Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Director_

Пользователи
  • Публікації

    77
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Повідомлення, опубліковані користувачем Director_

  1. смета делалась под определенную задачу. Можно изменить на 4-х зонный наружный контроллер Hunter. Цена 2800грн, сюда добавляем провода, гофру, клапан, скотчлоки и т.д. Сколько получится? Почему Вы решили, что на данном участке можно будет поставить внутренний за 1100грн?

     

    Добавлено через 1 минуту

    Практически все деревья и кусты любят влагозарядный полив, капельный, ежедневный им до одного места.

  2. Если этот квадрат можно сделать одной зоной, зачем разбивать ее на две, три и т.д. В задании указано полить квадрат 13*17 и все. А если купить участок у соседей (в след.году) и там сделать газон? Какой сейчас контроллер поставить?
  3. А зачем высчитывать? В каталоге Hunter это давно уже просчитано и написано (какая форсунка, при каком давлении, при каком радиусе, ее расход в минуту, дальность полива и т.д). На самом деле, нет ничего сложного и можно сделать все самому. Из 100% самодельных поливов переделываем порядка 70%))))
  4. Нормальная смета. Две сотки газона понятия растяжимое. Все зависит от формы этих двух соток, количества воды и давления в системе. Скиньте параметры, фото участка, источник воды. Монтирую полив, как правило, поливочное оборудование Hunter, соединение Irritec, трубы Украина.
  5. Чем обоснуете что правильно поливать газон один два раза но сильно? Глубиной залягания корневой системы трав (5 см основная масса), капиллярной подтяжкой воды (не достаточно для зеленой массы газона), При + 30 газон начинают поливать два раза в сутки - ну если разговор идет о газоне а не лужке.

     

    Сеять при температурах + 35 это убийство да же при автополиве, всеми любимый мятлик да же не взойдет, поливать 4/5 раз в сутки и водой в три раза холоднее температуры почвы это конечно очень и очень - все болячки только и ждут.

    Здесь надо было не просто предупреждать а просто отказаться это делать, если поступать профессионально

     

    На обгрунтування зараз часу немаэ (у всих книгах це написано і доведено), газон який Ви поливаэте в +30 спеку, навіть і двох днів не витримає без поливу, буде сіно((( а от газони, які поливаються по правильному, по книжці)) витримають в таку спеку до неділі без води))) Це було доведено задовго до мого появлення))) Газонні поля ніхто і ніколи не поливають два рази на день.

     

    По посіву трави газонної в спеку, відкрию секрет) Плануєте землю, вкатуєте її і розлихляєте на 2-3см. Потім заливаєте всю ділянку водою і заливаєте так, щоб аж вода на поверхні стоял, але не переборщити. Чекаєте пару днів, підсихає верхній шар (1-1,5см) вкатуєте катком, підрівнюєте де надо і можна сіяти. Посіяли і поливаєте, тільки для того, щоб верхній шар не взявся кіркою. Нічого не боліє і всходять всі 100% посіву. Ну або мені просто щастить з посівами в спеку)))

  6. Скоріш, зелена маса! Не гола земля, але і не Донбас-арена!

     

    Як не крути, а косити, поливати, вносити добриво всерівно прийдеться. Косити Ви просто будете не раз в неділю, а раз в дві-три неділі. Правильний полив - це не полив кожного дня і по трохи, а один-два рази в неділю і багато. З добривом ще простіше.

    З рулонним газоном просто набагато простіше і швидкий результат.

     

    Добавлено через 9 минут

    Подскажите, когда нужно сеять газон?

     

    Якщо є система автоматичного поливу, можете сіяти в любий час. Немає автополиву, краще раннюю весною або осінню.

    Два роки назад, сіяли газон в Бобриці. Було це в 35 градусну жару., серед літа. Автополиву не було. Площа 500кв.м. Частина перед будинком, частина за будинком, частина з боку будинку. Про наслідки пересихання землі, про те, що прийдеться перші дві-три неділі з 20м шлангами біля нього ночувати і т.д. були заздалегіть попередженні. Намучились Вони так, що прокляли той газон навіки))))

    • Лайк 3
  7. Напевно не правильне питання)) По створенню газону, швидше але дорожче - це рулонний газон. Догляд за газоном, що рулонним, що посіяним, майже одиннаковий.

