Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вадим Седов

Пользователи
  • Публікації

    11
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Вадим Седов

  1. Я питання шума вирішив простіше. Виніс всю конструкцію в тамбур. В мене він на 3 квартири, та сусіди адекватні. В квартиру його зовсім не чути.
  2. По БМС так і стоїть 3,67. ТОму і видрубило. Балансування, я ж пишу, вібдулося. Автивним балансиром на 1А.
  3. В нашому інверторі нема режиму LiFePo4, але є ручний. Floating більш пристосований під свінцеві аккуми. Але, повертаючись до алгоритмів роботи PowMr 3,2, я зробив декілька тестів із параметрами, але не стану робити передчасних висновків. Треба ще декілька тестів. В мене були готові висновки, але я звернув увагу на те, що після розряду до 25,5 вольт, а потім заряду до вказаних параметрів, трапився дісбаланс комірок. Коли інвертор відключив заряд на 27,5 вольт, 3 комірки були по 3,67, а інші приблизно по 3,45. Звісно, заряд зупинився. В мене активний балансир Daly на 1А, та і він декілька годин балансував це... Хочу подивитися коли саме трапляється дисбаланс, при розряді, ци зарядці. Плюс, після завершення балансування, вольтаж впав до 27 вольт, та я вмикнув на заряд. І на інверторі вискочила помилка 08 і він випав в захист. Таке вже було. Після цього батарею треба розрядити десь до 60% чи нижче і зарядка буде в штатному режимі. На розряд при цієї помилці інвертор працює норм.
  4. Да я і маю на увазі, шо інвертор повинен просто відключити заряд батареї після заряду до повної. Ліфер це не кислотка, йому флоатинг не потрібен. Там саморазряд дуже низький.
  5. А навіщо він Ліферу? ПО логиці після заряду до умовних 28 вольт, заряд треба просто відключити. А с приводу логики інвертора, думаю десь воно так і є. Є якийсь алгоритм, який я не знаю. Але це ж ручне налаштування! Гадський китаєць повинен працювати так, як я йому виставлю. поекспериментую
  6. Спробую ввечері. Але в мене інша думка є. Для ліферов флоатінг нафіг не потрібен, або його треба поставити більше. Наприклад стільки же, скількі й Булк. Або навпаки поставити наприклад 22. Короче треба експеріментувати
  7. Там в 2х містах це робиться. 13 пункт - стоїть FUL - це напруга, коли вмикається зарядка від сонця. FUL це умовно повний заряд аккума. Та ще там 26 чи 27 пункт, це BULK. Так, він стоїть 28 в.
  8. Що не виставь, він обмежує як раз по 3,35 на комірку, це приблизно 27 вольт USER, звісно, так как в мене Ліфер
  9. Bulk 28, Floating 27.8 Але віще ніж 27 взагалі не йде... Встановив окремо стаціонарний вольтметр на клеми збірки аккумів (ввечері сфоткаю), там все видно. 13 Пункт виставленний на FULL, ставив його на 28, ніякої різниці. Це параметр заряду, після якого вмикається тільки заряд від сонця (якщо я вірно розумію)
  10. Привіт друзі. Уважно прочитав усі 42 сторінки, бачив обговорення проблеми того, що PowMr 3,2\24v не заряджає вище 27 вольт, але не побачив рішення цього казусу... BMS показує приблизно по 3,35вольт на комірку і все! Далі не йде. Це конкретний недозаряд. КОмірки LiFePo4 105, збірка 8s. BMS Daly на 100А + активний балансир на 1А.
×
×
  • Створити...