Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

saschik

Пользователи
 • Публікації

  1 892
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Повідомлення, опубліковані користувачем saschik

 1. Оскільки питання обміну  , все ж таки мене цікавить , бо як не крути а при нинішніх цінах на будматеріали , і на послуги техніки і будівельників , навіть будування гаражу задоволення не із дешевих . Та й часу займатись особливо нема . Ото ж поки тут пишу , мені в голову прийшла така думка - а що коли для того , щоб перестрахуватися від можливого подальшого просідання (а не дай Боже , руйнування )  перекриття , по середині гаражу , з обох боків збудувати два стовпчики  , а на них покласти моцний швеллєр , чи двутавр ? Як така ідея , має право на життя ?

 2. 20 минут назад, outdoor24 сказал:

  кооперуйтеся з тим дядьком, зносьте і будуйтеся з 0, як і планували. ніхто вам гарантії ні на стіни, ні на плити не дасть. раз було влучання, то була і вибухова хвиля, так шо навряд чи там шось живе.

  Ну зносити його точно ніхто не буде .  Бо якщо порахувати вартість демонтажу + побудову нового , то дешевше купити інший , не пошкоджений . Та і мені тоді який сенс  мінятись (хиба що зробити добро людині 🙂). Що до вибухової хвилі , то вона звісно була , але судячи з пошкоджень там більшого горя наробив вогонь.

 3. Всім доброго дня . Суть питання : ще в березні минулого року , під час рашистського обстрілу , в результаті прямого влучання був знищений мій гараж , і частково пошкоджені два гаражі , зліва і зправ .(це гаражний кооператив ). Разом з гаражем знищене і авто Субару Форестер , але зараз питання про гараж . Лише зараз з'явилась можливість зайнятись відновленням (точніше будівництвом майже з нуля ). Почав з демонтажу , і вигрібання сміття . Сусіди поки що нічого не робили . Я думав , що вони чекають поки я почну щось робити , бо відновлювати потрібно в комплексі , а виявилось , що в них нема коштів на відновлення . І як результат якийсь спритний дядько (я його навіть ще і не бачив , тільки в телефонному режимі) купив  (доречі за безцінь ) ті два гаражі. Зараз він зателефонував мені поміняти моє, по суті , місце під гараж , на сусідній (майже вцілілий). А в цього в такому разі буде два сусідніх гаражі . Для того щоб відновити той гараж , який він мені пропонує треба лише підрихтувати ворота , і побудувати перегородку між нашими гаражами (ну і штукатурка стін ). Здавалося б пропозиція вигідна. Але ось що мене бентежить : в тому гаражі теж було авто (жигуль) яке теж згоріло , а також згоріло все , що могло горіти в обох наших гаражах. Горіло дуже добре і дуже довго , і температура там була не дай Боже .  В результаті  силікатна цегла на тих  стінах , що вціліли (мова про сусідський гараж ) місцями відколюється пластами по 3-4 см товщиною , а плити перекриття ( пустонки) трохи прогнулись . Якщо проблему з цеглою , думаю , можно вирішити шляхом видалення проблемних ділянок  з подальшою штукатуркою , по питання з плитами мене трохи напружує . А все тому , що коли я прибирав свої , то вони виглядали більш-менш цілими (хиба що пару тріщин від падіння ). Але доки маніпулятор їх тягав, та частина плит , що була в епіцентрі горіння , порозсипалась майже на щебінь .  От тепер я і думаю : ті плити  то вони просто "від старості " прогнулись , чи все ж таки від пекельної температури ? І якщо я все ж таки поміняють , чи не впадуть згодом ті плити на моє авто (якого в мене ще нема , але сподіваюсь буде 🙂 ) , чи не дай Бог на когось з людей ? Маленьке доповнення - коли будувались ті гаражі , то мабуть з метою утеплення , по верх плит зроблена стяжка десь сантиметрів 15 завтовшки , а потім рубероід . Тобто певне навантаження на плити є.  У кого які будуть стосовно описаної ситуації ? Чи варто мінятись , чи краще все ж таки , хоть і витратити певну суму грошей , але відновити свій ?

 4. 1 час назад, Фрай сказал:

  Моя особиста думка 

   

  Ну оце інша справа - ви висловили свою думку , я її почув . Дякую . На  таку річ як гарантія я взагалі особливо не розраховую . Як я писав у своєму першому повідомлені , надії на самий дешевий апарат у мене у самого нема , але і купувати щось дороге , те що в подальшому буде використовуватись дуже рідко , не бачу сенсу . От і сподіваюсь , що хтось (бажано опираючись на власний досвід) порадить якусь , так би мовити , золоту середину

 5. 2 часа назад, Фрай сказал:

  Довіру в чем?

