Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Wolfchen

Пользователи
  • Публікації

    97
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Повідомлення, опубліковані користувачем Wolfchen

  1. В 16.04.2024 в 08:58, Nic-олаевна сказал:

    Доречі, де наша Іра з теплицею? Ну цікаво ж дізнатися перші враження, що вже встигла посадити?

    Де наша Аня огородниця - квітникарка?

    Да і всі інші. Уже багато у кого краса і цвітіння, похваліться. Бо у нас лише тюльпани, і ті ще тільки починаються

    Всі копають))) Оце нарешті задощило, то хоч перепочину))) Якось весна така рання, що нічого не встигаю робити - ні обробити вчасно, ні пересадити. Зараз перероблюємо "сухий струмок" під звичайний водовідвід. Пару років тому почала робити сухий струмок під будинком, який мав виконувати функцію водовідведення під час дощу. Але через війну і наш відїзд до кінця не доробила, потім часу на нього не було, і а тепер подивилася і вирішила, що навіть якщо дороблю, то мороки з ним буде дуже багато. Сміття туди наноситься швидко, замулюється... Тож вирішили просто вкопати трубу, а зверху буде чергова клумба))) 

    • Дякую 1
  2. 10 минут назад, allanek сказал:

    Еко Плюс і є одним з субстратів, що виробляє Пітфілд.

    Цікаво почути відгуки ще когось з товариства, хто користувався Еко Плюсом. Мені він не має запаху.

    Я Еко Плюс використовувала для посадки лохини - запаху ніякого не відчула.

    • Дякую 1
  3. 11 часов назад, irina1969 сказал:

    залишу тут непогану статтю і тому що маю абрикос та персик ))

    Схема обробок саду від моніліозу навесні

    zelenasadyba.com.ua/sad-i-gorod/monilioz-abrykosa.html?fbclid=IwAR0hXbbbfOUZRvRcjt3lrgN-jFgkr3fAjVaQHM_OlIi4eIdafxOPuXWLOJE

    Саме за такою схемою обробляю сад, ну може деякі препарати інші - маю і абрикоси, і персики, і вишні з черешнями. Хоча, можливо це тому, що садок молодий, ще не встиг нахапатися зарази. Навкруги у сусідів абрикоси стоять чорні після цвітіння кожен рік...

  4. 24 минуты назад, irina1969 сказал:

    Моя дитина закінчила цей ліцей 10 років тому і я знаю яку якість знань надавав цей ліцей, доця поступила на 2 бюджета легко, діти через все місто їхали, щоб вчитись там...діти були не просто вмотивовані, а отримували жагу до знань на майбутне

    Серце крається ((

    От і мої діти просто біжать туди! Із задоволенням, з надхненням. І це при тому, що приміщення ліцею дуже маленьке, не зручне, укриття в сусідній школі, але то все є неважливе, бо для дітей це як другий дім. Діти, коли зустрічають випадково вчителів на вулиці - біжать обійматися з ними! Ми рік вчилися на домашньо-дистанційному навчанні поки були за кордоном і жодного разу думки не виникало покинути. Вони так раділи, коли ми повернулися і знову прийшли в ліцей. А зараз просто розпач... Але, намагаємося боротися і відстояти. 

    • Лайк 2
  5. 20 часов назад, Бездомный сказал:

    майже те ж саме стосується школ

    Може й так, але по факту намагаються закрити саме ті, де дітей дійсно вчать і цінують. Так зараз хочуть "реструктуризувати" Політехнічний ліцей в Києві, де навчаються мої діти. Спочатку закрили молодшу школу, потім залишили без приміщення 9-11 класи і от зараз вже вязлися за середню. І це при тому, що ліцей входить у 10ку кращих шкіл Києва, а його учні отримали 94 патенти, є лауреатами стипендії Президента України, Київської міської ради, Київського міського голови, випускник 2022 року Ігор Клименко переміг на Всесвітньому конкурсі Global Student   Prize.

    Але, навіщо нашій країні вмотивовані і розумні діти? Питання риторичне...

    • Лайк 1
    • Сумно 2
  6. 4 часа назад, МаТраС сказал:

     

    поки на кінологів часу немає в найближчі тижня три. 