    Насамперед потрібно зрозуміти, що ви розумієте під словом "газон". Для когось, це газон, схожий на Донбас, Львів арени чи Олімпійського стадіону, для когось, це просто зелена травка з бур'янами на ділянці, а для когось, це просто зелена маса, яка покрила певну ділянку. Від цього розуміння і залежить догляд за газоном.

    • Лайк 2
  8. З приводу гарантії:

    по посадці дерев, кущів і т.д. - робота коштує 30% від кошторису на матеріал, один рік гарантії. Якщо якесь дерево чи кущик пропав, приїзжаємо, дивимося, якщо по нашій вині, міняємо на таке само. В минулому році озеленяли ділянку в м.Буча, потім взяли цей участок на обслуговування. Взимку на ділянці появилися дві "маленькі" собачки)) Від кущів, квітів, невелик дерев нічого не залишилося. Газон весь в жовтих п'ятнах, і це не пліснява)) Це не є гарантією. Як правило, всі ділянки, які озеленяємо, беремо на обслуговування. Проблем ще ніколи не було);

     

    по автоматичному поливу - гарантія на продукцію Хантер (контроллер, корпуса, форсунки, датчики, клапана і т.д.) два роки. На пластикові труби, фітінги і все що пластмасове, тут гарантія до кінця віків))) Якщо пробили, порізали труби лопатою чи іншими знаряддями праці, це не гарантія, якщо не продули систему на зиму і все порвало, це не гарантія. Сохне трава, при працюючому автополиві - це гарантія і це є самим головним. Всі системи автоматичного полива, які ми зробили, ми беремо на обслуговування або даємо чіткі рекомендації по їх обслуговуванні. На зв'язкку цілодобово)))

     

    по газону: якщо сіємо газон, гарнтія два роки, за умови, що на ділянці є система автоматичного поливу. Без такої умови, гарантію не даємо взагалі!!! Перше скошування - безкоштовно. Після першого скошування, або беремо ділянку на обслуговування, або чіткі рекомендації за доглядом. Як правило, все дуже добре і всі задоволені));

    рулонний газон - гарантія також два роки. Напартачить з рулонним газоном ще треба постаратися. Тому, умови ті самі, що і для посівного газону.

     

    Як правило, всі замовники, один одного, так чи інакше знають, чули)) 80% об'єктів по рекомандаціям. В'язка ключів від ділянок чимала))) це не реклама)

     

    Добавлено через 44 минуты

    Відкрию один секрет, це я так зробив би)))

    При замовленні послуги автополиву чи газону, кажіть, що потім будуть його обслуговувати, будуть робити, як для себе))))

    Але, якщо нормальні і відповідальні люди, вони самі заінтересовані зробити все, як найкраще!

    • Лайк 4
  9. Привет всем!

    Подскажите пожалуйста такие моменты:

    1. Газон посажен в сентябре 2016 - вычесывать/аэрировать надо?

    2. Чем бороться с сорняками? Линтура от Сингенты в продаже нет, а китайской фасовки как-то не внушает доверия. Может Диален-Супер?

    3. Когда после зимы косить первый раз? Подрос выше 7см.

    Спасибо!

     

    Скарифікація, аерація, вичісування обов'язково!

    Як підуть бур'яни, обробити Лінтуром, можно Гольфом. Краще середина або кінець Травня. Саме краще, пройтись і руками його повибирати.

    Дійсно, коли він встиг підрости? Ділянки з хорошим грунтом (скарифікація, аерація, вичісування були проведені на початку Березня) дали приросту менше см.. Добриво не сипали. Травка ще тільки починає прокидатися))

  10. Новий сезон. Ціни на облаштування прибудинкової території - минулорічні.

    Ландшафтний дизайн, автоматичний полив, влаштування посівного або рулонного газону, посадка або пересадка дерев, рослин і т.д.

  11. Доброго дня. Не дорого не получиться(( В минулому році робили газон в Бучі. Спочатку повигрібати все потрібно, зняти верхній шар 0,5-1см (були такі місця під сосноми, вода взагалі не проходила). Насипать мінімум 5см чорнозему і посіяти тіньовитривалу траву.

     

    zelensad.kiev.ua/portfolio/g-bucha/114

     

    Траву купував хорошу, дорогу в Газонії. Можно придбати саму дешеву, але тільки щоб була тіньовинослива.

    • Лайк 1
×
×
  • Створити...