Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

rum

Пользователи
  • Публікації

    15
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Повідомлення, опубліковані користувачем rum

  1. Ситуация, когда на трешку четверушку денег хватило

    була тоді, коли долар був по 8, а платилося в гривнях, які удачно наросли на депозитах. А зараз на одну трубу і обв'язку піде чуть не половина тодішньої суми в грн.:( Тому і хочеться зекономити. Тим не менше ще раз вдячний за Вашу думку. Як я розумію, принципових заперечень у Вас не має і рішення Ви визнаєте хоча й частково, але роботоздатним. Це багато для мене значить...:good:

    А що скажуть інші (гіпотетичні) "господа присяжные заседатели"?:smile:

     

    Добавлено через 9 минут

    Нє, ну ясно, що тепловтрати треба буде рахувати більш точно, для того планується задіяти спеціалістів на оплатній основі, але зараз мене цікавить чи в принципі так проканає, чи ні? А як компенсацію від ненадійних сусідів і пропонується застосування аварійних тимчасових електричних нагрівальних приладів. Знову ж таки зимовий досвід трьох років показав, що навіть при відсутності опалення зі сторони сусідів (через стіну диру в стіні санвузла і незакриті канали каналізації я бачу що робиться в сусідній квартирі, де ніхто не живе) температура не опускалась нижче +11 градусів за Цельсієм

  2. Спробую додати малюнок:

    Ckhema_teploob_grivu.jpg

     

    Добавлено через 12 минут

    OK, зi вставкою малюнків розібрався, прошу сильно тапками за мої художества не кидати, творив у Paint'i, так як спеціалізованими CAD'ами не володію.

    Murava, дякую за відгук. Ваша думка була для мене особливо цінною, найбільше очікував реакцію саме від Вас. Але все-ж таки не хотілося б витрачати купу бабла і зусиль на демонтаж стяжки у трьох кімнатах, укладку труби по всій площі і повторну заливку. Чи не спасе "отца русской демократии" варіант 3 із запропонованих: під кожним вікном на всю ширину кімнати і на 1,5-2 м вглибину зрізати стяжку і покласти трубу ТП з відстанню 10 см між витками?

  3. Доброго здоров'ячка, панове сантехніки, теплотехніки і примкнувші до них співчуваючі!

    Довго вагався, багато читав, думав і нарешті відважився звернутися до колективного розуму зі своєю проблемою вибору...

    Суть справи така:

    Є квартира в новобудові під Львовом. 4 кімнати. Загальна площа 110 кв.м. План-схему намалював, але як вставити сюди - не знаю, тому далі постараюсь максимально описати словами:

    2-й поверх. Сусіди живуть (і гріють) знизу і з боку четвертої кімнати. Практично всі вікна панорамні (французькі): від підлоги і майже до стелі. Вікна якісні: профіль п'ятикамертий, термошкло. Але поки-що з-під низу є щілини (не дуже рівно запінили), які в процесі чистової обробки будуть

    ліквідовані. Стіни поштукатурені. Матеріал стін - цегла. Зовнішнє утеплення - пінопласт і фасадна штукатурка. Опалення ніякого в квартирі поки-що немає. Вікна кухні, першої і другої кімнат дивляться на південь, третьої і четвертої - на схід. В першій, другій і третій кімнатах на підлозі лежить стяжка 7 см. На кухні підключений двохконтурний газовий котел.

    А тепер - увага! При всіх цих вводних, і хоча зі щілин добряче дує (інколи, якщо вітер з дощем, то й замокає) в квартирі дуже тепло. Спеціально повісив термометри (зображені на схемі) і слідкував за показниками, хоча й не дуже регулярно. Всю зиму температура трималась на рівні 13-15 градусів, коли надворі було -21, в квартирі (зовсім без опалення) було +11.

    За таких умов треба вибрати систему індивідуального опалення.

    В моєму воспальонному мозгу склалися такі схеми, між яким я мечуся і не знаю що вибрати:

    1. Традиційно батареї (радіатори) на стіни у кожній кімнаті - варіант найпростіший, але мені не подобається.

    2. Внутріпідлогові конвектори під кожним вікном - дорого і треба довбати стяжку.

