
Кочегар
Пользователи-
Публікації
85 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Кочегар's Achievements
Начинающий (2/13)
23
Репутація
-
Serg-Solar підписався на Кочегар
-
При обігріві радіаторами потік теплого повітря створює циркуляцію в приміщенні, тому треба витирати пил зверху шаф . При правильній теплій підлозі циркуляції пилу практично не буде. Хіба-що по при холодну зовнішню стіну і при неправильно вкладеній підлозі буде відчутний потік холодного повітря вниз. Тому піднятий з підлоги пил довго буде осідати назад на підлогу. Ну і не забувати щодо медичного обмеження! В житлових приміщеннях максимально допустима температура поверхні підлоги 28 градусів діда Цельсія. В сан вузлах, басейнах і інших приміщеннях, де люди перебувають короткотерміново - до 30-31 градуса. Добавлено через 14 минут А на рахунок "жінка мерзне" Зверніть увагу що у всіх тремо регуляторах, по замовчуванню забито пониження температури на ніч! Так краще спиться! Ну якщо спати відкритим тоді ОЙ! Вже професійна хвороба, переглядаючи любий закордонний фільм, звертати увагу на систему опалення, або зайшовши в магазин глянути на підключку радіатора і помацати його при нагоді! Не звертали увагу що в багатьох "піндоських" фільмах головна героїня сидить на ліжку в теплому светрі! В мене були замовники які переїхали з панельки в приватний будинок і в першу зиму мучили мене що 23 їм мало бо мерзнуть. Через кілька років я знову був в них в дома і звернув увагу що на автоматиці стояло 19-20. На запитання чи не мерзнете відповіли що тепер не розуміють як жили раніше при такій спеці, і розхід газу менше. А люди не бідні! В холоді м'ясо довше зберігається.
-
На рахунок однакових затрат є маленьке але... При обігріві теплими стінами і підлогою при такому самому відчутті комфорту можна понизити температуру повітря в приміщенні на 1-2 градуси. А в діапазоні 18-23 градуса по Цельсію зміна температури в приміщенні на 1 градус рівна зміні витрат енергоносія на 5-6%. Єдине - в спальні тепла підлога не комільфо.
-
Вибачаюсь забув Дійсно вже 3 мегавати минулого року було 3400. Тому то я і кажу про теплові помпи. 3-4 КВт на годину для ТП з СОР 3-4 дасть 9-15 КВт тепла що вистачить на основний період сезону опалення для хатинки 150 квадратів. Середня температура за сезон опалення у Львові -0.1 по Цельсію . А в пік морозу прийдеться платити по іншим тарифам , або гріти патиками Простим електричним котлом в навіть в нічний тариф не завжди виходить дешевше газу. Хіба що маєте тарифний ліміт по кубам. Правильного підбирати ТП не більше 80% від розрахункових втрат будинку.
-
Ну а тепер що дешевше, що дорожче. Якщо вже є газ то однозначно дешевше газ! Правильне утеплення, правильне опалення і керування + вентиляція зменшить витрати на газ. Якщо підключення газу нема і воно дороге - дивимось далі... Взагалі то треба дивитись що є у Вашому розпорядженні. Яке паливо Ви можете отримати у вашому регіоні за найменші кошти. Далі електрика. При рівних початкових умовах (газовий котел-електрокотел) газ завжди дешевше. Але тариф на електроопалення (4000 КВт в місяць) + нічний тариф і теплова помпа суттєво змінюють ситуацію. Ціна опалення електрикою зрівнюється з ціною газового а подекуди стає меншою. Тут є суттєвий нюанс, 4000 КВт вистачить на будинок 100-150 квадратів, ну 220 при правильному утепленні. (по інсайдерській інформації з "верховної зради" можлива зміна в законодавстві щодо теплових помп) Іншим нюансом при електричному опаленні може стати ліміт по підключеній потужності в не завжди це можна вирішити фінансово, може просто не витримувати мережа. Тоді знову може стати в нагоді теплова помпа. Основним недоліком теплової помпи є її ціна! найкращі параметри видає Т.П. типу вода- вода, потім росіл-вода, потім повітря-вода. І ціна на них і їх монтаж іде аналогічно тільки в зворотньому порядку. Взагалі останнім часом частіше монтуються комбіновані системи де використовують декілька типів енерго носіїв. Про те що зараз багато людей робить теплові помпи самотужки я вже не згадую, ну і ціни на заводські вироби ,хоч і повільно,але зменшуються.
-
Олівець - наше все! Мабуть не треба, з ТТ ідея, звісно, зрозуміла. Покажу приклад термогідромуфти: ГИ незнав що цей гібрид гідрострілки і гребінки так називають. тут важливо подачі правильно підключати в порядку зниження необхідної температури теплоносія для окремих контурів. Зворотка - по барабану. Хто може уявити зміну потоків в різних режимах той розбереться. Коротко кажучи не для школоти... А помпа лишньоє не буває...
-
Ні про бочку я писав щодо системи Богдана Грищенко. В нього буде твердопаливний з бочкою, тому її можна використати. якщо підлоги багато, по відношенню до батарей то при турбіку з кімнатним можуть бути значні простої котла. щоб підлога не ображалась можна використати частково бочку. А якщо система низькотемпературна і конденсатник, то підлогу можна і без підміщувача ставити. Тоді дуже бажана гідрострілка. P.S. фото з об'єктів мало. наразі нема як просто схеми викладати, малюю вавтокаді, або олівцем