  человек с Броваров дает совет человеку с Чернигова купить китайца с гарантией от человека в Измаиле? :grin:
   

  А що вас так розсмішило ? Людина дала конкретну відповідь на моє питання, додавши свою особисту думку . А ви можете щось порадити ?

 6. 1 час назад, Privet сказал:

  Краще когось вийняти 

  Та і знайомих зварювальників у мене нема . Отже не можно виключати , що у найманого зварювальника не буде косяків . А так "Сам винен !"😁

 7. 1 час назад, Privet сказал:

  Краще когось вийняти - якщо лише для воріт потрібен.

  Ворота - то  така річ - де  варити вже треба вміти. А не вчитися на них.

  Та я то згоден , що краще коли хтось зробить . Але в мене по життю так складається , що вчуся я на собі . Ну і багато чого я в своєму житті робив не з метою зекономити (хоча якщо виходило трохи зберегти грошей , то добре ) а під гаслом "а чи зможу я ?!"

 8. Добро дня. Тільки не кидайтесь тапками . Невелика передісторія : ще в березні минулого року , під час обстрілу , рашистами був знищений мій гараж (разом з машиною ). Так він досі і стоїть . Збираюся відновлювати . І один із елементів , це ворота . Із б/у пропозицій мало , а те , що є плачевного стану . Замовляти виготовлення нових на якійсь фірмі - дорого . Схиляюсь до варіанту : купити метал , і замовити у якогось дядька зварювальника . Але ще є думка "а чи не купити якогось китайця , і самому зварити ? Час не лімітує . Досвіду у зварювальній справі майже нема (десь , колись , щось варив ) , але руки у мене з правильного місця , і якщо трохи потренуватись , то думаю справлюсь . Отож , шановне панство, який самий бюджетний апарат ви б порекомендували ?  Думаю в подальшому він буде використовуватись дуже рідко . Тож треба такий щоб не накрився до моменту завершення виготовлення воріт . Бачив в інтернеті апарати навіть за 1,5К грн , але щось я не впевнений  . Тож на що можно глянути ? Буду вдячний за будь яку пораду.

 9. Всім миру і добра . Вибачаюсь , що створюю нову тему , але це щоб привернути увагу . Я зараз в ЗСУ , в тилу . Нам виділили приміщення , але без опалення . Силами робітників КЕЧ була зроблена розводка (частина проблемної дільниці на фото ) , але щось в них пішло не так . Конкретно моє приміщення вийшло в такому "апендиксі" , і ті батареї , що знаходяться на гілці з 32-ю трубою , гріють (і ті що до нас , і ті що після ) а той апендикс , що на 25-й , ні .  Точніше спочатку не гріли , потім вчора вони  , злили воду , щось перепаювали , і врізали ще один додатковий насос . Потім залили воду , запустили , і навіть без вмикання насосу , ( бо не було світла , а котел працює від генератора ) всі батареї стали гріти . Але не довго . Десь через годину оті три батареї знов охололи .  Коли з'явилась напруга , я спробував увімкнути насос . Але судячи по звуках він почав качати воду з системи , і ганяти її по малому кругу , бо спочатку перші дві батареї почали трохи грітися  , при цьому та що на малюнку крайня права , і яка була гаряча  , почала холонути , а слідом за нею і решта . Вимикаю насос , і вона знову нагрівається . Що робити майстри не знають .

  Screenshot_20221207-111612.png

 10. Ну в общем раскрою карты : я был тем " кто ехал по стрелке". В своем первом посте писал , что кроме светофора и таблички означающей одностороннее движение ничего нет , так как прежде чем писать посмотрел в Гугл картах ( на панораме ). Но видимо фото старые . А сегодня проезжал там , и там есть и знаки "движение по полосам" и разметка . Тоесть разворот там запрещен . Но надо тоже взять на заметку , потому как мне бы разворачиваться в таком месте в голову бы не пришло , но оказывается , что при определенных условиях можно.

  • Лайк 1
 11. 3 часа назад, Сергей_84 сказал:

  Якщо я вас правильно зрозумів, розворот там заборонено, бо відсутній поворот наліво, на дорогу з одоностороннім рухом. Тільки направо або прямо.