    Вам зараз не потрібно саме ходити до кінолога, навпаки, треба щоб кінолог прийшов до вас. Він подивиться на поведінку собаки на території, послухає ваші потреби і покаже-розкаже що і як робити. Одним словом - навчить вас розуміти один одного))) Ходити на заняття зараз я б навіть не радила, поки собака не відчула впевненості на своїй території, поки не звикла до вас і нового будинку.

    • Дякую 1
  7. А є можливість не зачиняти у вольєрі? Так як вище написали - хай гуляє по території, зачиняти лиш на деякий час, але обов'язково давати якийсь смаколик, як тільки заводите у вольєр. І годувати лиш у вольєрі, щоб вона звикала, що це безпечне і корисне місце. Також, як матимете час, то всі ігри проводьте у вольєрі, іграшку їй туди кидайте, тощо. Також можна купити якусь іграшку-гризунок, з каучука, яку вона точно не розгризе, але буде мати чим зайнятися. 

    • Дякую 1
  8. 1 минуту назад, vadym petrov сказал:

    А звідки ви, і скільки на вулиці зараз? Бо в Києві вже 0 вночі бувало, хз як при такий темп може бути в хаті 21)

    Можна рахувати, що з Києва, пішки до метро хвилин 20))) І так, зранку сьогодні і пару днів на минулому тижні на вулиці було морозно. В перші морозні дні температура в будинку впала до +18, потім вирівнялася. В будинку працють лише рушникосушарки у ванній на першому і другому поверсі.

    • Лайк 1
  9. В цьому році ще не вмикали. В будинку 20-21 тримається. Я в светрику, а діти босоніж і в футболках гасають, їм норм) На ніч в спальнях вікна в режимі провітрювання стоять. 

  10. 16 часов назад, МаТраС сказал:

    я вже забрав це чудо)
    дуже розумна, спокійна.

    лащиться все одно до чужих(
    це проблема.будемо вирішувати.

     

    Коли у двір приходять сторонні - закривайте її в вольєрі і не дозволяйте нікому до неї підходити, бавитися з нею, або гладити. Це можна робити тільки членам родини. З часом звикне. Ну і з кінологом бажано попрацювати.

    • Лайк 1
  11. Також маю ялицю канадську і дуже її люблю. Росте в мене 3 літо. Коли саджала, була приблизно 70 см. Зараз 1,20 приблизно, з яких 30 см верхівки це приріст цього року. Попередні два роки росла лише вшир. Минулого літа видала цілу купу красивих шишок, але в серпні скинула всі голочки з верхівки, хоча не засушила. Отже в цьому сезоні я вирішила допомогти її кореневій, щоб сил вистачило і на верхівку. З весни дала раза 3 стимулюючі під корінь і по кроні, шишок не було, зате був знову шикарний приріст вшир і нарешті в липні місяці відросла і макушку на 30 см! Навіть одна бічна гілочка теж хотіла стати лідером, але я її вкоротила і зупинила, досить з мене одного))) 

     

    З "канадок" маю ще багатостраждальну коніку. Росте мабуть років 10, а зростом така сама як і ялиця - 1,20. Одного літа, поки ми були у відпустці, її майже повністю з'їв кліщ. Але т.я. росла вона не на видному місці, я її залишила і до осені вона подала ознаки життя і на весну почала обрастати новими голочками, хоча і не рівномірно, знову ж таки мабуть через те, що росла в загущеній посадці. Потім в нас був переїзд в новий будинок, потім війна, отже вона 2 роки росла зовсім без догляду. В травні, після мого повернення, я вирішила її таки забрати на нову ділянку, тому що ще одне літо вона б без догляду точно вже не витримала. Викопала її і ще одну ялинку Карел... майже без кому, тому що грунт був пересушений і забитий корінням інших рослин. Посадила на нові місця, замульчувала, зробила накриття від сонця обом, кожні 2 тижні проливала корневіном. Зараз вже лише слідкую за вологістю грунту і залишу шалаші від сонця до осені. Тримаються добре, не жовтіють і голки не скидають, Карел навіть дала новий маленький приріст.

     

    І в цьому році ще посадила ялину глауку пендулу (здається також канадка?). Але вона ще маленька, до 50 см, і якісь спостереження по ній зможу сказати лиш в наступному сезоні.

