Строим Дом

Партнер раздела: DreamDim
Перезагрузить страницу

Виконання підготовчих робіт

Старый 06.10.2013, 11:56   #1
Valerianv
Новичок
 
Регистрация: 09.05.2013
Пол: Мужской
Сообщений: 11
Вы сказали Спасибо: 5
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
Отправить сообщение для Valerianv с помощью AIM
По умолчанию Виконання підготовчих робіт

Здравствуйте, уважаемые форумчане!
Прошу помочь разобраться с законами.
Получил свидетельство на право собственности на земельный участок, на участке стоит дом в стадии разрушения. Хочу до получения стройпаспорта убрать остатки дома и цоколя. На дом есть паспорт БТИ, где указано, что дом находится в стадии разрушения, с указанием процента разрушения.

Вопрос - должен ля я в обязательном порядке отправлять уведомление о начале подготовительных работ?
Нажмите, для показа скрытой информации
Стаття 35. Виконання підготовчих робіт

1. Після набуття права на земельну ділянку замовник може
виконувати підготовчі роботи, визначені будівельними нормами,
державними стандартами і правилами, крім винесення інженерних
мереж та видалення зелених насаджень, з повідомленням органу
державного архітектурно-будівельного контролю.

2. Підготовчі роботи з винесення інженерних мереж та
видалення зелених насаджень замовник здійснює на підставі
зареєстрованої декларації про початок виконання підготовчих робіт.

Виконання підготовчих робіт, у тому числі з винесення
інженерних мереж та видалення зелених насаджень, може
здійснюватися на підставі зареєстрованої декларації про початок
виконання будівельних робіт чи дозволу на виконання будівельних
робіт.

Виконання підготовчих робіт з винесення інженерних мереж та
видалення зелених насаджень без реєстрації зазначеної декларації
або отримання дозволу на виконання будівельних робіт
забороняється.

3. Зареєстрована декларація про початок виконання підготовчих
робіт не дає права на виконання будівельних робіт.

4. Реєстрацію декларації про початок виконання підготовчих
робіт здійснює орган державного архітектурно-будівельного контролю
на безоплатній основі протягом п'яти робочих днів з дня отримання
декларації. { Абзац перший частини четвертої статті 35 із змінами,
внесеними згідно із Законом N 5459-VI ( 5459-17 ) від 16.10.2012 }

За наявності зареєстрованої декларації про початок виконання
підготовчих робіт (направлення повідомлення до органу державного
архітектурно-будівельного контролю відповідно до частини першої
цієї статті) отримання замовником та генеральним підрядником чи
підрядником інших документів дозвільного характеру для виконання
підготовчих робіт та видалення зелених насаджень у межах
будівельного майданчика не вимагається.

5. Форма декларації про початок виконання підготовчих робіт,
порядок її подання та реєстрації, форма повідомлення про зміну
даних у зареєстрованій декларації визначаються центральним органом
виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у
сфері містобудування.
{ Частина п'ята статті 35 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 5459-VI ( 5459-17 ) від 16.10.2012 }

6. Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю
повертають декларацію про початок виконання підготовчих робіт
замовникові, якщо декларація подана чи оформлена з порушенням
установлених вимог, з обґрунтуванням причини у строк, передбачений
для її реєстрації.
{ Частина шоста статті 35 в редакції Закону N 5496-VI ( 5496-17 )
від 20.11.2012 }

7. У разі якщо орган державного архітектурно-будівельного
контролю не зареєстрував декларацію про початок виконання
підготовчих робіт або не відмовив в її реєстрації в установлений
цією статтею строк, право на виконання підготовчих робіт виникає
на одинадцятий робочий день з дня, коли декларація повинна бути
зареєстрована або повернена. У такому разі декларація вважається
зареєстрованою.
{ Частина сьома статті 35 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 5459-VI ( 5459-17 ) від 16.10.2012 }
{ Зміни до частини сьомої статті 35 див. в Законі N 5496-VI
( 5496-17 ) від 20.11.2012 }

8. У разі якщо право на будівництво об'єкта передано іншому
замовнику або змінено осіб, відповідальних за проведення
авторського нагляду, замовник протягом трьох робочих днів
повідомляє про такі зміни орган державного
архітектурно-будівельного контролю. { Абзац перший частини восьмої
статті 35 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5496-VI
( 5496-17 ) від 20.11.2012 }

Продовження виконання підготовчих робіт без такого
повідомлення забороняється.

9. Замовник зобов'язаний протягом семи календарних днів з дня
надіслання повідомлення до органу державного
архітектурно-будівельного контролю відповідно до частини першої
цієї статті або реєстрації декларації про початок виконання
підготовчих робіт, або з дня набуття права на виконання
підготовчих робіт відповідно до частини сьомої цієї статті
письмово поінформувати місцевий орган виконавчої влади чи орган
місцевого самоврядування за місцезнаходженням об'єкта будівництва
про початок виконання підготовчих робіт.

10. Замовник відповідно до закону несе відповідальність за
повноту і достовірність даних, зазначених у поданій ним декларації
про початок виконання підготовчих робіт, та виконання підготовчих
робіт з порушенням вимог, визначених у цій статті.


Насколько я понял, прово на выполнение подготовительных работ я получаю после получения документа на право собственности, в моем случае свидетельство на право собственности на земельный участок.
Цитата:
Стаття 35. Виконання підготовчих робіт

1. Після набуття права на земельну ділянку замовник може
виконувати підготовчі роботи, визначені будівельними нормами,
державними стандартами і правилами, крім винесення інженерних
мереж та видалення зелених насаджень, з повідомленням органу
державного архітектурно-будівельного контролю.
zakon4.rada.gov.ua/laws/show/3038-17/page2
Valerianv вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.10.2013, 10:10   #2
Valerianv
Новичок
 
Регистрация: 09.05.2013
Пол: Мужской
Сообщений: 11
Вы сказали Спасибо: 5
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
Отправить сообщение для Valerianv с помощью AIM
По умолчанию

Перечитал еще раз, разобрался.
Цитата:
з повідомленням органу
державного архітектурно-будівельного контролю.
Valerianv вне форума   Ответить с цитированием Вверх

Текущее время: 07:22. Часовой пояс GMT +2.

Если Вы пользователь

Вы можете зарегистрироваться как пользователь и использовать весь функционал форума.
В любой момент Вы можете изменить свой статус с пользователя на компанию зайдя в личный кабинет.

Регистрация пользователя

Если Вы компания

Вы можете зарегистрироваться как компания и вести свою деятельность на нашем сайте.
Вы также можете создавать темы и отвечать в форуме.

Регистрация компании