Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Sunshine

Пользователи
  • Публікації

    20
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Повідомлення, опубліковані користувачем Sunshine

  1. 22 години тому, архітектор сказав:

    😦 чесно кажучи - план малоінформативний. Немає розмірів, щоб спробувати зробити його більш професійну версію, також не зрозуміло що це за стандартні меблі з інтренету на плані і які їх розміри? Чи відповідає ця інофрмація дійсності, чи це швидше схема з неточними і приблизними розмірами. 

    Незрозуміло, як оранізувати процес життя в цьому будинку? Наприклад від входу у вхідні двері - де роззутися, куди повісити верхній одяг? Де санвузол, де власне унітаз? Де можна помити руки і почистити зуби? Де кухня, плита, холодильник, мийка? Де пральна машина? Де стіл, щоб поїсти? Як, зрештою, користуватися спальнею, коли через неї вхід у вітальню і іншу спальню (чи то ще одна вітальня з розкладним диваном)?

    можу додати план безпосоредньо з sweethome, там вказані всі розміри стін, вікон, дверей і меблів. Точність плану 99%. Меблі звісно з каталогу програми, які тільки відображають суть (тобто наприклад є дійсно кутовий диван 1,60м на 2,10 м просто іншого дизайну і так далі).

    Як я зазначив це план тільки основної частини будинку, всі мойки, холодильники, ванна, кухня та інше знаходяться в іншій частині. 

    Я лише поспішив похвалитись зробленим планом, але розумію що зарано.

    P.S. Спальня справа не служить транзитом у вітальню і іншу спальню, для цього є паралельний до неї коридор

  2. 08.02.2023 в 21:01, архітектор сказав:

    уточнення: якщо я пишу у масштабі, то маю увазі не літературне значення цього слова, а саме технічне. Я мав на увазі, що нерухомість повинна мати як мінімум технічний паспорт, де стіни будуть накреслені у масштабі. В Україні наявність технічного паспорту законодавчо закріплена, він має бути, якщо це не самобуд. Це ж нормально, що є документ. Погано, коли безлад і при такому розвитку математики, геометрії, інформатики немає планів в масштабі і ще викликає подив і нерозуміння для чого креслення потрібні

    поки знайшов час намалювати план тільки основної частини (в прикріпленому файлі), з іншим ще треба помучитися. Меблі розклав з тих що були в невеликому каталозі (просто для наглядності)

    Home_plan_2.pdf

  3. 4 хвилини тому, архітектор сказав:

    2. Що Ви вже витратили 30-40 % вартості нового будівництва, але навіть не маєте креслення у масштабі того, що збудовано.

    "у масштабі того, що збудовано" - це трохи засильно сказано, по факту тільки веранда і тераса перетворилися на коридори. Тому словом будівництво це назвати важко. А робити план щоб поміняти вікна і зробити внутрішні ремонти (на той час особливих супердалекоглядних планів небуло) якось не проходило в голову )). Важко би було вчорашньому студенту із з/п 400у.о. зробити вибір між проектом за 500 доларів і новим диваном))) (як приклад). Скажу відверто що у нас в 2000-х рідко хто робив плани, хіба що на нові будинки, і то лише заради оформлення

    Я в жодному разі не применшую роль архітекторів/проектантів, але якось розмова зациклилась на помилках минулого і тому як треба було зробити... Нагадує ток-шоу минулих років де розумні ведучі та експерти повчають неблагополучні сімї як потрібно жити..

    Очікував на форумі що подібне до "мозково штурму", але звісно ніхто з користувачів мені нічого не винен. А робити й зараз проект заради того щоб почути що "при даних розмірах, розміщенні і обиеженнях нічого суттєво зробити не можна" це теж такий собі варіант

     

  4. 13 годин тому, vadimv сказав:

    + вузька невелика ділянка.

    За таких умов найкращим рішенням буде все це знести і побудувати двоповерховий будинок з нормальною інсоляцією, вентиляцією, плануванням, зонуванням і кількістю санвузлів.

