
EgorT
Пользователи-
Публікації
22 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача EgorT
-
0020201659 - артикул данного пакетного предложения с котлом Пантера и бойлером 150 л.
-
Интересны мнения пользователей, нюансы настройки котла и его работы, нюансы сервиса, короче все мнения важны.
-
Вчора знайшов в гарантійному талоні (в додатку): «8. ……Претензії на задоволення гарантійних зобов’язань не приймаються, якщо: …. є) пошкодження викликане недотриманням державних технічних стандартів і норм (ДНА-ОП 0.00-1.26.96; ДБН В.2.5-20-2001), а саме:…. утворення солей жорсткості та корозії на гідравлічних вузлах обладнання;….. забруднення вузлів від навколишнього середовища, будівельним пилом та іншими органічними та неорганічними частками;….. 9. У випадку, коли ремонт не є гарантійним, всі витрати несе власник обладнання.»
-
Всем, доброго дня! Кто то имеет опыт установки и пользования таких котлов. Кто что скажет, поделитесь опытом...
-
А можно ссылки. Конкретики я не нашел никакой. В первую очередь интересуют цифры и каким образом эти цифры получены. -Учитывать ли подорожание тарифов. Если да, то на сколько % -Как корректно посчитать сколько дадут коллектора за год? Сколько это кубов газа и по какому тарифу? -Дадут ли коллектора возможность перейти в низший тариф по газу? -Есть ли у кого то реальные значения вклада коллекторов за какой то период? -Может есть еще какие то переменные, которые нужно учитывать. Все что есть - "да, окупятся" и "нет, не окупятся".
-
В последнее время очень часто слышу о том, что в Украине солнечные коллекторы не выгодны.Интересно на чем основаны эти выводы. Может у кого-то есть расчеты технико-экономического обоснования, значение реального вклада за какой-то промежуток времени. Может кто-то поделится методикой расчета ТЭО.
-
На мою думку, основна мета регулятора, особливо з конденсаційним котлом, це зміна температури подачі в залежності від зовнішньої температури. Основна складність - налаштувати необхідну криву в залежності від тепловтрат будинку. Вмонтований регулятор перестає бути кімнатним термостатом, але всі інщі функції він зберігає. Різні часові програми, еквітермічне регулювання та ін. залишаєтся актуальним. (ссылка устарела). Також в майбутньому можна інтегрувати в систему тепловий насос та геліосистему. В Вашому випадку можна зараз змонтувати в котел, а потім перенести в житлове приміщення)
-
У котлів Vaillant шина обміну данними eBus. Підключити інший регулятор можливо, але тільки на клему кімнтного термостату. В такому випадку регулятор зможе тільки розмикати перемику і не давати котлу запускатись на систему опалення. Даний тип регулювання дуже обмежений. Регулятори з шиною eBus дають можливість котлу автоматично змінювати температуру подачі, вмикатись у відповідному режимі на гарячу воду (якщо датчик температури ГВП підєднаний до регулятора), узгоджувати роботу системи з іншими джерелами теплоти (геліосистемами, ТН, твердопаливними котлами) .
-
Если уже стоит протерм и нет претензий - Бобер или Капибара. Если с существующим котлом были проблемы, тогда уже стоит задуматься о смене торговой марки. P.S. Самый лучший опыт - собственный.
-
Как не делают в Германии? А где? В Китае? www.vaillant.ua/stepone/data/downloads/75/44/00/ecotec_pro_deklaratsia.pdf Почти все конденсы делают в Ремшайд. У каждого производителя (Вайлант, Висман, Бош и тд.) на сайте выложены "Декларації відповідності", где указан адрес производства.
-
У Vaillant є зливна система. Коли геліонасос зупинений, теплоносій для геліоустановок збирається в баці. Колекторне поле та всі трубопроводи геліосистеми встановлені з нахилом, щоб теплоносій для геліоустановок міг стікати назад до наповнювальної геліостанції. Трубопроводи геліосистеми і колекторне поле в цьому випадку заповнюються повітрям. Коли регулятор геліосистеми вмикає геліонасос, тоді геліонасос подає теплоносій для геліоустановок із бака через зворотну лінію геліосистеми в колекторне поле. Там теплоносій для геліоустановок нагрівається і протікає через подавальну лінію теплоносія для геліоустановок назад до наповнювальної геліостанції. А вмикаєтся насос, коли: -різниця температур між датчиком температури колектора та датчиком температури накопичувача становить не менше 15 С. – температура накопичувача нижча, ніж налаштована максимальна температура накопичувача – не відбулося виходу за граничну температуру спрацьовування захисту 110°C в геліоконтурі (ссылка устарела)
-
Добрий день. Ці котли зразу на Україну зайшли в модифікації R2. І ці абривіатури (R1, R2) більше для сервісу. На покоління котла вказує перша цифра після "/" (306/5-5 R2)
-
Доброго дня. Котел Vaillant ecoTEC plus VU OE 306/3-5 минулого покоління, і там максимальне теплове навантаження з боку опалення 30 кВт. А якщо розглядати ecoTEC plus VU OE 306/5-5, то в цій серії дійсно на опалення 25 кВт, на ГВП 30 кВТ Про котел і бренд, начебто, відгуки непогані. Мені здається, що у XXI сторіччі дійсно треба розглядати виключно конденсаційні котли.
-
Вакуумный vs плоский коллектор
EgorT відповів у розділі Альтернативні джерела електроенергії і тепла
Вайлант продает пакетные предложения с котлом, парой плоских коллекторов и БОЙЛЕРОМ. Как сбросить излишки тепла в контур отопления с данной комплектацией? Кто мог такое заявлять? Для того что бы нагреть теплоноситель контура отопления нужна буферная емкость. У Vaillant всего одно пакетное предложение с буферной емкостью, и в этом пакете - от 4-х до 8-ми вакуумных коллектора. Основная задача солнечных коллекторов - это получить как можно больше кВтч за год. Тариф на газ зависит от годового объема потребелния. Если сравнить годовой вклад вакуумных и плоских и их цену - то строк окупаемости у плоских будет значительно меньше. -
Цікаво, який період окупності таких проектів?