
Ekoshtuk
-
Публікації
12 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Повідомлення, опубліковані користувачем Ekoshtuk
-
-
Якщо ваш майстер постійно фарбує штук прімалексом , купляйте прімалекс. Силікатна дюфа досить специфічна в роботі, з першого разу можна запороти штук + розхід фарби і ціна на користь прімалекс.
-
2
-
-
Чуля - "Також слідкувати щоб при грунтівці стель перед фарбуванням водоемульсійними фарбами, каплі/потьоки звичайного акрилового грунту не попадали на стіни з штуку. Краще погрунтувати стелі ще до того як будете наноситись штук."
Якщо все таки каплі або потьоки грунтівки попали на штук, що робити: грунтувати силікатною грунтівкю всю стіну чи можна якось ці каплі або потьоки забрати?
Дякую.
Потрібно грунтувати силікатною грунтівкою всю стіну.
-
1
-
-
Порадьте, будь ласка, тоді набір матеріалів, які б зберегли переваги вапняної штукатурки(штуку) і мали б стійкість до миття і стирання
Думаю, це питання буде цікавим не лише мені
Вапняна шпаклівка штук + силікатна грунтівка+силікатна фарба.
-
2
-
-
Підніму таку стару тему про вапняту шпаклівку...
Скажіть, а якщо в мене стеля з гіпсокартону, а стіни поштукатурені вапняним розчином, то який краще варіант для екологічно чистого шпаклювання+фарбування вибрати?
Ніде не бачив щоб хтось писав про шпаклювання стелі штуком...
P.S. Можливо є в когось контакти спеціалістів по штуку в м. Рівне?
Гіпсокартонна стеля + гіпсова шпаклівка+ акрилова шпаклівка+ силікатна грунтівка +вапняна фарба.
Стіни: вапняна шпаклівка штук + вапняна фарба.
-
Вапняна фарба не стійка до миття.
-
Так вона тільки для внутрішніх робіт, читайте інструкцію!
-
В даній ситуації можите використати фарбу на силікатній основі, яка має хорошу паропроникність, дизинфікуючі властивості, і в той же час стійкість до миття. З недорогих ми використовуємо DÜFA Harmonieweiss.
-
Знайшов ще фарбу Ферозіт-37, також на вапняній основі, призначена для фарбування по вапняних шпаклівках. Ви не користувались нею ? Як вона по якості ?
Фарба Ферозіт -37 - не самий вдалий вибір з вапняних фарб. Якщо шукаєте бюджетний вітчизняний варіант, то я б рекомендував дивитись в сторону ТМ "Буд-мікс" вапняна фарба ВФ-1, ВФ-2 . Працював нею в будиннку технолога, який її розробив, тому відносно її екологічності несумніваюсь. В роботі вона не фонтан, швидко пересихають стики, покривати треба 3 рази, але якщо правельно підібрати валик і густину фарби то можна отримати непоганий результат. Важливе значення має якість основи на яку наноситься фарба.
З імпортних рекомдую Primalex (Чехія) , Bio apnenа (Словенія) , які вирізняються густиною і покриваючою здатністю.
Вапняна фарба не стійка до миття, тут мінус. Якщо потрібно миючу і паропроникну фарбу на вапняну шпаклівка штук , тоді використовуємо силікатні фарби Ceresit-CT54 , DÜFA Harmonieweiss.
-
7
-
-
Чи є можливість відправки через "Нова пошта" у м. Львів.
-
Можливо що тоді, однією з причин утворення Плям після фарбування, було не саме грунтування штуку церезіт СТ17,
а використання для вапняної фарби не лугостійкого барвника і дещо насичений відтінок після колірування?
Найчастіше причиною утворення плями, які виникають після фарбування штуку, є скупчення піску внаслідок неякісного перетирання штуку (коли поверхня неоднорідно зерниста). При фарбуванні, піщинки штуку не фарбуються (кварц), і в місцях скупчення піску (при кутовому огляді стіни) утворюються темні плями. Це одна з причин , після якої я почав виводити вапняну шпаклівку до гладкої поверхні (без піску)
Вапняні фарби кольоруються тільки лугостійкими барвниками ( Feidal, Jobi, Primalex).
Рекомендують кольорувати в світлі пастельні кольори (вапно відбілює барвник), крім того велика кількість барвника згущує фарбу і зменшує паропроникність .
Пригадую ситуацію ,коли до вапняної фарби "Bio Apnena " (Словенія ) додали барвник "Colorex" , і отримали неоднорідну по кольору рідину з не розведеними згустками барвника .