    3. Щільно навита тепла підлога в рантовій зоні під кожним панорамним вікном (фактично заміна конвекторів) - також треба довбати стяжку в трьох кімнатах і тягнути труби через коридор і прохідні кімнати.

    4. Тепла підлога в коридорі і двох санвузлах, в кімнатах опалювальних приладів немає - тепло з коридору по центру квартири буде розтікатись по кімнатах, найбільше схильний до цього варіанту.

    5. І зовсім екстремальний варіант - не ставити ніякого обігріву, а лише електричну ТП в санвузлах.

    Всі варіанти, крім першого, передбачають підстраховку у вигляді переносних електричних конвекторів (нагрівачів), які в теплу пору року будуть виноситись в гараж і не заважати.

    Я собі міркую так: якщо зараз, не затрачаючи жодної калорії на обігрів, я маю 14 градусів тепла, то невже переліченими засобами (конвектори, ТП, переносні нагрівачі) я не підніму температуру до комфортних 18-19 градусів, та ще й якщо щілини під вікнами замуруються, а сусіди будуть гріти зі всіх боків і знизу і зверху?:unknown:

    Що скажете? Покритикуйте, дайте поради, вправте мозги...:fool:

    Гдє-то так...

  4.  

    Це шось типу, як в мене було :D)

    Була в мене машина, 200к.с., накупував 3ящика з.ч., віддав на 2дні, склали, прошили й 350л.с., й вже на 100500раз на одне й те саме питання, коли питали, що для того треба, якісь велосипедисти, я казав, ти шо, дурний?)) там 100500 операцій, мотор на вулицю, заміни, шліфовки, поліровки, підгонки, настройки, вихлопну в смітник і то все пі*** як важко, а ти й так "глупий, тупий, неосвічений" і ніфіга не поймеш :D Короче нічого по темі, тільки обсосування того, який "нуб" той, хто задав таке питання, що в кінці й не радий був, що спитав взагалі, а то не велосипед з 21передачею :D)) А по факту, 2години кручення гайок й 10хв з ноутбуком)) То просто молоді роки були і таке всяке, можу зїхати на те))) А тут що?) Переростуть ще?) :D)

     

    Не стягнув...:sad:

  5. Посмотрите на троллейбусную станцию в Алуште.

    Дякую, подивився. У нас у Львові також є подібна споруда на кінцевій трамвайних маршрутів біля залізничного вокзалу. Але то би було вже занадто екстравагантно. Місцеві бойки не поймуть:fool:

  6. Шановні колеги, дякую за відповіді та активне обговорення.

     

    Спробую і я відповісти.

     

    а зачем вам свесы с двух сторон ? почему не стандартный вариант.

    Ну, по-перше просто хочеться і все. Сам не знаю чому, але така концепція мені дуже подобається. По-друге стандартний варіант з підпірною колоною - неефективне використання площі першого поверху, який стає меншим і тіснішим, ІМНО. На нижньому поверсі хотілось би просторий зал з каміном, кухня-їдальня, прихожа, гардероб і т.д., а тут получається, що треба стискатися. А посидіти на свіжому повітрі можна і під звісами верхнього поверху, або й просто на лужайці...:)

     

    За фахверкові технології і ссилку на середньовічну Европу - special thanks:good:, деякі будівлі - майже то, що мені треба, але хотілось би не тільки зовнішній вигляд, але й поверхові плани, тобто щось схоже на проект, бодай ескізний.

     

    Людина хоче площу другого поверху більшу ніж першого.

    Абсолютно вірно. А крім того хочу подивитись на креслення чогось подібного, якщо вони існують.

     

    Варіант з проектом З 1369-33 дуже гарний, але то закруто, не потягну...:(

     

    А почему не поставить на 8 сотка нормальный дом ?

    Справа в тому, що живу за 130 км від ділянки і перебиратись туди не планую, тому в повноцінному домі 12х14 м потреби немає. Це - скорше дачний варіант, причому планується більше використовуватись взимку. Але разом з тим не хотілось би тіснитись в маленькій хатинці, тому й пробую досягти мінімаксу - невеликий за площею нижній поверх із спільним камінним залом і дещо просторіший верхній, де будуть спальні, ну і мансардний на всяк случай, тобто намагаюсь "впихнуть невпихуемое" :lol:

  7. [ATTACH]206912[/ATTACH]

    (Музей Гуггенхайма в Бильбао, арх. Фрэнк Гери).

