Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

BAV_Lug

Пользователи
  • Публікації

    575
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    1

Усі публікації користувача BAV_Lug

  1. Ну перемичок в мене немає. А на стиках з армопоясами я дійсно не бачу сенсу використання сітки. Щоби що?
  2. Зараз в мене штукатурять. Стіни два рази пройшлися грунтовкою з трудновимовляемою назвою від кнауф. Армопояси покрили бетон контактом. Встановили маяки, та будуть наносити мп-75. Сітку використовують тільки на відкосах по еппс, але утопили її в шар клею для еппс. Потім звісно повинні вийняти маяки та вирівнювати штукатурку с глянцюванням. Сподіваюсь обійтися без подальшого шпаклівання і одразу приклеїти шпалери під фарбування. Вертикальних стиків різнорідних матеріалів в мене немає, товщина теж до 2см, тож і сітка не потрібна.
  3. Я це розумію. Але і отримую прогнозовану якість, яка до цього моменту мене влаштовувала.
  4. Переплачувати в два рази для захисту від якогось дурака? Якось звучить так собі І не треба казати що не в два. Звісно є якісь клеї невідомих брендів дешевше. Але що насправді в тому мішку хз. Тож якщо дивитись на бренди, то в два, а може і більше
  5. Зрозуміло. Я так роблю якщо тільки великий шар треба. Тоді наношу на стіну (до 4 плиток одразу) і на плитку. А так, зазвичай наношу клей тільки на плитку і мені оті 10 хвилин пофіг, як ви вище і написали ))
  6. Хз. см11 (та плюс) неодноразово використовував до півтори години. Все тримається і не відпадає. Можливо ви не вмієте його готувати? )) Та і дивна якась характеристика в 10 хвилин. Цей час тільки потрібен щоб його замісити
  7. У вас є приклади? СМ11 не випадково став синонімом якісного клею. Бо з часом його якість не змінна. Цей клей використовували ще тоді, коли ніхто навіть не знав про існування класів. І все норм, роками стоїть і не відпадає. А зараз розвелось виробників, накрутили класів, в яких без пляшки хрін розберешся. Тож, на мій погляд, простіше взяти як раз перевірений часом СМ11 та не паритися з отими класами. Ну, або плюс, для заспокоєння, що щось нове взяв )) PS Я зараз говорю про не крупноформатну плитку і на стіни (холодні).
  8. Показилися з цими класами. СМ11 плюс для стін буде як раз. Та і без плюс насправді підійде. Нахіба там на стіні термостійкий клей? Ви ще спитайте не сонячна лі сторона, і розмір вікна. А тож сонце плитку нагріє ))
  9. Будинок 1 поверх. Газоблок. Стіни максимально рівні. Площа по стінам десь 210 квадратів + 40 метрів погонних (площі шириною менше за 50 см). Також розгляну пропозиції що до відкосів (щє десь 60м). При потребі є місце для проживання на обʼєкті.
  10. Пластіковий кабель канал і піна. Самий простий спосіб.
  11. Навіщо цоколь з цегли? Ставте одразу газік. Він буде краще себе почувати ніж цегла.
  12. Можливо є сенс розглянути поверхневий насос (насосну станцію)?
  13. Хз. Мені заливали 60 см (три ряди) все норм було. Думаю і метр теж вийшло би. Але звісно важко контролювати на такий висоті наскільки бетон заповнив всі пустоти.
  14. Так, коли я рахував блоки незнімної опалубки виходили дешевші
  15. А чому потрібно паропроникною гідрою обробляти? В мене схожа історія але планував бітумно-полімерний пиріг (праймер+мастика).
  16. Які є варіанти в такому випадку зробити замок? Навесний не пропонувати ))
  17. Планую встановити в госпблоку пластикові балконі двері (є в наявності). Хочу щоб відкривалися всередину. В інеті повно проходних ручок с замком з однієї сторони. Але наскільки я розумію такі ручки розраховані встановлювати замком всередину, а мені потрібно ззовні. Стане вона навпаки? Зламостійкість зараз не розглядаю, сам знаю що ні про що. То скоріше від вітру )) Додатково там планую датчики охорони
  18. Розпочав підготовку к будівництву госпблоку. Виставив рівень для нижньої обв'язки. Буде каркас з дошки 100х40. Внутрі 12мм осб. По фасаду щє не вирішив.
  19. Якщо не помиляюсь, максимальний шаг хомутів не повинен бути більше 50см.
  20. У вас в будівельному паспорті повинно бути зазначена ця будівля. Там і дивитись відступи Хоча якщо це садове товариство, то можливо там якось по інакшому
  21. Так отож. Виходить цей кращій клей вчепиться в верхній шар стяжки і відірве його від значно слабкішого шару глибше.
  22. В мене тут цікава історія. Коли робили засипку/заливку стяжки, труби теплої підлоги були опресовані тиском 5 бар. Потім я видивився на ютубі, що це не вірно, бо потім труби зменшаться і між стяжкою і трубою буде воздушний прошарок. Тож за пару днів після засипки, я скинув тиск до 1,5 бар. Пройшов тиждень, приїхав і бачу, що тиск став 2,5 бар. Температура не підвищувалася, більш того дещо впала. Як це? Що це?
  23. Це якщо замовляти укладання плитки. А так як робити буду сам, і тільки по вихідних, то цей процес може розтягнутись і на рік (я звісно утрірую але все ж). Тож брати одразу велику партію клею не доцільно, бо він теж має схильність старіти та набиратись вологи.
×
×
  • Створити...