-
2
-
-
Ошибся ... - силикатные, а не силиконовые...
Ну не могу я, масу толщинной в - 2мм. слой называть - штукатуркой)))
К примеру Венецианка, тоже правильно называется - "Венецианская штукатурка"...
Але то таке))
В принципе то, что я и предпологал...
Повторюсь... что ничего страшного в песчинках нет, если такая поверхность нравится заказщику и если ети самые песщинки, после заглаживания более-менее, равномерны по всей площади... Одинаковая фактура.
Но даже здесь, многие мастера -западэнцы)), которые долгими годами юзают штук, даже не подозревают, как легко добиться поверхности без песчинок.... почти ничем не уступающей например поверхности из - гипсовой шпаклевки.
Примерно два года назад, я был одним из них... Прозрел, только когда увидел работу другого человека (пытаюсь затащить его в дискусию)), обещал что в конце недели подключится)
До етого ...(два года назад) Заказчикам которые интересовались штуком, делал наочно... для пробы небольшую стену, где нибудь в кладовой к примеру... и тогда заказчик либо отказывался (именно из-за песчинок)... либо же плевал на все... и на первый план выставлял акцент на - екологичность.
Я же тогда, даже и представления не имел, что можно еще что то выжать лучшее из даного материала...
И раньше делал поверхность, точно как у Вас на фото...
Сейчас же иногда наоборот бывают случаи, что просят поверхность с песчинками... Загалом редкость- но было)...
В основном все мастера, стараются загладить штук за один проход войлочной или поролоновой теркой, а не используя их поетапно, в два затирания... и не применят в конце - губчастую терку и даже веник, для полного снятия песчинок...
Именно из-за тех самых песчинок, иногда заказчики просили сделать им другой пирог...- Прошпаклевать стены гипсовой шпаклевкой и покрасить известковой краской...
Только мое мнение (имхо Если что, то Пола меня поправит и опять "пошлет" меня учить мат.часть)))
__ Гипсовая поверхность так же как и известковая, паропроницаемая и отлично и одинаково, регулирует влажность в помещении... избыток влаги забирает в себя, при сухости отдает...
Только известь в отличие от гипсовой, еще и служит как бы "санитаром" при обмене убивает микробы, бацылы и т.д..... а повторная (санитарная) побелка стен, через пару лет, ето как бы замена фильтра... старого на новый...
Также известь, лучше подходит в сырых помещения...
П.С. Пола не ругатся.;) Но очень будет интересным Ваше мнение и знания... Правильно ли я аргументирую, плюсы извести?
Добавлено через 46 минут
Лично я ухитряюсь избегать грунтования...
Бывают случаи, когда на старых стенах смывается старая побелка (в основном крейда) Других причин грунтования я не вижу... а пыль можна удалить водой... но в 99% случаях ети стены (с старой побелкой)- неровные...
В основном моих заказчиков, мне удается переубедить сбить штукатурку и поштукатурить ровно по маякам (мне везет и в основном работаю с теми, у кого имеется машинка, ну та что печатает деньги
, и сам заказчик не читает форум:D)...
Ето также, даже и не обсуждается, если старая штукатурка "простукивается",.. "бухтит"...
Для знакомых или просто хороших людей, но с меньшим бюджетом... и при условии что штукатурка "бухтит" не более, чем примерно 20-30 процентов от всей площади... Иногда. И без особого настроения, поскольку мне легче сбить и перештукатурить, чем тратить то же самое рабочее время... только потому, что заказчик падает в обморок, при словах - "сбить штукатурку" ... привезти песок, цемент, известь))) Ибо он уже был настроен только на финишную отделку, по старым ЕСеСесеровским) криво-оштукатуреным стенам
Делаю так:
1. Смываю, сдираю старую побелку.
2. Простукиванием вычисляю участки, которые потом по границам прорезаю болгаркой и сбиваю даные квадраты до кирпичной кладки...
3. Штукатурю отдельно сбитые участки ЦПШ
4. Грунтую глубокопроникной грунтовкой.
5. Делаю натертые маяки в некоторых местах в ноль, а в некоторых местах использую маяк 6мм... все зависит от неровности стен.
6. Штукатурю изогипсом или любой гипсовой штукатуркой.
7. Армирую всю стену фасадной сеткой... армирую смесью из замеса - три ковша гипсовой шпаклевки + 1 ковш плиточного клея...
