
bonjorna
Пользователи-
Публікації
109 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача bonjorna
-
Відкриті балкони - це великий геморой і велика вартість будівництва, якщо робити правильно з ізоляцією, відводами води. Ми колись теж захотіли відкриті, а після першого осіннього-зимового сезону з вигрібанням снігу та видаленням води після косого дощу засклили роздвижками )
-
Краще сухий керамограніт, або клінкер: ляпнув - роз(б)лив- помив, витер, змів будь-що - крихти, листя, пелюстки, сніг - і щастя)
-
Є різні моменти по роботі димоходу, висоті та ширині самого порталу - роблять майстри розрахунки і тоді воно не димить і працює, як треба. В мене в будь-яку погоду та пору року диму в обличчя немає. Та і всі інші параметри в+ш+г - норм. Високі казани може не зовсім зручно може бути - але то інша історія
-
Ні, не саме таким, але подібним в бесідці, зробленим з цегли - внутрішня частина топки з вогнетривкої, зовні з червоної повнотілої.
-
Питання естетики важливе, безумовно, але головне - щоб працювало, як треба - це вже не заборна специфіка, а більш по пічам. Я користувач такої бандури.
-
Та і всі поверхні біля нього теж з чогось подібного, бажано подібне на глянець або полірований камень - поставив казан чи каструлю з сажею або жиром капнув - витер вологою чи сухою серветкою - порядок - робоча зона
-
Практично також, тільки на другому поверсі є радіатори, що розраховані під низькотемпературну СО з головками, а ще тепла підлога в санвузлі. Є під це на 2 поверсі свій колектор, але без усяких змішувальних вузлів та додаткових насосів. Питань по роботі взагалі ніяких, крім того, що по відчуттям з радіаторами (працюючими чи ні) менш комфортно, ніж з теплою підлогою. Враховуючи, що підлога на 2 поверсі з плитки - є певні шкодування в мене, що не зробили опалення також теплою підлогою, але практики не було і такі в цілому справи.
- 54 відповіді
-
- 1
-
-
- колектор
- тепла підлога
- (та ще 4)
-
За 8-9 років з кольоростійкостю коричневої Bryza питань майже немає, але є моменти руху з'єднань (можливо температурних - переважно на сонячних сторонах) і відповідно підтікань на тих місцях. Навіть герметики бітумні та стрічки не рятують - намагалися ними вирішити майстри, що спеціалізуються на монтажу покрівлі, я потім через якийсь час це все зачищав та змінював муфти - це вирішує, але на який час - хз. До речі - вони казали про схожу ситуацію з металевими жолобами. Добре, якщо є можливість доступу до цих муфт та дозволяє висота покрівлі та конструкція будинку, а в іншому разі може бути невесело.
-
Вайлант. Спасибо, попробую, если будет такая необходимость. На сегодняшний день актуально 24/7. Когда-то пробовал на газовом котле и программаторе данфосс в квартире суточное программирование - ночью и днём прохладнее, утро-вечер теплее - экономии нет. Даже тема была здесь в 2016 о настройках котла вайлант, там писали, что немцы признали самым экономичным режим управления "термостат". Я им с тех пор и пользуюсь на Calormatic 470 - порядок.
-
Да, дом остывал при не очень холодной погоде несколько дней. Это был "режим отпуска". Котел 6 кВт работает в обычном режиме 24/7 на 3 кВт. На 6 кВт по ночному тарифу наверное будет нагревать, я не пробовал ещё. Опять же в постоянном режиме без существенных перепадов температуры в доме и ещё погода влияет.
-
Якщо ніхто не житиме і треба підтримувати мінімальну температуру, наприклад, 13° - встановлюйте на термостаті температуру більшу і інтервал нічного тарифу або як потрібно. Взимку за 8-9 годин на добу система опалення, особливо тепла підлога, не встигне вийти на задану температуру приміщення або на максимальну температуру теплоносія в налаштуваннях котла. Майте на увазі, що для того, щоб з такого режиму нагріти будинок 140 кв.м. для проживання, в опалювальний період потрібно +- пару діб, в залежності від матеріалу побудови. Я нещодавно грався з електрокотлом на будинку 60кв.м. газобетон з переходом з режиму 16 гр на 21.
-
Пути господни неисповедимы. Мне первый раз поставили термостат на автономное газовое в квартире в 2009, хотя не самые хай тек были монтажники и, кстати, беспроводной Honeywell. все остальным соседям в том доме повезло, видимо, со староверами. Да и многим другим, как практика показывает, к сожалению.
-
0.3 та 1.2 - то налаштування програмованого термостату або керування котла з зовнішнім датчиком температури повітря, який врегульовує режим роботи котла залежно від вуличної температури. Дає трохи економії - холодніше - гріє опалення більше і навпаки. Вам треба, щоб хтось, хто знаходиться в Києві та має час, бажання, розуміння та доступ, встановив, підключив до котла та налаштував у будинку програмований термостат з добовим налаштуванням та під'єднанням до інтернету - щоб Ви могли віддалено їм керувати
-
Запиз..вся мастер ты "опасный". Смотри за собой и своими "приборами"
-
Риторика трохи у них змінилася - білі, красні, хер мордастий - робота іде ) може якогось не "тупого клоуна" (хрона) підтягнуть -цікаво)))