    Але оскільки ТС на таке не погодиться

    ТС не погодиться бо

    1) в існуючий вже вкладено мінімум 30-40% від вартості нового (дах, утеплення, вікна, двері, комунікації, ремонти в частині приміщень)

    2) вважаю що маючи суму для побудови нового (гіпотетично), робити це на незручній вузькій ділянці нерозумно

    3) будівництво двохповерхового створить як мінімум проблеми з сусідами (вони будуть бачити сонце тільки літом і то на світанку + в кінці дня)

    • Лайк 1
  5. 05.02.2023 в 15:41, архитектор сказав:

    якщо я правильно зрозумів, то загальна площа будинку з добудовами понад 100 м2, є лише один санвузол, і проживає три покоління людей: батьки-пенсіонери, середнє покоління та двоє неповнолітніх дітей. Мені здається, що у такій великій родині взагалі складно приймати рішення.

    І не тому архітектори не беруться за реконструкцію старих будинків, що там малий бюджет, а тому, що там треба психолога, який би забив болт на будівельну науку та займався б будівельною демагогією і терапією. Не можеш переконати літню людину в новому? Не бийся головою об стіну, приймай найабсурдніші поради, кивай головою. Тому що на одній шальці терезів - спокій родини і злагода, а на іншій якісні і сучасні будівельні рішення.

    Сам був не раз свідком конфліктів між поколіннями, які намагалися будуватися і жити разом. Надзвичайно рідкісні випадки, коли у родині настільки мудро живе колектив, де дружина, свекр, свекруха, син та внуки мают кожен свою роль, не втомилися від співжиття один з одним і ще й вміють демократично чи політично приймати рішення, які всі стерплять в меншій чи більшій мірі

     

    стосовно батьків, то їх участь в обговоренні мінімальна, так як хто платить той і замовляє музику. Єдине це звісно їх лякають будь-які зміни та тимчасові незручності під час ремонту

  6. 8 годин тому, архитектор сказав:

    Також ідея, яка може збільшити площу, додати мансардних вікон для освітлення - це розвиток мансарди. Але для цього треба місце під нормальні сходи, не драбину

     

     

     

     

    кімната номер 2 якраз підходить як місце для сходів

  7. 16 годин тому, архитектор сказав:

    Також на вашій схемі немає масштабу і меблів. Як вони зараз стоять, як розташовані сантехнічні прилади, як кухонне обладнання. Може проблема саме в непродуманій організації, через відсутність будь-якого фахового підходу. Треба самому, або за допомогою когось, хто вміє, зробити чіткий у масштабі план першого поверху з розстановкою меблів.

     

     

     

    якщо пробувати малювати самому то можливо порадите якусь програму яка є у вільному доступі?

  8. 13 хвилин тому, BugS сказав:

    image.png.df03e759a26f22bc54dc14a70995b566.png

    1)по ванні зрозумів

    2) стосовно кімнат 1-3 перемістити двері не вийде, так як коридор 6 шириною тільки 80 см, тому вся мебель заноститься/виноситься тільки через ценральний вхід і кімнату 2

    3) стіна між 13 і 4 містить цегляний димохід котла а стіна між 13 і 14 - вентканали витяжки і газ.колонки (вздовж неї йде робоча поверхня кухні, плита, колонка, мийка). Ця моя помилка що не зазначено, малюнок був чисто схематичний

  9. 1 хвилину тому, BugS сказав:

    які обмеження щодо встановлення вікон зі стороні сусіда? image.png.419a27afe106a66842541d4bbad848ad.png

    це доволі проблематично. Навіть якщо вікна будуть матові і відкриватися лише на провітрювання то при таких малих відстанях в нього не буде відчуття приватності. Знаю навіть звернення в суди з приводу "чуже вікно в двір"

  10. 26 хвилин тому, vadimv сказав:

    Зараз вашим батькам по 68 років, через 10 років буде по 78, через 15 - по 83.