   

  Самые так 

 12. Всем привет. Хочется услышать мнения водителей. Сегодня произошла почти аварийная ситуация. Специально не уточняю в какой роли был я . Ситуация : один автомобиль движется по  дороге с двухсторонним движением , которую с лева на право пересекает дорога с односторонним движением. Перекресток регулируется светофором . Горит зелёный. Кроме светофора  и таблички с указанием о том что пересекаемая дорога односторонняя других знаков и разметки нет. Другой автомобиль движется по улице с односторонним движением. Ему горит красный , но имеется табличка с зелёной стрелкой разрешающая поворот направо . Не имея помехи слева он начинает поворот на право , а в это же время автомобиль движущийся на зелёный сигнал светофора начинает разворот , в результате этих маневров едва не происходит столкновение. Вопрос : кто прав , а кто нет ?

 13. 6 часов назад, newbee2020 сказал:

  грел горелкой (лучше строй феном) и срезал верх, пока мягкий

  Если хоть немного торчит выше плитки ( так что бы можно ухватить плоскогубцами) то ничего сложного : канцелярским ножом проводите пару раз с каждой стороны , затем берете плоскогубцами и тянете в ту сторону где был клин , и остатки "ножки" отламываются . Ну а если обломалась вровень с плиткой , то тогда тоже по 3-4 раза с каждой стороны острым ножом , и Вы перережет "ножку".

   

  • Дякую 1
 14. 25 минут назад, krovelschiki сказал:

  А отображаемое имя можно изменить? Я хотел бы укоротить до krovels раз уж пошла такая пьянка.

  После полета Гагарина в космос еврей приходит в паспортный стол

  - Згаствуйте . Я таки хотел бы изменить фамилию.

  - А какая фамилия у вас сейчас ?

  - Кацман 

  - А какую хотите ?

  - Кацманавт !

  😀😀😀

  • Лайк 2
  • Хаха 6
 15. [QUOTE=andrey_ka;5332962]Дурне правило , по типу: "моя хата з краю" . Майстер , якщо він дійсно відповідає своєму статусу, глянувши на ТЗ повинен був в першу чергу поцікавитись : де , і як будуть стояти двері , і яким чином буде стикуватись плитка з сусіднім покриттям.[/QUOTE] Так я более чем уверен, что именно так он и сделал . Иначе зачем тогда он ложил плитку в дверном проёме ? Но как видим - не помогло . А ,как показывает практика , на стройке как в армии -;инициатива наказуема :)
 16. [QUOTE=saleoffice;5331102]В ТЗ был план где такой подрезки не было. Но на плане не было плитки в зоне порога. В результате мастер сделал как решил сам, не посоветовавшись.[/QUOTE] Я так понимаю дверь будет со стороны коридора ( или что там у Вас , может спальня) . В этом случае претензии надо выдвигать тому кто рисовал тех.задание , а мастеру сказать спасибо , что пренебрег главным правилом :"дабы не было пиз@ежу - делай все по чертежу !' , а сделал так как должно быть . А ведь мог бы и не делать.
  • Лайк 1
 17. [QUOTE=Инна256;5331573] В итоге нашли плиточников и маляров с более низкими ценами и живущих не у нас.[/QUOTE] Ну вот это правильное решение: начали работать , поняли что не подходят - расстались Просто часто бывает как в выражении " Миши плакали, кололись , но продолжали жрать кактус":)
  • Лайк 1
 18. [QUOTE=Инна256;5326251] Живут на объекте. [/QUOTE] Я так понимаю , эти слова можно толковать как бонус от заказчика ? Просто вспомнился случай : предложили как то мне с товарищами ремонт в новострое двухуровневой квартиры довольно приличных размеров в Киеве . Приехали на осмотр , и на наш вопрос " Можно ли жить на объекте" получили отказ . Хостелов тогда ещё не было .Тогда мы предложили найти местных ( киевских) мастеров , на что услышали "У киевских дорого ":)
 19. Подарю мини петушка в хорошие заботливые руки! Вес до 500 грамм, красавчик , здоровье на отлично , мало кушает, сексуально активен !:lol:

   

  Так вон несколькими строчками ниже тема "Приму в дар разную птицу" , и Вы даже сами оставляли комментарии в той теме .:) Автору той темы нужны яйца , а Ваш сексуальный маньяк может посодействовать .:lol:

×
×
 • Створити...