Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

POZITIFF

Пользователи
  • Публікації

    10 932
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    98

Усі публікації користувача POZITIFF

  1. Я вже пару років не робив зелених саджанців, але здається на саджанцях ще не було такого характерного юпітерного окрасу, як на кущах.
  2. Виробник підтримав проект - добрива в наявності. Через пару днів готовий буду приймати і відправляти замовлення.
  3. Я ж кажу важливо все. Вибір сорту, вибір шпалери. Ну а зберегти виноград до нового року та ще задача. Можна організувати конвеєр зі споживання свіжого винограду на 3-3,5 місяці та й все😊 З яблуками все набагато простіше.
  4. Так, успіх це не лише добрива. Важливо все в системі - вибір сорту, посадка, формування, шпалера, полив, добрива, зелені операції, нормування, обрізка тощо.
  5. 2 кг із планових 30 кг врожаю закривають витрати по добриву.
  6. Це, насправді, далеко не кінська, я би сказав навіть дуже мала норма. Писав її, щоб не лякати людей. При плановій врожайності 30 кг ягоди на кущ та нормативам залучення кущем для формування 1 кг ягоди 6 г азоту, 2 г фосфору, 8 г калію в діючій(!!!) речовині, на 30 кг ягоди в рік виходить до 1 кг різноманітних добрив. Поживні речовини на формування пагонів при цьому не враховуються, хоча вони теж "виносяться" за межи ділянки.
  7. Вікна ставлять у банях. У вас сауна. Це різні зовсім процеси.
  8. В мене лише 2 сорти потребували такого агроприйому. Велес, який гнив в середині грона та Вальок, якиму просто фізично не вистачало місця для розвитку усіх ягід і гроно було більш схоже на кукурузний початок😊
  9. Гормони - це природні споліку, органічні. Хімічні гормони дуже дорогі і недоступні пересічному навіть агровиробнику, я вже не кажу за дачників як ми з вами.
  10. Не всі сорти потребують таких маніпуляцій. Результат буде, але всі ці технології працюють в купі з 2-3 обробками гормонами росту на отримання мірних грон з 30 ягодами великого розміру.
  11. Інсектицид 30в рано навесні закриває кладки всередині деревини. І протягом сезону системні інсектициди проти лускокрилих.
  12. Залізо змінює свою валентність у лужному середовищі та випадає в осад. Ідеальна вода для купоросів, добрив та засобів захисту має кислотність 5-5,5.
  13. POZITIFF

    Гриби на ділянці

    Глава росте на мертвій деревині. Поруч(4 м) плодоносне дерево росте без грибів.
  14. Широко відома у вузьких колах людина. Багато чого навчився від нього. Нажаль, маю від нього пересорт. Якість саджанця - гірше ще не бачив. Сорт, який дуже хотів, витягнув дерево за 2 роки, вважайте, з того світу. І отримав пересорт. Продавець сказав, що треба почекати років п'ять, тоді помаранчева сливка стане жовтою і почне дозрівати на півтора місяці раніше😁😁😂 А ніби дорослий дядько. Чорний список 100%.
  15. Мівена Гранусол 4,5-11-36. Водорозчинне добриво професійного класу від голландського виробника. 20 г/10 л води під корінь, 50 г/10 л води по кроні. Універсальне добриво абсолютно для всіх рослин, що залишаються зимувати на ділянці. Є упаковки 200, 500 грам та 1 кг.
  16. В мене таким чином ростуть Юпітер (напевно самий оптимальний універсальний сорт, що тримає -27, не вкривав з першого року, ізюм, сік, консервація, вино з натяжкою, бо смачний і купляють його добре - кишмиш), Ізюмський Мускат(теж не вкриваю, Юпітер в нього в батьках, реальну морозостійкість визначити поки, слава богу, не довелось, теж кишмиш майже, смак суперовий). Із технічних росте Маркетт, морозостійкість заявлена -36°. Також можна підібрати йому в пару білоягідний технарь. Але, все ж таки, краще дивитися в сторону універсальних сортів, бо з такої площі багато ягоди для вина не буде. Думаю 2-3 кущі закриють вам ваш навіс за 3-4 роки. Якщо не обрізати - за 2-3.
  17. Так обрізати не можна. Саме така обрізка призведе до загибелі дерева згодом.
×
×
  • Створити...