
Vectura
Пользователи-
Публікації
44 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Персональная информация
-
Пол
Мужской
Vectura's Achievements
Начинающий (2/13)
1
Репутація
-
Друзі, може в когось завалявся непотрібний гравер. А може хтось порадить, де і який краще придбати. Хочеться недорогий, для непрофесійного, тобто не дуже активного використання; і хочеться надійний залізобетонний, щоб не ламався на півдорозі. Можу розрахуватись і виробами, наприклад такимссылка на изображение устарела)
-
Чому смерека тільки під лак?
-
Під балконним блоком маю на увазі двері + вікно між кімнатою і балконом. Їх не буде, а буде великий отвір. Утеплювати на балконі хочемо: стелю, підлогу, 2-і бокові стіни і зовнішню (під вікном)
-
Добрий день. Хочем утеплити балкон зсередини. Ось план-схема:
-
Підніму тему. Може хтось і радий був би помогти, але не помітив питання. По темі: я розумію, що так в принципі не робиться і утеплення треба продумувати на стадій проектування. Але зараз ситуація така: будинок побудований і зданий, стіни валити і будувати заново не хочеться. Як утеплитись так, щоб нічого не відсиріло, не зацвіло, точка роси бла-бла-бла і т.д. Ну, і щоб було тепло і не палити газ на всю катушку. Всім співчуваючим дякую!
-
Добрий день. Прошу поради. 1. Що ми маємо: - новобудова - зовнішня (балконна) стіна: 1 цегла, 50 мм пінопласт (зовні) - опалення (батареї) на зовнішній стіні - балконних блоків нема і не буде 2. Що ми хочемо: - утеплити балкон зсередини Порадьте, будь-ласка, матеріал-утеплювач і технологію.
-
Пропоную такий варіант: 1. Знімаєте стару фарбу 2. Шліфуєте зерном 100 - 120 3. Шпаклівку (точніше - суспензію) на водній основі (Bona, Loba...) вимішуєте з деревною мукою від останньої шліфовки і шпаклюєте 4. Після висихання шпаклівки - фінішна шліфовка зерном 100 - 120 5. Фарба на основі рослинних масел і воску (варіант - Osmo) 6. 2 шари прозорого масло-воску.
-
:D Дякую. Стіл тріщить, а настрій піднімається :D.
-
Ого, скільки емоцій! Дивлюсь на профіль - так і є: пол женский. ok, я спокійний :drinks:. Дякую за участь. Фанера - не панацея, знаю. Щоб зменшити вплив вологи, покрию стільницю маслом. Але, чи буде цього достатньо???
-
Вийде щось таке: А має бути зріз цільного ствола.
-
Нагадую: не пень, а стільниця - шайба, товщиною ~ 8-10 см. Просто сухого пня думаю буде мало. Для того, щоб не тріщав в майбутньому від зміни вологості чи пролитого на стіл і думаю, як писав вище, приклеїти до фанери, і пень взяти не 1-2 см, а 8-10.
-
А як же сам процес? А душу вкласти? А потім, за цим столом...:drinks:
-
:D Стіл має виглядати цивільно. Це кухня в квартирі, а не колиба опришків.
-
точно :D Материал из Википедии — свободной энциклопедии (ссылка устарела) (ссылка устарела) Комель (ссылка устарела) У этого термина существуют и другие значения, см. (ссылка устарела). Ко́мель — толстая часть ствола дерева непосредственно над (ссылка устарела) и (ссылка устарела), толстый «нижний» конец (ссылка устарела) или растения, корень (ссылка устарела), рукоятка (ссылка устарела), обвязанная часть пучка прутьев или веток, веника. Комлем также называются верхний «корневой» конец (ссылка устарела), толстая часть (рукоятка) (ссылка устарела). Вывороченный из земли комель иногда называют корягой. Название происходит от слова «ком», а также (ссылка устарела) kamėnas, kamíenas, (ссылка устарела) kamans, «комель». В середу мають привезти колоду. Їду дивитьсь.