
ibilous
Пользователи-
Публікації
73 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача ibilous
-
Кампсис. Якщо надумаєте вирощувати, то майте на увазі, що він самонасівається.
-
Араукарія чилійська, Araucaria araucana.
-
Ми збираємо, коли поверхня стулок тільки починає ставати нерівною, сітчастою, я так розумію, це період переходу у воскову стиглість. На цьому етапі горошини можуть вже бути жорсткуватими порівняно з молочною стиглістю, але після бланшування перед заморожуванням вони розм'якшуються, не втрачають свою форму і є поживнішими та ситнішими. Раджу Вам спробувати заготовити невеликі порції гороху на різних стадіях і визначити, який більше до вподоби.
-
Занурювати в спирт та протирати надлишок ганчіркою.
-
Це фасціація. Причини бувають різні: інфекція вірусна або бактеріальна, внутрішньоклітинні розлади, зовнішній мутаген, пошкодження комахами і т.д.
-
На одному форумі я вже описував свій маленький практичний досвід. Я мав справу з значно меншими об'ємами, але... У мене стоїть бак 3-кубовий сталевий. Попередній власник тримав в ньому мазут, солярку для опалення хати (так, були часи). Бак в хорошому стані, тому здавати його на метал було б марнотратством і на додаток вже деякий час стояло питання накопичення дощової та водопровідної води для нагріву перед зрошенням. Спершу я вибрав залишки нафтопродуктів у металеві ємкості (старі каструлі, миски). Було доволі багато ще й через те, що там була присутня вода від опадів. Густу частину зібрав скребком і все зсередини ретельно протер старим ганчір'ям. Коли спалювали обрізані гілки, старі дошки в кориті, то підливав нафтопродукти у вогонь. Туди само пішло і ганчір'я. Потім зробив густий розчин тертого господарського мила з теплою водою і пройшовся три рази по баку. Зібрану піну також згодом випарив і випалив. Знову протер ганчір'ям і помив водою. Після того для надійності ще розклав вогнище під ним , щоб випалити рештки нафтопродуктів з щілин. Суцільні шви були лише ззовні, а всередині лише прихоплено сваркою. Залишки там були, бо коли дно добре прогрілося, то стало диміти з щілин. Думаю, можна було і паяльною лампою, але я на той момент її не мав. Загалом, була ідея вичистити бак з мінімальним впливом на навколишнє середовище і без використання важкої хімії, яку я взагалі не маю гадки де брати та найважливіше - утилізувати. Бак в якості водонакопичувального вже прослужив 2 сезони і зараз теж використовується.
-
Так, за складом схоже на раундап. Доречі, ось на двох відео людина ділиться досвідом нанесення раундапу і результатом через 2 роки: Можна просто посвердлити глибокі отвори, щоб волога потрапляла всередину, прискорюючи розкладання. Знаю, але не використовува спосіб з селітрою. Кажуть протягом сезону проблема з наявністю пенька вирішується. Пошукайте в Гуглі, там багато інформації. А можна просто зрізати на висоті 10-15 см і посадити рослини, що прикриватимуть його.
-
Він лише вбиває рослину. У випадку з пеньком той просто відмирає і не дає порослі. В інструкції нема нічого про його "розчинення". Скоріше відмерлий пеньок та коріння розпадуться під впливом звичайних природних факторів, на це підуть роки, якщо дерево було велике. Для прискорення розпаду деревини є інші прийоми.
-
Можна обкопати, сформувавши груду під конус, обмотати в один шар товстою плівкою, а потім щільно скотчем в два-три шари. При такому розмірі дерев груда вийде кілограмів 300. Є досвід викопування на піщаному ґрунті сосни і успішного її переміщення і висаджування. Не використовуйте мотузки для укріплення груди. Як варіант можна пошукати вживану сітку з розплідників.
-
А чому б сіном або соломою не прикрити? Вологу з опадів пропускатимуть, захищатимуть від видування, виморожування вологи з верхнього шару, і наприкінці зими або навесні приберете. Від сильних морозів, як і плівка не захистять. Якщо плівка буде прозора, то в лютому в сонячну погоду може спровокувати проростання насіння гірчиці. Я так думаю...
-
Схоже на підсцикання собаками або навіть і котами.
