Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

tolik86

Пользователи
  • Публікації

    46
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача tolik86

  1. Чи є фото що сталось з тієї ямою за рік, чи якийсь коментарій?
  2. нема. Шукайте технології, як роблять підлоги на промислових підприємствах
  3. проста епоксидна смола, боїться ультрафіолету, вона в жовтизну йде з часом, кольоровати можна будь чим (паста з ручки), антискользяк робиться за допомогою посипання з верху дрібної фракції скла, або солі/цукру - але з ним опосередкований буде результат. Як буде доступ під таким покриттям знизу води - повідстрілює шматками.
  4. Все ок з батарейкой, була б "кЕтайська" вона б і цього не витягнула
  5. Насос ставте в низу, на подачу до котла. Як є можливість та місце розташувати бачок відкритого типу, то нащо той герметичний) Як є в планах керувати кожною батарею, то може зробити коло трубою та зробити нижнє підключення кожної батарей? зверни увагу на 32-гу трубу, не треба звужувати діаметри, це не дуже добре впливає в цілому.
  6. Це якщо тобі реально потрібно жила масандра, але перш ніж на таке наважитись сплануй де і як буде розташовані сходи на неї, та чи витримає дах та стеля додаткове навантаження, та утеплення примикання даху до стелі🙃 Практичні цифри, в зимку при однаковому споживання котла та зовнішньої температури, робив утеплення стелі з 100мм до 200мм базальтовою ватою, температура в домі піднялась на 2 градуси. (образно кажучи з 19 до 21) З приводу відсутності парабарьєру - наявна ОСБ на стелі є паразахисним матеріалом
  7. Вочевидь, що з утепленням біда, в мене близький до вашого конфіг, дому 60кв, і 4,5 квт котел; в зимку 1400квт в місяц; в холодний період (-5 та нижче) 3квт/ч, в інший час 1,5 квт/ч. Міняти котел не має сенсу, це ж електрика), є сенс і утепленні будинку та температурі яка підтримується в приміщені (20-21)
  8. Нормально воно буде працювати, щоб було зовсім добре, купіть на аліекспрес корпус під акб, щоб завести дроти в нього. А рідний акб краще використовувати по призначенню.
  9. Так проста заміна, але краще не зв'язуватись, бо треба обладнання для точкової зварки, бо домашній паяльник та олово може викликати перегрів комірки і її вихід з ладу (може навіть з полум'ям). Якщо міняти, то на заміну йдуть всі комірки. В домашніх умовах балансування є спасінням
  10. Для акб характерно 3 ситуації втрати функціоналу, старість😁, втрата ємності, через п.1 або потужну експлуатацію (можна орієнтуватись на цифру 250циклів заряду\розряду) та розбаланс комірок. Розбаланс можна відкоригувати і акб ще трошки побігає. Для цього треба розібрати акб, переміряти мультиметром напругу на кожній групі комірок, та зробити так, щоб напруга була однакова на всіх комірках. В інших випадках тільки заміна комірок. За потреби в Запоріжжі перепакую акб, також можу продати гарні акб для перепаковки та не тільки
  11. Так вже було таке, пам'ятаю біля року точно працювало, потім нанівець зійшло
  12. Не можна з'єднувати акб послідовно, в яких стоїть БМС всередені, якщо то не обумовлено виробником. Бо в такому випадку якщо одна з них спрацює (відключить батарею), інша вийде з ладу. Як рішення знайти документацію виробника на акб. Як рішення 2 - видалити обидві БМС та поставити іншу на 8S, 24 вольта.
  13. О, в мене також все швидко, сплатив 12.07 304А-ки позавчора надішло письмо, що ще не відправляли 😆
  14. Що може бути простіше від тена, та яке для нього потрібно обслуговування? А тепер уявіть, що може трапить с електронікою перетворення електричного струму в індукційне поле та його подальше перетворення в теплову енергію і ще на додаток, пора***те ККД обох систем перетворення...
  15. саме бойлер і залишилось перенести. Вимикати по таймеру увечері, наприклад в 20.00, так щоб хватало, а подальший нагрів вже по таймеру в ночі.
  16. Может от времени обратный клапан залип или стал плохо продавливаться как вариант. или всё-же то кран на фото?
  17. не знаю можно ли спрашивать, не поделитесь планом дома, синенького, Дакота? На фото гармонично выглядит с учётом не мега колоссальной площади
  18. Это правда здравая идея, я к ней тоже пришёл, но после того как был куплен, и смонтирован. В общем, проблема оказалась в воздушной пробке в при повороте трубы с потолка к батареи, буду ставить кран маевского в том месте. Изменил порядок залива системы - и разница температур трубы подачи и обратки стала минимальна, буквально в 5-ть градусов. Спасибо за участие в решении, 1,5 недели позади...
  19. Для чего рекомендация зарядить полностью ТА, если очевидно и так, что отбора тепла нет, диверсия? Изоляция будет, но позже, и в том виде, который будет устраивать, т.к. на данный момент он сам является источником тепла. Термометры тоже будут расположены, со временем, после того когда станет понятно в каком месте они должны находиться, на данном этапе, проще без стационарных термометров. Про печь с грубой - резонно, но нужно ж стремиться к лучшему, при модернизации хотелось избавиться от дыма - но при некоторых условиях вполне современный котел, тоже может коптить не хуже печи, тут конечно грусть ещё та(
  20. Синий колпачёк откручен полностью... Температуру меряю ручным пирометром, при прогревании ТА видна чёткая граница (даже рукой) на сколько заряжен ТА по высоте, перемешивания воды в ТА как такового не наблюдается совсем. Заряжать ТА полностью немного боязно, при отсутствии съема тепла, прогревал до 80% безрезультатно. котел менялся, ранее стоял змеевик встроенный в печь с грубой.
  21. Для этой цели и ставилось. Не могу придумать, что ещё может влиять на проток... до модернизации, даже естественная циркуляция нормально справлялась
  22. Подскажите на сколько сильно влияет пропускная способность клапана (в инструкции 6,27 м3\ч) относительно основного потока в трубе 32 ППР или 1" в металле? не является ли он узким местом в системе?
  23. модернизация была до насоса сверху, и после клапана снизу. т.е. добавился бак, заменился котел + обвязка всего этого. Клапан herz calis TS RD 1776140 на 1 1\4" инструкция на клапан PDF Пробовал закрутить колпачёк на клапане, (должно перекрыть основной проток и пойти через байпас) результата ноль. В дальних комнатах достаточно прохладно (+10) температура в труба равномерно падает грубо говоря 1-2 градуса на метр, конкретного места резкого перепада пирометром не нашёл.
×
×
  • Створити...