    В такому віці ходити дуже важко і тоді стане в нагоді кімната 4, яка поряд з ванною, туалетом/душем і кухнею.

    можливо, але тоді залишиться проблема зовнішнього фасаду у виді 25 метрової стіни. не факт що маніпуляції з вікнами суттєво покращать ситуацію..

    і напевно що панорамні вікна вийдуть суттєво дорожче ніж перекинути місцями кімнату 4 і столову. 

    Між тим цікаво чи взагалі по нормам допускається існування житлової кімнати без зовнішнього вікна (якщо залишити все як є) ? сумніваюсь

  11. 8 хвилин тому, vadimv сказав:

    Особисто я б не чіпав планування, а для збільшення освітлення і доступу свіжого повітря (і поліпшення зовнішнього вигляду) замість стіни з вікнами поставив би панорамні вікна, можливо розсувні. Взимку буде світліше в кімнатах і сніг не намітатиме (можна ходити до кухні і ванни по сухому і теплому), а влітку можна взагалі порозкривати, зробивши (напів) відкриту терасу.

    основну частину будинку в принципі не планую чіпати, але кісткою в горлі є питання кімнати 4. яка через утворення коридору 8 перестала були повноцінною, і перетворилась на склад з барахлом (після смерті бабусі), зараз в неї через вікно  йде тільки запах смаженої цибулі, замість свіжого повітря))

    Ще є варіант прибравши коридор 8, зробити кімнату 4 столовою, з дверима до кухні, а існуючу столову в майбутньому перепрофілювати для інших цілей?

  12. 02.12.2021 в 20:34, ЯД сказав:

    и кроме 8 метров между домами (помоему там от 6 до 15 в зависимости от огнестойкости этих домов) - сразу смотрите на расположения септиков, колодцев, дороги, речки итд. Там тоже есть минимальные растояния, типа от септика до колодца - 40м, и везде учитываются и сооружения соседей. изучите эту тему.

    А як регулюється дане питання при вже існуючій забудові? Наприклад наша вулиця - всі ділянки 10..10,5 м шириною, будинки (переважно 6 м ширини) побудовані всі в один ряд. Тобто відстані між будинками біля 4 метрів. Будинки розміщені з півн. сторони в 50 см від межі сусідів. В силу розмірів ділянок то про додержання відстаней від межі (в т.ч. дерев, септиків та ін) навіть мови не йде

  13. 03.02.2023 в 00:51, архитектор сказав:

     

    Тому, якщо ви хочете і можете ділитися тут фото і деталями, я можу консультувати тут. Можливо воно ще комусь буде корине у подібних проблемах. Приватні консультації - це дещо інший формат роботи. Від нього отримують результат лише дві сторони, а форум - така річ, де є ще й глядачі.

     

    додав фото до теми

  14. 8 годин тому, архитектор сказав:

    та що ж сварити? Машини часу немає. 

     

    У таких темах і питаннях основна проблема - дуже мало даних для того, щоб радити. Така історія, як ви написали, не може бути до кінця зрозумілою і оціненою з багатьох причин.

    Немає жодного фото будинку, причому найцінніші фото не з відстані 2-3 метри, а такі фото, які максимально розкривають суть.

    Взагалі, перебудова старих будинків - затратна і невдячна справа. Завжди невідомо який фундамент, які стіни, яке перекриття і як тримається дах. Почав щось переробляти, не усвідомивши комплекс питань - маєш на виході нові проблеми.

    Щодо можливості отрмувати безліч порад від безлічі людей на форумі (часто анонімно без розуміння широкого контексту) - я не в захваті від такої ідеї. Власне, якщо я особисто потребую консультацій, то я скоріше мовчки без зайвих питань, читав би чужі теми, жорстко фільтруючи їх. Це займає багато часу, але якщо проблема вагома, а серед флуду і води вдається знайти те, за чим можна розвивати тему далі, я бі фокусувався на поглибленні, ніж на масовому обговоренні, яке зазвичай ходить по нових колах до безкінечності

    Дякую за відгук. Стосовно фото, то постараюсь додати сьогодні.

