
Коровка
Пользователи-
Публікації
27 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Персональная информация
-
Пол
Мужской
Коровка's Achievements
Начинающий (2/13)
2
Репутація
-
Ну то якщо ви такий розумний то для чого тут цю тему піднімати? А на рахунок вашої глини то треба було думати шо ви купуєте, а не брати шо попало. Так як ви пояснили ситуацію, такі і поради. Людям, які вас навіть не знають, напевно не складає труднощів, щоб самим оприділити що у вас глина у вигляді дрібних частинок, а не у вигляді великих кумків, як це часто з укаїнським піском.
-
Якщо на то пішло то це ви шановний займаєтесь "туфтолигией". Що значить пісок з глиною? По стандарту є допуски - різний відсоток допустимий для пісків різного призначення. Для чого знати відсоток глини? Так можна визначити який відсоток можна відділити. Для чого призначення піску? Якщо ви збираєтесь робити з нього бруківку особливо верхній шар то можете цей пісок в рів висипати. А самий простий і універсальний метод я вам написав - через сита з малими отворами (на грохоті) найлегше відділити глину.
-
ну ви поцікавтесь і будете знати, не всі в Україні ліплять Г.
-
Деякі виробники дають гарантійний лист на 25 років
-
Я вам ще раз кажу, що я не представник мандарина. Мені їхня бруківка подобається ще менше ніж вам, можете в цьому не сумніватись ;). На рахунок цегли я написав приблизно, це було ключове слово ) Тобто не у всіх він важить 3 кг, приблизно це 2,7-2,8 кг , йшла мова про те що, якщо взяти виріб який зроблений на 40% і більше з піску буде важити набагато менше, це легко можна відчути. Я працюю на підприємстві де цегла свіжозаформована важить трохи менше деколи 3 кг. У нас розроблені для нас ТУ, так як якщо дотримуватись ДСТУ "свіжопридуманого" бруківку треба називати по чітко визначених назвах, які придумали три "великі знавці" жорсткого бетону. :roll: На рахунок решти сказаного про мандарин мені коментувати не потрібно , так як я там не працюю ) Додам що ви могли б спокійно по пунктах розписати ті негативні випадки, які траплялись на мандарині, щоб люди могли для себе зробити висновки перед тим як там купувати продукцію
-
Залежно на скільки вам потрібно забрати глини, який відсоток. Найкращий варіант прогнати через грохіт з ситами 6 мм. По виходу відходів одразу видно що у вас за пісок. Для чого ви будете використовувати цей пісок? Ви його просіювали, визначали відсоток глини у ньому?
-
Для того щоб оцінити, що буде з цією бруківкою потрібно більше часу ніж одна зима ;) , хоча факт що хоч одну простояла всиляє надію. Обладнання б/у , на якому німці відпрацювали невідомо скільки років і невідомо в якому воно стані приїхало і чи зможе хтось нормально обслуговувати це обладнання.
-
Можу вам порадити на що варто звернути увагу якщо вібропресовану будете вибирати. Спершу можна звернути увагу на верхній шар, гладка структура, яка складається лише з дрібних частинок - ознака що верхній шар зроблений з розчину цемент+пісок , такий довго не простоїть, далі чи нема раковин на поверхні, чи затянуті бока у бруківки. Завжди можна взяти виріб в руку і по його масі буде зрозуміло з чого він зліплений, вага цегли розмірами 200х100 мм висотою 60 мм повинна бути в районі 3 кг, якщо елемент легкий значить всередені структура , яка довго не простоїть. Завжди питайте чи колір буде такий самий як в магазині у разі покупки, про розміри геометричні також варто запитати, можна і поміряти чи задекларовані розміри відповідають значенню. Ну і саме головне вимагайте, щоб вам видали гарантійний лист на продукцію , заяви типу я вам даю слово що це хороша продукція не несуть за собою ніякої відповідальності у разі спірних питань на об'єкті, питайте на що саме дається гарантія.
-
Краще забрати. Якісно по технології зроблена основа може стояти десятки років, якщо один раз якісно зробити то можна з часом на стару основу нову бруківку класти , не вкладаючи гроші у це ще раз. Бригади укладальників можуть здерти старий асфальт. Багато хто цим займається, у кожного є розцінки на таку роботу.
-
Пісок можна просіяти і відділити глину від нього, всю звичайно не получиться тому треба максильмано знизити її відсоток у піску або використовувати піски, утворені процесом дробіння а не природний матеріал. На рахунок основи ви можете завжди порадитись з укладальниками, які за сезон десятки об'єктів викладають, взалежності від особливостей кожного об'єкту порадять декілька варіантів в тому числі в різних цінових категоріях.
-
;) скоро прийде час і люди перестануть на таке звертати увагу (вашу продукцію) 8-)
-
Ссилка неробоча. :D на рахунок зразків мороз Прайс скиньте на ваше чудо . Про те як ви працюєте можна зрозуміти з попередніх відповідей. Якщо у вас немає власних ТУ, по ДСТУ ви не працюєте , питання чим ви взагалі займаєтесь, людей компетентних в даному питанні у вас також нема , звичайний бізнес по-українськи...
-
нашими послугами люди користуються з 1997 року і теж не жаліються хотів би додати що 3 роки це замалий термін, щоб побачити усі недостатки бетонних виробів
-
з попередніх ваших постів я зрозумів що ви є виробником , але в протоколах які ви тут виставили дев'ятирічної давності не вказуються найменування виробів на які проводились випробування не вказана організація якій проводилось. Тобто якщо росіяни зробили собі якісь протоколи хто зна коли і ви є звичайним перекупщиком їх товару ви повинні надати якісь документи людям, що ви перевіряли цей товар у нас тут і він відповідає ДСТУ або ТУ. Якщо ви не в стані зробити для себе ТУ то ІМХО вам нема, що робити на ринку України, такі правила для всіх і всі повинні їх дотримуватись. А якщо ви щось комусь хочете довести я можу дати прізвище на яке відправляти і місто, пришлете мені новою поштою 20 зразків? Оплачу при доставці їх вартість і вартість перевезення.
-
До того тут ці протоколи видані Рос федерацією датовані 2002 роком? Якщо ви продаєте бруківку на Україні повинні бути тут видані відповідні документи видані Укр органами а правительством москви.