
Андрей Потоцкий
Пользователи-
Публікації
12 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Андрей Потоцкий
-
Спасибо prazdnikof за совет! Тоже к этому пришол. Потому что изначально мне советовал один чел обложить по пятке в 0,5 кирпича и между ним и блоками утеплить. Но специалисты подсказывают, что кирпич зарывать в землю это не есть гут и деньги на ветер. Подскажите еще ЭППС 30-50 мм (тоесть пенополистирол я так понимаю) как лучше закрыть или ничем не закрывать, может тоже чемто обработать?
-
Дякую. Двох окремих спеціалістів привозив на обєкт. Сказали що без явних дефектів, але обовязково потрібно робити армапояс. Чомусь тоді далі не подумав та з ними детально не проговорив з приводу гідроізоляції та утеплення. Гідроізоляція є між нижньою монолітною подушкою та блоками (наплавляли рубероїд).
-
Доброго всім часу доби! Шановні форумчани-спеціалісти порадьде конкретне питання: Як правильно зробити утеплення та гідроізоляцію фундаменту, ураховуючи, що конструкція з низу до верху така: - 500 Х 500 мм монолітна армована подушака, потім два блоки шириною 500мм (h 600), зверху яких два блоки шириною 300 мм (h 600) здвинуті в середину будівлі так, що з наружної сторони сформована так звана ступенька 200 мм, завершується фундамент блоком шириною та висотою 300 мм, на який буду вязати армапояс. (Одразу додаю - фундамент вистояний, без явних дефектів, тому прийнято рішення використовувати його для будівництва будинку, проект якого вже розроблюю, виходячи з розмірів фундаменту). Дайте будь ласка пораду як би ви зробили гідроізоляцію та утеплення фундаменту, відвести воду. Якщо потрібно уточнити дані - пишіть. Буду заздалегіть вдячний!
-
Дякую! Планував 4 повздовжні арматури 12мм використати для армапоясу. А яка повинна бути ширина армапоясу? Добавлено через 24 минуты Дякую всім, обовязково всі поради прийму до уваги, все правильно сказано. Розумію, що це основоположні питання, які в свою чергу потягнуть за собою ще сотні запитань. (особливу увагу зверну на розташування меблів, а то потім буде сумно). Проте зараз не хотілося б сильно навантажувати і йти по порядку. Шановні форумчани-спеціалісти порадьде конкретне питання. Як правильно зробити утеплення та гідроізоляцію фундаментних блоків, ураховуючи, що конструкція така: - з самого низу 500 Х 500 мм монолітна армована подушака, потім два блоки вгору шириною 500мм (h 600) зверху яких два блоки шириною 300 мм (h 600) здвинуті в середину будівлі так що з наружної сторони сформована так звана ступенька 200 мм, завершується фундамент длоком шириною та висотою 300 мм, на який я буду вязати армапояс. Виходячи з цього думаю по "ступенькі" обійти весь будинок по периметру в 0,5 кирпича рядового, між блоками та цеглою влаштувати утеплювач. Питання по ходу - гідроізоляцію робити і по блокам і по цеглі, чи як? (Вчора дивився - вода підійшла на саме дно підвалу, маленькі дві калюжі) Добавлено через 6 минут Дякую. З розстановкою меблів це абсолютно правильно, буду ще допрацьовувати і крутить все, може ще все перероблю зовсім по іншому. (Поки буду займатись проведенням електромереж, скважина, утеплення та гідроізоляція фундаменту, розробка проекту з подальшим отриманням дозволу - тому поки час є). А щодо туалету в тамбурі я виходив з того, що у входа в будинок повинен бути умивальник та туалет, потім вписав туди і душову кабіну, на всякий випадок, для гостей. Основна ванна кімната та три спальні для мене з дружиною та двох дітей буде на другому поверсі. Проте подумаю, щоб вхід у туалет на першому поверсі буду робити з вітальні. Дякую
-
От це вже розмова, дякую cheko! Це правильно і по суті. Коли буде на руках проект, тоді й буду рахувати все й детально, звісно й не безкоштовно. І дійсно все більше розумію, що ціна матеріалів та роботи для зведення стін на фоні всього будинку навіть не відчується. Буду поки читать мат.часть. Дякую!
-
І за це дякую. Якщо ви думаєте, що я нічого не читав, то це не так. Перечитав уже достатньо, і не тільки на цьому форумі. Але чим далі в ліс тим ... Тем порівняння газоблоку та цегли багато, не меньше й кератерму (поротерму) й газоблоку. Тут трохи інша ситуація. Саме тому я попросив, якщо хтось може допомогти прорахувати як спеціаліст загальну вартість з розшифруванням роботи, вартості, кількості та вартості розчину, і т.д. Ці питання знають точно спеціалісти. А щодо "моїх дитячих оптимістичних розрахунках" повторююсь спеціально для cheko - я ж написав, що вказав орієнтовну вартість матеріалу для зведення стіни без урахування цементно-піщаного чи іншого розчину, роботи, і т.д. щоб людям легше і простіше було порахувати інші затрати, ціни та обсяги, яких я не знаю! Звісно буду читати далі форум, але за допомогу буду вдячний. Дякую.
-
Доброго дня! Допоможіть будь-ласка прорахувати вартість метру квадратного стіни (матеріали + робота). Планую в цьому році побудувати коробку 11м.Х9м. в два поверхи, варіанти: - кератерм 44-Й (кузьминецький) Дуже мене зацікавив, особливо після виставки "Інтербудекспо" Потрібно приблизно 3500 шт. (97 куб) по ціні 19 грн. за шт. і того прибл. 68000 грн. Плюс в тому, що на відміну від газоблока та цегли його нібито не потрібно утеплювати, а лише штукатурка. - газоблок 40-й, його теж потрібно приблизно 97 кубів по 600 грн. = 58200, але його потрібно утеплювати мінватой комбінувати з пінопластом, тобто лишні затрати - цегла рядова м 100, її потрібно прибл 40000 шт по 1,30 = 52000 (це в 1,5 кирпича). тут аж два плюси витрат: утеплення та велика кількість цементного розчину. Це я вказав орієнтовну вартість матеріалу без сумішів, роботи, тощо. Прохання до спеціалістів - прора***те більш-менш точно яка буде ціна ІТОГО за метр. кв. стіни з кожного матеріалу, буду дуже вдячний. (Дуже хотілося б будувати з кератерму - екологічнішийй, не так впитує вологу, теплий, не потребує утеплення, але перш за все треба рахувати)
-
Доброго всім дня! Планую придбати ділянку під забудову. Попередньо домовився з власником, у тому числі й про ціну. Проте ще не придбав - є певні труднощі (заборона відчудження), проте це все вирішується. Особливістю ділянки є те, що на ній є фундамент з підвалом не перекритий плитами. Спеціалісти запевнили, що він добротний, якісно зроблений, вистояний і т.д. Тому в моєму варіанті нічого не лишається, як привязувати проект до конкретного фундаменту. Ось його вихідні дані: Земельна ділянка 9,3 сотки. Схилу практично не має, щодо горизонтів - якщо дивлячись на план підвалу (фактичні розміри підвалу), то північ - південь буде в напрямку з лівого нижнього кута по діагоналі на правий верхній кут. Будинок планую двоповерховий, компактний. Другий поверх ще не вирішив - повноцінний чи мансардний, буду думати, рахувати, питати порад. Попередній ескізний проект планування будинку виходить наступний: Хто що скаже? Заздалегіть буду всім вдячний за поради! Підвал.pdf 2 поверх ост.pdf 1 поверх ост.pdf