Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

-Xeon-

Пользователи
  • Публікації

    2 798
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача -Xeon-

  1. Та куди ж, такому як ти совкодрочеру, до українських гастарбайтерів.... Ображаєшся по суті ти, підозрюю твоїх личинок видавлють з ринку праці українські програмісти, от ти і бісишся 😄
  2. У вас проблеми з самовираженням.... Просто набір слів...
  3. Ну хоч зізнались про "ваш інтелектуальний труд" вже стало більш зрозуміліше. А з приводу ШІ, то більше до форумного совкодрочера, він вам з ШІ складе компанію.
  4. Тобто, виключно накидаєте на вентилятор, а потім "я не я і хата не моя" ?
  5. Воно то читається, але будь ласка - вашу позицію, кого в тюрму і за що. Ну, щоб ми вже не гадали...
  6. Будь ласка детальніше, кого і за що в тюрьму?
  7. І часто ти себе з дзеркалом асоціюєш?
  8. Щоб придумати, треба, щоб було чим думати.
  9. По-перше - в твоїх вологих совкодрочерських фантазіях По-друге - дивитись по-перше.
  10. Розкажи кого у них, може то і не програмісти зовсім. Бо в мене в проектах зовсім інша історія, та й в оточенні вже в паралель починають працювати за х2 зп бо кваліфікованих кадрів не вистачає.
  11. А програмісти про це знають?
  12. Біс з тим 0.01%, який десь загубився... Але дуже цікава статистика в розрізі витрачених ресурсів на кожен відсоток збиття.
  13. Ну не скажіть. Іноді практикуюсь на 3.5 дюймовому, максимальна швидкість 100+, 6p батарея, висота на цифрі з мінімальними стоковими антенами 1.5 км. Що вже казати про 7 і більше дюймів, де потужніші двигуни і батареї. Як на мене (аматорська думка), то найбільша проблема з орієнтацією по вертикалі, а тим паче вночі, та ще й на великій швидкості.
  14. Гру в команді - це ви про "честь радянського офіцера"? Ну і про закриту дорогу в збройні сили - це погано чи добре?
  15. Щось мені підказує, що результат ще попереду і багатьох він здивує.
  16. Тоді постає питання, хто і на яке завтра вже працює...
  17. Не я перший почав про "кредитну історію"...
  18. Для Вас, ефективний менеджер в армії - це людина, яка має виключно військовий бекграунд на основі радянських цінностей?
  19. Тобто, Ви допускаєте правду в розповіді Маркуса: щодо відношення офіцерського складу до рядових солдат, щодо ситуації з торішнім "контрнаступом", щодо небажання керівництва ("такого як є") змінюватись і підпускати тих хто хоче це змінити?
  20. Вийти на міжнародний рівень і релокувати більшість бізнесів це ну дуже не одне й теж саме. Чи по вашому завод в Турції і найм там 4 сотні співробітників - це релокація?
  21. Уточніть які, дійсно цікавить це питання. Дякую.
  22. У вупа є ще один величезний недолік (як і у будь-якого схожого дрона), його чутно за сотні метрів. І якщо той мікродрон тихший в рази і літає довше в рази, то це вже дуже суттєва перевага.
  23. Нажаль, навіть 90% це вже фантастика в наших реаліях. Занадто довга протяжність кордону з рф, щоб перекрити все в декілька ешелонів, то треба з Європи всю ППО до нас поставити.
×
×
  • Створити...