
Витя
Пользователи-
Публікації
96 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Персональная информация
-
Откуда
Киев
Відвідувачі профілю
Блок останніх відвідувачів вимкнений та не відображається іншим користувачам.
Витя's Achievements
-
Не знаю як зараз, але ще кілька років тому особливістю Києва було те, що суміжні ділянки, що належать одному власнику, тут не об'єднувалися в одну ділянку (на відміну від інших регіонів). Колись в 2000-х брав участь у проекті будівництва таунхаузу, що розтягнувся одночасно на 3 ділянки, але об'єднати їх в одну не давали.
-
Будуватися буде однозначно тільки те, що не потребує дозвільних документів, ні в якому разі не хочу з цим звязуватись. І доречі в переліку споруд, що не потребують дозволу, присутні також бетонні споруди. Поки що планую проробити варіант оформлення тераси як 2 об'єктів: ганку ("крыльцо")- на ділянці з будинком, і тераси - на суміжній ділянці. В техпаспортах зазначити відповідно. В кінцевому підсумку, якщо власники ділянок вирішили побудувати і об'єднати між собою 2 такі об'єкти, то хто їм заборонить?
-
Вітаю шановні, є таке питання. Є будинок, введений в експлуатацію, розташований майже на межі земельної ділянки. Є потреба прибудувати до нього терасу з бетону, яка розтягнеться і на сусідню ділянку, займе на сусідній ділянці приблизно 30 кв.м. Обидві ділянки належать членам сім'ї, одна чоловікові, інша дружині. Побудова тераси не потребує дозвільної документації і введення в експлуатацію, тут здається питань нема. Чи є?) Якщо наприклад тераса буде двоповерховою? Я так розумію всі питання почнуться при незапланованій зміні власників ділянок (розлучення і поділ майна, передача в спадок, арешт). Перше що приходить на думку, це до моменту будівництва написати нотаріальну заяву про те що особа не заперечує проти будівництва іншою особою на її ділянці тераси. Тобто узаконити факт розташування чужої нерухомості на власній ділянці. Можливо ще підписати безстроковий відповідний договір. БТІ каже що це окремі ділянки зі своїми адресами, тому тераса буде присутня в обох інвентаризаційних справах згідно фактичного метражу. Подарувати одну з ділянок іншому з подружжя не варіант, тому що можливо це все хазяйство буде продаватися, тоді буде податок з отриманого в подарунок (3 роки). Які ще можуть бути підводні камені? Можливо у когось була така ситуація..
-
налаштування котлів Протерм Скат
Витя відповів у розділі Котли, радіатори, системи опалення, бойлери
Всім доброго. Маю схоже питання як у автора теми, тому запитаю тут. Заодно і йому допоможу визначитися з цілями. В будинку встановлений Протерм скат на 12 кВ, система опалення - теплі підлоги (ТП), без радіаторів і т.д. Термостата немає, температура виставляється вручну по теплоносію. Задача - максимально використати нічний тариф, розумію що оптимально було б поставити теплоакумулятор, але поки що без нього. Розглядаю встановлення терморегулятора з вай-фай, щоб в нічні години котел підігрівав ТП в середньому режимі, а ближче до ранку десь з години 5 до 7 піднімав температуру до певної високої межі, яка б дозволила котлу не включатися після 7 години протягом хоча б декількох годин за рахунок теплоємності ТП, а потім в денні години працювати на мінімумі, так як вдома нікого немає. Хто використовує цю або подібні схеми, поділіться нюансами. Я так розумію підійде будь-який терморегулятор з підключенням по сухому контакту? Чи є такі терморегулятори що можуть змінювати температуру теплоносія? -
Всім доброго. Потрібно декілька склопакетів, без віконних профілів, без доставки, без монтажу. Підкажіть контакти виробництва, де можна замовити, приїхати та забрати.
