розповсюджуються пільги (50 відостків) при сплаті послуг за газопостачання будинку при перелімінтуванні обсягів газу. Якщо є такі пільки то як вони застосовуються при первищенні 2600 куб. метрів газу.
добридень!
так, пільга продовжується до ліміту газу для Вашої сім'ї, який розраховується відповідно до Постанови КМУ zakon4.rada.gov.ua/laws/show/879-96-%D0%BF, а там виходить багато )
у нас на 4 прописаних в будинку осіб багатодітної сім'ї виходить взимку можна використовувати 980 пільгових кубів газу на місяць, хоча ми за рік вкладаємося в 2500 ) І пільга 50% діє якраз в межах даного обсягу
але якщо Ви в межах свого індивідуального пільгового обсягу газу виходите за ліміт 2500, то Вам увесь об'єм спожитого за відповідний рік газу перераховують за вищою ціною і від неї вже мінусують 50%

Добавлено через 1 минуту
Цитата:
І ще питання. Ми підключились до газу в серпні цього року. Як ведеться обрахунок обсягів споживання газу в даному випадку? Чи в межах календарного року (тобто від 1.01. і по 31.12) чи в межах року від дня початку користування газом (у моєму випадку 1.08 і по 31.07)?
тут не впевнена, але, скоріш за все, в межах календарного року, подзвоніть в газову службу - там точно скажуть
x_y_z_ вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.09.2013, 14:55   #4
sashaMO
Форумчанин

А як визначити ліміт для індивідуально для моєї сім’ї?
Старый 27.09.2013, 18:10   #5
x_y_z_
Старожил форума

Вы сказали Спасибо: 1,179
Поблагодарили 946 раз(а) в 417 сообщениях

Цитата:
А як визначити ліміт для індивідуально для моєї сім’ї?
в постанові є:
у розмірі 21 кв. метр опалювальної площі на кожну особу, яка
постійно проживає у житловому приміщенні (будинку) і має право на
знижку плати, і додатково 10,5 кв. метра на сім'ю - 11 куб. метрів
природного газу на 1 кв. метр площі на місяць в опалювальний
період; ( Підпункт "б" пункту 1 доповнено абзацом третім згідно з
Постановою КМ N 1964 ( 1964-2003-п ) від 17.12.2003 )
плюс якщо у вас нема централізованої гарячої води і Ви грієте воду газом, там є ще якісь додаткові куби

про літо:
у разі користування газовою плитою за наявності
централізованого гарячого водопостачання - 9,8 куб. метра на одну
особу на місяць;
у разі користування газовою плитою за відсутності
централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача
- 18,3 куб. метра на одну особу на місяць;
у разі користування газовою плитою та водонагрівачем -
23,6 куб. метра на одну особу на місяць;

і це не Ви робите, це газконтора Вам усе сама порахує - просто запитайте в людини, яка знімає показники, чи подзвоніть до них )
x_y_z_ вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.09.2013, 11:20   #6
sashaMO
Форумчанин

Сьогодні був в газкоторі то меі сказали що на літо у мене 91 куб пілгових а на зимові місяці 1362 м кубічних. Обсяг використаного газу рахуєтсья з початку календарного року до кінця (тобто з січня по грудень). Тобто якшо я тількив серпні підключившся до газу то я спокійно можу не економлячи опалювати будинок до нового року бо я не використаю 2500 кубі. А от з січня треба буде шось думати або алетрнативне опалення якесь підключати або платити по більшому тарифу
Этот пользователь сказал Спасибо sashaMO за это полезное сообщение:
x_y_z_ (30.09.2013)

Текущее время: 09:34. Часовой пояс GMT +2.

Если Вы пользователь

Вы можете зарегистрироваться как пользователь и использовать весь функционал форума.
В любой момент Вы можете изменить свой статус с пользователя на компанию зайдя в личный кабинет.

Регистрация пользователя

Если Вы компания

Вы можете зарегистрироваться как компания и вести свою деятельность на нашем сайте.
Вы также можете создавать темы и отвечать в форуме.

Регистрация компании