    • Лайк 2
  12. 1 час назад, irina1969 сказал:

    у мене на дачі і на ділянці дуже великий перелік рослин, і зараз у мене стоїть задача все це красиво заміксувати...

     

    Біля мого старого будинку був схожий "строкатий сад" :) Але там не було огорожі між сусідами і за ділянкою поле, то ж він більш-менш органічно вписувався в навколишні бур'яни))) 

    Спойлер

     

    1_1.jpg

     

    1_2.jpg

    1_3.jpg

    1_4.jpg

    А зараз, на новій ділянці, вже хочеться більш спокійного саду, переважно з кущами і хвойними рослинами. Та й умови тут зовсім інші. Все починаю з нуля :)

    • Лайк 1
    • Дякую 1
  13. 1 минуту назад, allanek сказал:

    А там , де кора на агротканині є слимаки? Чи тільки там, де кора на грунті? В нас равликів повно. Але вони не дошкуляють рослинам.

    Пам'ятаю, хтось казав, не один відгук, що Брос від слимаків гарно помагає.

    Ще не перевіряла, бо лиш пару тижнів як застелила і там окрім ялівців нічого не росте. Зараз після дощів треба буде перевірити. 

    Брос так, гарно допомагав, користувалася точково під кущі, які найбільше страждали. І від мурах порошок Брос теж найкраще допомагає. Але зараз у нас молода киця, якій треба скрізь всунути свій носик, от я і не поспішаю застосовувати. До того ж, ще більшість хост не переїхало. 

    • Лайк 1
  14. 6 минут назад, allanek сказал:

    В мене нема слимаків, може тому, що більшість саду під агротканиною та корою, але дірки  листю роблять соснові шишки та всіляки гілочки, що падають зверху.

    Заздрю 😄 В мене кора кочує по саду без агротканини))) тому що сад ще на етапі створення і я багато саджу/пересаджую. Тільки під невеличким живоплотом із ялівців поклала вже кору на волокно, бо вони вже точно нікуди не переїдуть. І от в тих місцях, де лежить кора по грунту - слимаків просто море 😡 Поки що не вирішила як з ними боротися... збирати гидко 🤢

  15. 13 минут назад, allanek сказал:

    Все одно,  виходить, що хости більш витривалі, ніж гейхери. Але в хост є суттєвий недолік: просинаються пізно та при першому приморозку перетворюються на ганчірки.

    Хости також люблю, але тільки ті, що менше пошкоджуються слимаками. Мене ці дірки на листі дратують набагато більше пожухлого листя восени. І ще не люблю як вони квітнуть ...

    • Лайк 2
  16. Ще додам - мої гейхери росли на важкому грунті, серед камінців і майже серед коренів великих дерев. Зараз перевожу їх на нову ділянку, тут грунт майже пісок, тож треба дивитися як тепер будуть себе вести. Але Мармелад і Бінош переїхали сюди ще до війни і змін на гірше в них не побачила. 

    • Лайк 2
  17. 13 минут назад, allanek сказал:

    Ви стверджуєте, що їх, як і хости, можна роками вирощувати на одному місці? Гортензія макрофіла з гейхерою( остання світлина) -гарне сусідство.

    Так, я перелічила саме ті сорти, які ростуть у мене без ділення і пересадки більше 5 років. Нажаль Світ ті і Марс не витримали моєї річної відсутності, але буду їх обовязково поновлювати. Також гарно себе ведуть Spellbound, Brass Lantern і ще декілька без імен, але не маю фото під рукою і зараз вони в поганому стані, але дочекалися мене.

    • Лайк 1
    • Дякую 2
  18. В 07.07.2023 в 16:22, allanek сказал:

    От тому гейхери і не саджала.

     

    Не всі гейхери однаково погані 😁 Маю улюбленців, які ведуть себе чемно і формують красиві кущі без ділення і пересадок. По черзі: Мармелад, Марс, Світ Ті, Бронз Бьюті, Бінош. І це ще не всі)

    Спойлер

    20180516_132139.jpg

    20180525_110946.jpg

    IMG_20200509_150622.jpg

    IMG_20230704_194117.jpg

     

    • Лайк 2
    • Дякую 2
×
×
  • Створити...