-
Публікації
227 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Mykola2024
-
те що мене незовсім правильно зрозуміли попередній раз бо я можливо трохи перекручено написав ,так таке є, тепер стараюсь писати більш чітко, але я ніколи не вкладаю в технічні терміни значення яким вони не відповідають, скажіть краще чи це в мене одного пропали ті нові опції, що я в скріні виложив, з веб інтерфейсу в новій прошивці cBaa-318D96 , чи це в усих така байда? хоча я вже не вперше помічаю що там то зникають опції то деякі з'являються знову.
-
памятаєте я раніше писав що не робив флоат поки не поставив 5 значення в стандарт мережі офгрід? так от підключив я накінець панельки а підміс то в таком режимі не вмикається, переставив стандарт мережі на 0 еу дженерал, PC+AC увімкнув підміс заробив, але перестав робить флоат, після основного заряду при досягненні RVC зарядка відключалася і батарея постійно розряджалася малими струмами, дойшло аж до 53,2В аж поки я не почав переклацувати тупо всі налаштування після того як інвертор щей перестав брати з панельок, сонце є а він почав все брати з мережі , з панелей брав в районі 30ват і все, тіпа як увімнутий режим ЕКО, але він вимкнений .+ незрозуміло чого чардж ліміт інвертор показував в три рази нищий чим значення в бмс, пізніше воно взагалі впало до 9А, так от я переклацав усі опції в веб інтерфейсі і вуаля, і чардж ліміт став такий самий як в бмс 30А, і флоат запрацював і з панелей почало брати, інвертор накінець почав нормально працювать, я так зрозумів що після оновлення шото глюкнуло і всетаки нада було просто на дефолт скидать і налаштувати заново і не мучитися. І ще один момент у ваб інтерфейсі коли я проклацував усі налаштування пропали нові налаштування які зявилися після оновлення, там виставлялась напруги мінімальне і максимальне для мережі і частоти, тепер їх немає.
-
в прошивці cBaa-318D96 додалося нові 34-37 пункти меню для 5кв версії(а мануал на сайті не оновили), тіки оновився, на вихідних потестю, заодно накінець підключю панельки. Перші приколи, струм заряду заданої в бмс ділиться приблизно на 3. в бмс було 30А, в інверторі стояло 20А , заряд ішов 20, зараз після обновки заряд іде 8А. і піднять його назад до 20А можна тіки задерши в бмс струм до 60А.
-
я ж вам кажу уже вдруге , фішка не в точності, ви ж не для промислових нужд берете?, фішка в тому щоб перехідіні опора були однакові на всих перемичках комірок, хай даже з похибкою але вона буде однакова на всих, бо одним прибором міряється, він буде давати однакову похибку на всих точках, а ваша задача не точність а однорідність.
-
у у мене походу підробка, але це не помішало , тут головне не скіки точність прибора а щоб перехідні опора були відносно однакові між собою на всих перемичках, тоді не буде перекосів по напрузі при заряд/розряд великими струмами от в чому головна фішка.
-
так да то уже 1000% стабільно. тіки хотів писать за щось на зразок навантажувальної вилки тіки на 48В. тіки нада бути готовим до дуги при розмиканні навантаження.!!!!!!
-
і тут по серед процесу врубався холодильник....
-
той у кого самозбірна акб нада таку штуку на хахяйстві постійно мати, я коли купував собі Yaorea тож гадав що соберу тай не буде в ньому потреби, а ні користуюсь частенько, якщо в дома є акуми, байдуще які, агм літій іон ця штука допомагає побачити динаміку здоровя акб моментально, особливо коли є акум близнюк.
-
щось схоже на це Yaorea YR1030+. Перезапустіть бмс і подивіться на показники опорів,чи змінилися вони чи ні. у мене при 44А розряду діферент всього 0,026В при 97% заряду, опора по бмс 0,062-0,66 Ом, при збірці я кожну клему притирав добиваючись однакового перехідного опору між клемою і терміналом на всих комірках і використовував пасту, без пасти був різнобій по опорам , що по тестеру що по показникам бмс, і тіки притирка і паста вирівняли. І це при тому що затяжку клем торцевим прямим ключем я робив легенько двома пальцями бо боявся зірвати різбу, зараз уже придбав динамометричний ключ і хочу поставить гайки з флацями, гадаю це покращить результат.
-
один при 3 Н *м зірвав у 105 М4, дехто каже що 1,5 Н *м не більше.
-
класна відповідь питанням на питання вам в політику нада, да бмс не так міряє як тестер опору для акумулятора, але все одно в той показник входить опір провода опір шини і між шиною і акб і мізерний опір акб, чогось коли в мої акб електровеліка з паяними перемичками коли одна відпаялася то опір тої комірки взлетів(по вашому він злетіти не повинен бо там тіки опір провода враховується а не між проводом і коміркою і шиною), і дякуючи тому що довжина всих проводів у мене однакова я зразу випас яка перемичка відпаялася бо наглядно знайти незміг , а коли я гарно прогрів припой опір знов вернувся в норму як і в решти комірок але після перезапуску бмс, в неінверторній на скіки я зрозумів показники опору оновлюються тіки після перезапуску бмс, перевіряв уже не раз,в інверторній незнаю не перевіряв ще.
-
далі небачу сенсу продовжувати.
-
аргументуйте будь ласка яким чином в показник опору на бмс не входить опір самої комірки яка включена послідовно з тим самим проводом? це те саме що ви візьмете омметр і на щупи повішаєте резистор на 10 Ом а прибор вам що показе 0,1Ом опору самих щупів? а 10 Ом він значить якось знівелює чи як? таке відчуття що я в якійсь альтернативній реальності де закони фізики відрізняються.
-
прикиньте я через місяць після збірки акб познав істину стосовно показників опору в бмс і довжини дротів і мою істину підтвердила не остання людина в цій країні голова комітету дСЕС АСЕУ він навіть відео зробив, довжина балансувальний проводів точніше їх різна довжина нінащо не впливає, крім показнив опору в самій бмс, якщо на всих або декількох комірках буде різний опір шина-акб то це якраз буде розбалансовувати акб при кожному циклові а довжина балансувального дроту на розбаланс чи балансування ніяк не впливає доведено практично і не тіки мною .
-
та що ви кажете, давно доведено і мною і іншими що туди входить все від опору дротів до опору шин і комірок, яким чином тестер у послідовному колі провід-шина-акб-шина-провід може міряти опір тільки провода по вашому????, і чого тоді моя бмс показує той самий опір що і тестер опору при замірі через шини? подамайте над цією загадкою, відкриєте для себе багато нового походу.
-
що саме "ні"?
-
в ті показники входять не тіки опір провода а й опір комірки і опір між коміркою і шиною, і якщо у вас балансувальні провода однакової довжини як в мене то по тим опорам зразу вичисляється котра перемичка фігово контачить(при умові що опора комірок до збірки були однакові), якщо ж провода різної довжини то всі ті показники долампочки тут тіки тестер опору вам в поміч.
-
повинно, еле покази оновлюються на скіки я зрозумів при включенні бмс, короче кажучи щоб обновити показники нада бмс зробить викл/вкл.
-
якщо є тестер опору заміряйте кожну комірку через перемички, якщо опір різний то маєте проблему або через показники опору в бмс, там повинно бути все приблизно однакове, я коли собирав то притирав щоб опір був однаковий, бо спочатку тож був різнобій, хоча опір всих комірок однаковий був перед збіркою. + використав пасту єл конт, вона сильно знизила опір.
-
на фоні JK виглядає не так вагомо. а віфі чи блятуз є? оновлювать прошивку можна?