Строим Дом

Партнер раздела: Системы автоматического полива
Перезагрузить страницу

Як зробити таке покриття ?

Старый 11.05.2016, 09:00   #1
Sharkan
Старожил форума

Вы сказали Спасибо: 1,181
Поблагодарили 428 раз(а) в 229 сообщениях
По умолчанию Як зробити таке покриття ?

У мене виникла наступна проблема. Під'їзд до будинку вимощений щебенем фракції 20-40, а також, частково, по 20-40 висипана фракція 5-20. Ходити по щебені не зручно, діти бігіють - падають, деруться, взуття псується і т.д...Бруківку поласти поки можливості немає. Питання - чим вимостити щебінь ? Відсів базальтовий - виглядає темно-депресивно, відсів гранітний - цікавіше, але кажуть що пилюки дуже вже багато від нього (може це неправда ?).
Одного разу, перебуваючи в Польщі, біля одного готельчика бачив ось таку вимостку (див. фото). Що це таке ? З чого воно зроблено ? Полячка казала що під тим настилом там щебінь. А чим воно покрито поверху, підкажіть ?
Миниатюры
20150814_184824_resized.jpg   20150814_182937_resized.jpg  
Sharkan вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 11.05.2016, 09:19   #2
katso_98
Начинающий форумчанин

Вы сказали Спасибо: 27
Поблагодарили 59 раз(а) в 37 сообщениях

Цитата:
Сообщение от Sharkan Посмотреть сообщение
У мене виникла наступна проблема. Під'їзд до будинку вимощений щебенем фракції 20-40, а також, частково, по 20-40 висипана фракція 5-20. Ходити по щебені не зручно, діти бігіють - падають, деруться, взуття псується і т.д...Бруківку поласти поки можливості немає. Питання - чим вимостити щебінь ? Відсів базальтовий - виглядає темно-депресивно, відсів гранітний - цікавіше, але кажуть що пилюки дуже вже багато від нього (може це неправда ?).
Одного разу, перебуваючи в Польщі, біля одного готельчика бачив ось таку вимостку (див. фото). Що це таке ? З чого воно зроблено ? Полячка казала що під тим настилом там щебінь. А чим воно покрито поверху, підкажіть ?
в мене доріжки та парковка засипані гранітним відсівом, спочатку пилюка таки є.. але після декількох дощів та з часом взагалі верхній шар залишається без пилюки та без дрібних відсівних пісщинок і сам по собі утрамбовується, вийшов такий собі дуже-дуже дрібний та щільний щебень
katso_98 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Этот пользователь сказал Спасибо katso_98 за это полезное сообщение:
Sharkan (11.05.2016)
Старый 11.05.2016, 09:50   #3
Sharkan
Старожил форума

Вы сказали Спасибо: 1,181
Поблагодарили 428 раз(а) в 229 сообщениях

Цитата:
Сообщение от katso_98 Посмотреть сообщение
в мене доріжки та парковка засипані гранітним відсівом, спочатку пилюка таки є.. але після декількох дощів та з часом взагалі верхній шар залишається без пилюки та без дрібних відсівних пісщинок і сам по собі утрамбовується, вийшов такий собі дуже-дуже дрібний та щільний щебень
Ну тоді може засипати гранітним відсівом, полити водою - потрамбувати - і буде люкс ?

Я підозрюю що на фото тому, з Польщі, також відсів гранітний.
Може трохи цементу додати - вимішати в мішалці (жменю на мішалку) - тоді засипати і протрамбувати ?
Sharkan вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 11.05.2016, 09:52   #4
katso_98
Начинающий форумчанин

Вы сказали Спасибо: 27
Поблагодарили 59 раз(а) в 37 сообщениях

Цитата:
Сообщение от Sharkan Посмотреть сообщение
Ну тоді може засипати гранітним відсівом, полити водою - потрамбувати - і буде люкс ?

Я підозрюю що на фото тому, з Польщі, також відсів гранітний.
Може трохи цементу додати - вимішати в мішалці (жменю на мішалку) - тоді засипати і протрамбувати ?
ну в мене норм) тільки травка іноді проростає місцями..
а цемент буде зайвий, мені здається.. толку від нього не буде, тільки більше пилюки
katso_98 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Этот пользователь сказал Спасибо katso_98 за это полезное сообщение:
Sharkan (11.05.2016)

Текущее время: 14:24. Часовой пояс GMT +2.

Если Вы пользователь

Вы можете зарегистрироваться как пользователь и использовать весь функционал форума.
В любой момент Вы можете изменить свой статус с пользователя на компанию зайдя в личный кабинет.

Регистрация пользователя

Если Вы компания

Вы можете зарегистрироваться как компания и вести свою деятельность на нашем сайте.
Вы также можете создавать темы и отвечать в форуме.

Регистрация компании