Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

a_nka

Пользователи
  • Публікації

    4
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Повідомлення, опубліковані користувачем a_nka

  1. Нам недавно удаляли высокие деревья. Сначала специалист просто обрезал ветки ручной пилой ( залезал на дерево аки та обезьянка), оставив только высокий ствол для того, чтобы создать рычаг при выкорчевывании. Но орех мы не корчевали, а только плодовые деревья. А срезанный вровень с землей пенек ореха уже вторую неделю плачет ( течет сок). Если захотите координаты, могу сбросить в личку. Просто срезать нам стоило в среднем 150 грн., а выкорчевать еще где-то 200.

    Жду координаты:)

  2. Ситуация такая, соседи решили построить маленький одноэтажный домик, а почти построили БОЛЬШОЙ 4-х этажный. Но достроить не смогли (запретили гос.инстанции) так и остался "курятник" - железобетонная конструкция портящая внешний вид, кроме того оно не ограждено, не охраняется и очень привлекает местных алкашей и наркоманов, и уже на протяжении 15 лет.

    Куда и к кому обратиться, чтобы убрать тот ужас?

    • Лайк 1
  3. Підкажіть, яким чином треба діяти.

     

     

    Помер власник (спадкодавець) нерухомого майна (домоволодіння) розташованого на Україні. При цьому спадкодавець був громадянином Росії (нажаль цей факт впливає на оподаткування, не дивлячись на те, що спадкоємець є родичем першої черги). Так, перейдемо власне до самого нерухомого майна:

    • отримане спадкодавцем в 1987 році на підставі свідоцтва про право на спадщину. Коротка характеристика домоволодіння – 2/5 частини жилого будинку розташованого на земельній ділянці ** кв.м., жилою площею ** кв.м., а також службовими приміщеннями (сарай, вбиральня). При цьому будинок на двох власників з різними входами та мають різні номери квартир. Однак в свідоцтві про право на спадщину зазначена вся площа земельної ділянки, як наша так і сусідів. Розподіл земельної ділянки відбувся ще в 1956 році, на підставі «договору на план розподілу та користування», межі з тих часів ніхто з власників не оспорював та в подальшому не має такого наміру.
    • є власне саме свідоцтво про право на спадщину 1987 року, технічний паспорт 1986 року зареєстрований в БТІ, акт прийняття в експлуатацію індивідуального домоволодіння та домова книга.

    Отже виникають питання, яким чином без кадастрового номеру, приватизації, державного акту можна оформити у спадок дане майно, а головне земельну ділянку (якщо можливо розписати послідовність дій)?

×
×
  • Створити...