    Звернувшись на форум очікую окрім порад спеціалістів, і можливо сотень повідомлень не по суті, знайти також якусь цінну ідею, можливо в когось був подібний випадок. Маю думку що частина проектантів переважно працює або з новим планом, або з тотальною реконструкцією, де клієнт готовий відразу вкласти значну суму коштів в короткі строки, тому моя проблема для частини з них буде не профільною або не цікавою.

    Що стосується фундаменту, стін, то будинок немає жодних ознак просідання, тріщин і т.д., при тому що перші 60 років свого життя провів без армопоясу, відмостки, водостоків і т.д. Тому років 40 ще протяне легко))

    Фундамент з підігнаних гранітних каменів/блоків, висота над землею 50 см, несучі стіни саманні блоки 40см, перекриття дубові балки 15см х 15см, армопояс, новий дах з металочерепиці. Вінка та вх.двері пластикові, двухкамерний склопакет, утеплення 100мм пінопласт (окрім нових зовн.стін в коридорах 7 і 8

    P.S. Звісно якби в 2010 я знав наперед розмір своєї з/п в майбутньому то на цей дім би не тратив ні гривні, і вже б потихеньку збудував щось нове невеличке і набагато зручніше. Але..

  15. 3 години тому, Maryan_bhfz сказав:

    Опишіть ще склад сім'ї, щоб було зрозуміліше, що можна зробити 

    6 чоловік: ми з дружиною, двоє дітей (14р + 8р) та батьки пенсіонери (по 68р) 

    Хочу додати що насамперед цікавить друга половина будинку (де вання/кухня). З основною вже нічого не поробиш, зроблені і внутрішні ремонти, плюс при потребі через кімнату два можна буде зробити вхід на мансадру і там дві невеликі спальні. Це якщо хтось з дітей в дорослому віці помилково вирішить пожити вдома))

  16. Доброго вечора. Можливо хтось підкаже якусь хорошу ідеї як придати адекватний вид будинку 6 м на 25 м (та покращити його планування) який піддавався чисельним переробкам які напевно тільки погіршили ситуацію. 

    Колись це був будинок з трьох секцій скажімо так: основний будинок 6 м на 15 м з вузькою 1 м терасою вздовж південної стіни (включав 3 кімнати + кладовку), далі менший (кімната+коридор+ванна) і ззаді третя частина (кухня+столова+кладовка).

    В результаті численних переробок своїми руками (батя + я вчорашній студент) за ці всі роки він став одним цілим, схожим на якийсь склад чи ферму, з безліччю стін, коридорів.

    Спочатку тераса стала коридором 6 з розширенням 7, що дозволило зимою не виходити на двір дістаючись ванни. Потім навіс перетворився в коридор 8, що дозволило йти в кухню без виходу надвір. Але в це призвело і до жахливих мінусів: вікна кімнат 2,3,4 немають доступу назовні, суцільні коридори з південного боку, зовнішній вигляд

    Рівень доходу зріс тільки останні роки, коли вже більшість помилок були зроблені. Тому заміна даху на металочерепицю і утеплення фасаду відбулося вже на існуючій конструкції.

    Зараз прийшов до думки що навіть після перемоги попереду багато років кризи, невизначеності і потрясінь, тому вирішили тільки підкорегувати існуючий будинок для себе, а діти вже будуть будувати своє щастя в іншому місці. Починати будуватись з нуля в 40 років в умовах війни нема жодного бажання.

    Єдина ідея що приходить в голову це знову перетворити коридор 8 в терасу, тоді з неї буде вхід вліво у кухню, а вправо в осн. будинок. Плюс кімната 4 відновить доступ до свіжого повітря. А щоб зимою не бігти через терасу за чаєм то зробити ще чистову кухню в коридорі 9+7 ?

     

     

     

    received_712174313656599.jpeg

×
×
  • Створити...