-
Кому як. Все з тонким стеблом можна пустити на мульчу. Для товстих відходів, наприклад, у мене поки що подрібнювача нема, а розтягувати під дерева-кущі оте все бадилля нема бажання. Є листя з горіха багато. Дехто каже, що не дуже добре його під рослини, але рука не підіймається спалювати, тому йде на купу в суміші з іншими відходами. Потім такий компост вноситься і видно результат.
-
1,5 м та 2,3м до води - велика різниця. Що з них ближче до дійсності? Або треба скласти та розділити на два? :D Працюйте над поліпшенням ґрунту, вносьте компост, мульчуйте, вирощуйте сидерати. Поживні елементи все одно з водою з опадів і поливу опускаються вниз. Якщо вони є в верхніх шарах, то і нижче теж з'являться, і дерева їх підхоплять. Можете завезти надцять камазів чорнозему і отримати швидкий результат, але все одно першу рекомендацію слід буде виконати. Раніше забув написати, що розкладання органіки в різних шарах буде відрізнятись і на більших глибинах переважатимуть анаеробні процеси що не є добре для коріння.
-
Можна почати з мульчування навколо дерев тими ж бур'янами та тирсою, а пташиний послід компостувати разом з іншою органікою, щоб потім вносити під дерева восени та навесні. Для мене високий рівень ґрунтових вод є нестандартною ситуацією. Можливо, хтось з таким реальним досвідом порадить Вам. Теоретично знаю про використання дерев на карликових підщепах. Подумайте про влаштування дренажу на всій ділянці або в межах плодового саду.
-
Мені здається, створювати такий штучний субстрат в обмеженому просторі - не найкращий варіант. До того ж органіка в такій кількості на певний період стануть бар'єром для проникнення коріння вглиб. Якщо хочете засипати ґрунтосуміш, то вона за своїм складом повинна якнайменше відрізнятись від навколишнього ґрунту, для кращого повітро-, водо- та інших обмінів. Коріння повинно і буде розростатись набагато далі за викопану Вами яму і там за її межами знову виявиться ваш піщаний ґрунт. Краще створіть загальний сприятливий фон для дерев в межах і за межами навколостовбурового кола.
-
Я б на місці продавця запропонував Вам симетричну відповідь: тут і зараз ось прищеплені саджанці, ось материнські рослини, ось плоди з цих материнських рослин. А те, що Ви пропонуєте, можна сприйняти як дії шахрая, який хоче підстрахувати ліві саджанці куплені півроком раніше на трасі у дідуся. Без образ, якщо Ви не маєте довіри до продавця, то і Вам так само можна не довіряти. Строки плодоношення в різних місцях різні. У мене два горіхи-сіянці одного року пророщування ростуть в різних умовах і мають зовсім різний вигляд.
-
Трава полюбляє тепло, вище було зазначено, що боїться заморозків. Навіть у нас на Миколаївщині її сіють десь на початку травня. Зазвичай скошують до визрівання насіння. Є випадки самосіву?
-
Росте у нас на городі величезний горіх. Якось довелося прокладати водогін, який мав проходити під кроною метрів 15-20 в діаметрі. Робив це рано навесні, коли ще горіх не прокинувся. Під час викопування траншеї довелося обрубити 2 коріння до 7 см в діаметрі і ще 3-4 з великий палець (дрібні я не рахував). Після такого втручання у підземний простір велетня у нього всохло три гілки другого порядку, хоча спочатку вони прокинулись викинули сережки і маленькі листочки. Не потягнув... Я до чого вів... Можливо, там після ушкодження коріння зупинився сокорух і відбулося відмирання тканин.
-
Не спішіть обрізати... Ви знімач плодів пробували використовувати? Для людини середнього зросту зі знімачем з держаком до 2 м більшість плодів стають доступними, а якщо використати драбину, то і всю деревину охопити можна.
-
Почитав все це... З такими спеціалістами можна французів догнати і прегнати по виробництву вина. З кількістю споживання, гадаю, проблем у нас нема. :D
-
Хтось практикував вирощування баштанних після гороху? Думаю наступного року посіяти ранній горох, підготувати розсаду баштанних (орієнтовно - кавуни) і посадити її одразу після збирання стручків і прибирання зеленої маси...
-
Не маю широкого досвіду щодо помідорів чері, але теоретично можу порадити порізати кружечками, заморозити і в непомідорний період використовувати на власний смак. Омлет, піца, овочеве рагу... В запеченому вигляді помідори набувають іншого, особливого смаку.
-
Ще раз впевнююсь, що багато фантастичних об'єктів у фільмах запозичені і трохи адаптовані з природи.