Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Александр2008_111

Пользователи
  • Публікації

    233
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Александр2008_111

  1. У підвальному поверсі можна розмістити сауну, спортивний зал, маленький цех з легкої промисловості..., але чи потрібен він Вам, якщо Ви не знаєте для чого його використати? Для адекватної оцінки планування потрібно знати хто і в якій кількості житиме в будинку. Також було б не погано бачити участок із сторонами світу.
  2. Я б передбачив вхід з будинку в гараж. Варто проставити витяжки та каналізаційні стояки. Другий поверх повноцінний чи мансардний?
  3. Тераса, що розміщена за будинком, займає немалу площу і при цьому майже непридатна для її прямого призначення.
  4. Для адекватної оцінки правильності виконання конструктивних елементів (стіни, перекриття) потрібно бачити хоча би поетажні плани будинку. Особисто у мене великі сумніви викликає плита перекриття! Утеплення краще влаштовувати на зовнішній поверхні огороджуючих стін. І я б рекомендував щось із ватних утеплювачів, або ж гірший варіант - пінопласт.
  5. Що значить усилить фундамент? Підсилення фундаменту виконують в тому випадку коли споруда вже є а несівна спроможність фундаменту недостатня. Ви, напевно, мали на увазі чи там потрібен фундамент?
  6. Для визначення вартості будівництва, в першу чергу потрібно розробити проект з яким підти до будівельників які й складуть кошторис.
  7. Так і написано, що незалежно від навантаження всі несущі стіни повинні мати товщину = 250мм?
  8. 2 тижні назад виконав проект реконструкції будинку, який на 80 % схожий на Ваш і умови реконструкції схожі. Якщо є потреба можу скинути візуалізацію для наглядності.
  9. 1. Спальня на 1-му поверсі, зазвичай, господарська, як по мені мати будинок 330 м2 і жити в кімнаті площею 9.8 м2 – неприпустимо; 2. Особисто моя думка – варто відмовитись від цокольного поверху, а на зекономлені кошти зробити більш комфортним 2-й поверх. Цього можна досягти піднявши дах хоча б на 1.6, або ж і взагалі на 3 м; 3. Кількість витяжних труб та каналізаційних стояків можна було б скоротити до 2-х.
  10. Ви впевнені, що для несущих стін цього будинку достатньо 250 мм цегли?
  11. Над окремостоячими фундаментами можна зробити монолітні ростверки, котрі слугуватимуть зв'язками між колонами та будуть опорою для конструкцій стін. Також, колони варто робити монолітними і звязати з ними армопояси та ростверк. В такому випадку Ви отримаєте монолітний каркас проєми якого можна заповнити будь-чим.
  12. "1) Фундамент ленточный." Можливо можна обійтись окремостоячими фундаментами під колони?
  13. 1. Стіни – газоблок 40 см без утеплення із штукатурним покриттям для зовнішніх робіт; 2. Перекриття – збірні плити перекриття; 3. Вид покрівельного матеріалу – за смаком та фінансовими можливостями; 4. Кількість забіжних сходинок варто зменшити до 3 – 4 штук; 5. Низ сходів над унітазом буде на висоті близько 1,5 – 1,7 м. Якщо Вас влаштує після кожного походу в туалет удар головою об щось жорстке, тоді все нормально.
  14. Звідки в стіні з'являється вологість 50 - 60%??? Прокоментую після відповіді на поставлене питання. До того ж шви з клею для газоблока не є мостиками холоду на відміну від цементно-піщаного розчину. Блок-это химия и требует сильного утепления. Ці слова чимось підкріплені крім прочитаного з інтернету.
  15. Я вважаю, що газоблок на порядок вище за ракушняк, тому й рекомендую саме його. Газоблока D400 - 400 мм цілком достатньо для забезпечення теплозбереження в будинку за умови його зовнішнього оштукатурення фасадними штукатурками з вмістом гідрофобних добавок. Сучасні гідрофобні добавки дають можливість виходити парі з середини будинку на зовню при цьому не пропускають вологу ззовні в тіло конструкції.
  16. Якщо Ви будете будувати без проекту, тоді по факту, а якщо з проектом то вирішити зараз. Я маю на увазі цільну монолітну плиту перекриття. Про дерево з таким плануванням краще забути.
  17. Мені більше подобається 2 - варіант. Я б підняв стіни мансардного поверху на 30 - 40 см - це майже не змінить фасад, при цьому зробить мансардний поверх зручнішим. Камін перемістіть до якоїсь із несучих стін. Будьте налаштовані на монолітне перекриття.
  18. Основне обладнання: На 1-му поверсі - душ, туалет, умивальник, пральна машина. на 2-му поверсі - ванна, туалет, умивальник.
  19. В принципі ніби то все нормально, лише дещо сумніваюсь з приводу сауни на 2 поверсі.
  20. 1. На першому поверсі в с.у. варто розмістити душ, а на другому поверсі в с.у. залишити лише ванну; 2. Для зменшення кількості стояків (димоходи, витяжки, водопостачання та водовідведення) потрібно розміщувати, за можливості, с.у., кухні та котельні поруч; 3. Кухня-студіо на любителя - проводити свій відпочинок перед телевізором в той час коли в тому ж приміщенні щось жариться чи париться і при цьому супроводжується шумом, запахом, димом чи парою?
  21. В будь-якому варіанті еркер має якусь неправильну форму, його потрібно або приплюснути до будинку, або розширити з боків і відцентрувати бокові стіни. Мені більш імпонує 1 варіант.
  22. Надзвичайно цікаво подивитись фото-звіт з улаштування фундаменту оскільки з описаної Вами технології не все зрозумів. Будівництво з сіп-панелей виконано за традиційною технологією, але було б незайвим подивитись як це виконували Ви.
  23. Улаштування котельні у приміщенні с/у непередбачено нормативними документами.
×
×
  • Створити...