Такая смесь быстро схватывает и часто использую ее при установке подрезетников, штукатурных маяков. Она довольно прочная и проблем после нее никогда не возникало...
Хоть если честно, то есть сомнения по поводу самой реакции смешывания разных ингредиентов... в правильности сего бадяжничества))
К такой смеси, отличная агдезия штука... хоть штук и прилипает к гипсовой основе или к гипсокартону... Но к плиточному клею ... или бетону, цпш, известковой штукатурке - намного лучше...
Есть и еще менее бюджетные варианты, как совсем недавно знакомому выравнивал стены - "на глаз"... Только правилом... и в основном углы, места прилегания плинтуса и багета...Но ето, только для не притезательных особ, которые и оценивать поверхность будут соответственно - На глаз))
В случаях же, если ЦПШ штукатурка, хоть и новая и маячная, но на проверку не совсем идеальная, то небольшие неровности подтягиваю выравнивая - стартовым штуком... и с последующей влажной грубой затиркой, перед нанесением финишного.
(пытаюсь затащить его в дискусию)), обещал что в конце недели подключится)Сьогодні забрав комп з ремонту, зареєструвався на форумі, перечитав тему,і готовий до дискусії.
Відносно запитання теми "Нужно ли грунтовать "штук" перед покраской?", то особисто я перед фарбуанням штуку вапняною фарбою грунтовки не використовую, але в деяких випадках її застосування необхідне:
1. Вапняно-піщана штукатурка перед нанесенням штуку має мікротріщини, які видно після зволоження водою (паутинка), штук вистояний більше як місяць, при фарбуванні вапняою фарбою "паутинка" переноситься на пофарбовану поверхню у вигляді згущення фарби у цих місцях. Це можу пояснити підвищеним водопоглинанням у місцях мікротріщин штукатурки , з кожним шаром фарби так зване "згущення" проявляєтисься більше (нашарування).
2. Післь нанесення стін штуком , стелі (шпакльовані гіпсовою штукатуркою) грунтують акриловою грунтівкою, краплі якої попадають на штук , в результаті чого післь фарбування такі місця слабо покриваються фарбою (зменшене водопоглинання), поверхня виходьть в плямах.
3.Незначні дефекти штукованих стін поправляються на інший день після нанесення, в таких місцях тоже змінюється водопоглинання.
В таких випатках потрібно використовувати грунтівку на силікатній основі (паропроникну) для вирівнювання водопоглинання поверхні , і рівномірного нанесення вапняої фарби. З таких грунтівок хочу виділити Ферозіт Гр-15 ( без запах), і CAPARO Sylitol 111 (концентрат)
Добавлено через 1 час 56 минут
(пытаюсь затащить его в дискусию)), обещал что в конце недели подключится)Сьогодні забрав комп з ремонту , зареєструвавася на форумі , перечитав тему і готовий до дискусії.
Відносно запитання теми "Нужно ли грунтовать "штук" перед покраской" то я особисто грунтовку перед фарбуваням штуку не використовую.
Але є випадку коли без неї не обійтись:
1) Якщо піщано-вапняна штукатурка , на яку наноситься штук,при зволожені водою має мікротріщини (паутинка),то в таких місцях під час фарбування штуку вапняною фарбою утворюються так звані "жили" (утворенні від нашарування фарби, оскільки в місцях мікротріщин штукатурки більше водопоглинання).
2) На штуковану поверхню під час грунтування стелі (шпакльована гіпсовою шпаклівкою) попадають краплі акрилової грунтовки, які в подальшому фарбування погано покриваються вапняною фарбою (низьке водопоглинання), в результаті поверхня виходить плямистою.
3) Якщо поправляти незначні дефекти на поверхні штуку на настпний день
після нанесення , то в таких місцях тоже змінюється водопоглинання.
В таких випадках я використовував силікатну (паропроникну) грунтовку для вирівнювання водопоглинання поверхні і рівномірного нанесення вапняної фарби. З таких грунтів хочу виділити Ферозіт Гр-15 (без запаху)і CAPAROL Sylitol 111 концентат.
Протягом останнього року силікатну грунтівку не використовую (через побажання замовника), зволожую стіну виключно водою.
Якщо виникає проблема описана в п.1 , стараюсь фарбувати штук не пізніше ніж на 10 день після нанесення , тоді "паутинка" не копїюється.
-
7
-
вапняна штукатурка(штук)???
в Внутрішнє оздоблення
Опубліковано: