
Andriy.Grysyuk
Пользователи-
Публікації
81 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Andriy.Grysyuk
-
Ще одне питання по фарбі. Планую також покривати шведською фарбою, буду сам варити (вже маю такий досвід, красив вольєр, результатом задоволенй). Чи вистачить покрити тільки в один шар, чи варто наносити два шари фарби? Дякую.
-
Доброго вечора. Підкажіть, будь ласка, чим краще кріпити дерев'яні штахети, товщиною 2.3-2.5 см. до металевої профільної труби (в якості перемички)? І чи вистачить кріпити штахетину, шириною 10 см і висотою 140 см. лише двома саморізами/болтами? Дякую.
-
У мене будинок підшитий Бризою коричневою. Діло було осінню 2013. Ніяких змін не помітив, все подобається, не жалію.
-
Доброго всім дня! Цікавить думка на рахунок оздоблення каміна в вітальні біля цегляної стіни. Камін - звичайна топка, обмурована цервоною цеглою. Стіну планується залишити без змін, цегляною. Чи варто оздоблювати чимось камін (камнем, плиткою), чи залишити без змін? Якщо варто оздоблювати, то який матеріал буде найбільш прийнятним? Дякую. План прикладається.
-
Юра, а який потолок у Вашому с/в (натяжний чи ГК)?
-
Купив собі на будинок ці підвіконня, колір патина срібно-біла. Поки що не встановлював, лежать на квартирі, але сподобалися.
-
valerazaz, а чим обшита площадка на фото?
-
Просто подобаються сходи з дерев'яними ступеньками і білими підступеньками. Через це і запитав, як це біле зробити.
-
Планую зробити собі сходи, звичайні двомаршеві з площадкою. Площадку залити бетоном, а все остальне - металевий каркас. Потім обшити готовими ступеньками товщиною 40 мм. Питиння: 1) чи можна підступеньки обшити фанерою, а по ній гіпсокартон і пошпаклювати, покрасити? 2) як бути з площадкою? використовувати дерев'яні дошки товщиною 40 мм., чи можна покласти на площадку паркетну дошку такого ж кольору, як будуть степеньки. Це мені зараз важливо при проектуванні сходів. Дякую!
-
Накривав свій будинок еко дахом волокнистоцементрим літом 2012 року. Шифер без змін, можливо трохи втратив блиск, але візуально це не спостерігається. Задоволений повністю. Літом минулого року утепляв будинок і провів кілька днів на гаражі, накритим цим шифером. Боявся по ньому ходити, але жодних пошкоджень не сталося. Мінуси: сніг сповзає лавинами і декілька ковпачків після зими повідкривалися. Якби зараз стояв вибір щодо матеріалу для даху, однозначно вибрав би цей шифер.
-
Шурупи купував разом з шифером Еко-дах по 1,7 грн/шт. разом з ковпачками. Потім додатково купував самі шурупи 100мм по 0,7 грн./шт. Зараз в гаражі лежать без діла близько 500 шурупів довжиною 120 мм. Звичайно, що пішли лишні затрати (близко 350 грн.), але жодного шурупа не вилізло з контробрешітки.
-
Я використовував шурупи для кріплення шиферу. Але була така ж проблема: контробрешітка 50 мм, а шуруп ішов разом з шифером довжиною 120 мм. Я купувал інші шурупи, довжиною 100 мм. і проблема вирішилась.
-
Не згідний про безграмотність робітників. Хто раніше чув про те, що отвір потрібно спочатку свердлити або попередньо пробивати. І дахи стоять. Пам'ятаю, ще ходив у школу і у бабусі робили сарай і мене з братом загнали на дах прибивати шифер. Ніякої правильної технології не пояснив, подали шифер і ми прибили, цвяхи добивали до кінця. І по сьогоднішній день жодної тріщини, щодних протікань, а це вже більше 10 років.
-
Не сподобався коньок Еко-даха: неакуратний та і дивиться на даху не дуже і по ціні в два рази дорожчий за металевий. А щодо вентиляції, то коньок не щільно пристає до шифери (хоча і є ущільнювачі) і в коньоковій частині є щілина в плівці. За рахунок цього і буде відбуватися вентиляція підпокрівельного простору. Якщо ви про цю вентиляцію.
-
Коньки поставлені, металеві. А снігоутримувачі не знаю, чи буду встановлювати. Зима покаже, чи вони потрібні.
-
Так, це пилюка. Але після пройдених дощів її майже не залишилось і не прийдеться вилазити на дах і протирати його оцтовим розчином, як рекомендують. Я сам висоту боюся і це було б для мене трохи проблематично, але природа допомогла :D Добавлено через 13 минут Значить діло було так: димоходи зі звичайної цегли М-100, обшиті металопрофілем. На сам димохід прикручувалася рейка 50 на 50, між рейками пресована мін.вата і до рейок кріпився металопрофіль спеціальними шурупами, що використовуються при укладанні металочерепиці, металопрофілю і т.д. Використовувалися стандартні аксесуари для димохода: кутники, планки примикання. Тільки зі сторони конька використовувалася спеціальна ринва, яку замовляв разом з коньками. Оскільки ширина одного димохода більше метра, звичайна планка примикання не підійшла. Ніяких стрічок не використовував. Мій майстер їм не довіряє. І після дуже сильних дощів і гроз жодних протікань не побачив. Надіюсь, що і не побачу в майбутньому. При обшиванні димоходів був я на даху, але фотіка не було, щоб сфоткати.