-
всем доброго, есть старый дачный деревянный домик в с/т, из документов - акт на землю, дог. купли-продажи, техпаспорт с отметкой о реинвентаризации в 2000 году. Право собственности в реестр не вносилось. Есть необходимость освежить постройку - расширить окна, перенести двери, и пристроить комнату и навес. Вопрос - как быть с документами: 1. Просто строить, потом ТП с датой реконструкции 2015 и через легализацию самостроя? Так проходит? 2. Просто строить, потом с отметкой самострой 2020 года штраф+ стройпаспорт? Какие еще варианты? Осложняется тем что строить нужно прямо сейчас, на долгий путь согласований времени нет.
-
еще такой же вопрос касательно окон: необходимо увеличить по ширине и высоте существующие оконные проемы, как это сделать с точки зрения разрешительной документации? По старой инструкции БТИ я так понимаю это было без проблем, но на эту постройку выдан новый ТП... Кто сталкивался, подскажите
- 17 відповідей
-
- входная дверь
- документация
- (та ще 1)
-
подскажите, нашли решение? предстоит подобная операция..
- 17 відповідей
-
- входная дверь
- документация
- (та ще 1)
-
Всем доброго, имеется скважина 12 лет, 23 метра, труба цинк 110, насос водолей, территориально Берковцы, дачный массив между Синеозерной и Газопроводной. Использовалась круглогодично, проблем не было, за все время в нее ни разу не лазили. На днях начала гнать мелкий песочек, накидала полную колбу фильтра, при разборе оборудования и подключении мимо гидроаккумулятора оказалось что воды она нагоняет литров 20, после этого вода не идет, насос в трубе начинает булькать и работать на повышенных оборотах. Я так понимаю вода в этот момент заканчивается. После этого через некоторое время исходный уровень восстанавливается, но хватает его на тех же 20 литров набрать в таз. Дополнительной проблемой является то что насос зафиксировался в данном положении, и утопить его ниже не получается, равно как и вытащить наружу. Позвонил буровикам, говорят что есть такой опыт что в данной местности вода ушла, поэтому сейчас бурят на 40 метров, но там серьезное превышение по железу. Но при этом спросил у 2 соседей (скважины у них аналогичной глубины), у них вода есть. Собственно вопрос: что делать. Реально ли попытаться восстановить существующую скважину? Например расшатать насос и опустить ниже (хотя бы как временная мера до выяснения)? Бурить новую скважину не хотелось бы дабы не разворотить участок. Тем более нет желания бурить на 40 м. из-за повышенного железа. Бурить на 25?
-
я ж пишу что плиту магнезита выгнуло внутрь, визуально пузо где-то с сантиметр, так никакой клей не выдержит. все дело в плите, которую нужно заменить, вопрос на что
-
Всем доброго. Имеем сауну в помещении из бетона (термодом), портал топки проходит в смежную комнату. Исходя их толщины стены (толстая около 15 см) и длины портала (слегка коротковат), печка внутри сауны установилась на расстоянии менее 10 см. от стены. На стену внутри сауны была уложена фольгированная изоляция роквул сауна, потом на дюбеля 2 вертикальные полосы шириной 10 см. из магнезитовой плиты (для создания воздушной прослойки), и потом сама магнезитовая плита, на которую на жаростойкий клей посадилась клинкерная плитка. В итоге от плитки до печи осталось расстояние около 4 см. Поначалу все было ок, все нормально работало. Но со временем плитка начала отваливаться, одна за одной. При взгляде под углом стало видно, что магнезитовую плиту выпучило внутрь по направлению к дымоходу, соответственно плитка не держится и отпадает. Рядом смежная стена (на первом фото правее), аналогичный пирог, только расстояние от плитки до печи 15 см., а вместо магнезита - жаростойкий гипсокартон. Там все ок. Собственно вопрос, чем заменить выпученную плиту при таком малом расстоянии? Желательно такой материал, на который можно будет опять приклеить плитку. Шамотная плита? Минерит? Суперизол?