     

    O!!! Це - жесть! По ступеню безумості мені ще далеко...:oops: Але цей проект цілком опозитний - тут площа під спорудою зайнята максимально, а самої споруди - з гулькін ... нос :D. В мене ж ціль зовсім протилежна - зайняти поменше площі, а набудувати побільше об'му:confused:.

     

    Ну будут выступать ригели, ... Будет нависать на 1-1,5 м.

     

    100-пудово. Прямо моїми думками виражаїтись...

    То усе ж таки, хто порадить, де почитати/подивитись на щось подібне?

     

    Добавлено через 8 минут

    есть даже такое:

     

    Бачив я ето "такое" вживу. Всередину, правда, не заходив. Це недалеко від тих місць, де і я планую будуватись... Але поки-що такий варіант не розглядаю, хоча чим біс не шутить?..

    Мій запит скромніший: домік-"грибок". Ткніть в проект чогось подібного, please:).

     

    Добавлено через 14 минут

    Якщо другий поверх буде не полегшений ...

     

    І повторю своє запитання - НАВІЩО?

     

    Буде. Полегшений. Перший планується з ГБ, другий - дерев'яний зруб, дах/мансарда - стандартні. Перекриття між першим і другим думаю, все-таки, залізобетон (плити або монолітна заливка) між другим і мансардою - дерево.

    Навіщо? Площа ділянки не така вже й велика - 8 соток. Хотілось би побільше подвір'я з можливим майбутнім облаштуванням чогось типу басейну або альпійської гірки або просто трав'яного газончику, щоби п'ятка будинку займала поменше площі. Кароч, аптымізація, будь она неладна...:D.

    Але суть вапроса ось у чому: чи ныхто не бачив проект чогось подібного? Якщо так, то ткніть носом...

  8. Якщо другий поверх буде не полегшений ...

     

    І повторю своє запитання - НАВІЩО?

     

    Буде. Полегшений. Перший планується з ГБ, другий - дерев'яний зруб, дах/мансарда - стандартні. Перекриття між першим і другим думаю, все-таки, залізобетон (плити або монолітна заливка) між другим і мансардою - дерево.

    Навіщо? Площа ділянки не така вже й велика - 8 соток. Хотілось би побільше подвір'я з можливим майбутнім облаштуванням чогось типу басейну або альпійської гірки або просто трав'яного газончику, щоби п'ятка будинку займала поменше площі. Кароч, аптымізація, будь она неладна...:D.

    Але суть вапроса ось у чому: чи ныхто не бачив проект чогось подібного? Якщо так, то ткніть носом...

  9. Здрастуйте, колеги.

     

    Прошу сильно не пинати і пальцем біля скроні не крутити, а підказати, чи існує і де можна подивитись на проект дому, зробленого по принципу "грибка", тобто нижній поверх ("підошва") вужчий, другий поверх ("нiжка") ширший, із звісами над першим, а мансарда-дах ("шляпка") ще ширша. Коротше, схематичне уявлення що я хочу даю на малюнку, прошу тільки сильно не копати, бо малюю - як умію в Paint.

    Много чітал. Думал. Шукав по форумах, але ніде чогось подібного не знайшов. Підкажіть, чи має право така ідея на життя?

     

    P.S. Пусть безумная идея - не решайте сгоряча...:D

    es_pro.JPG.65c734e9030a0ed32d013b07b98c06f7.JPG

  10. Sorry, aффтар. Щоб на плодити нову тему, спробую долучитися до вище сказаного. Суть питання: Якщо планується цокольний поверх, заглиблений десь до 1 м відносно рівня грунту, то чи треба заливати монолітною плитою поверхню між стінами стрічкового фундаменту, і (приєднуюсь до аффтара) яка тоді товщина монолітного армованого перекриття має бути? Чи достатноь просто вирівняти поверхню грунту? Грунт твердий, каміння вперемішку з землею (Карпати)
×
×
  • Створити...