Как говорил один ухилянт покинувший Украину через Мармаросы.
Сьепнуть Украины это пол дела, подумайте,, что вы будете делать дальше.
Якщо б мені хоча б 30-35 , можливо 40 було то навіть не роздумував би. В полтинник вже не все так однозначно.
Сидіти в Німеччині в соц житлі і отримувати 500 € допомоги, або вивчити мову і лазити за мінімалку на якусь малокваліфіковані роботу?! Таке собі.
Малий на днях піде на ДР до бувшого однокласника, який поступив в Політех, але якого батьки вивезли після першого курсу до Польщі бо 18 наближалось і який повернувся після того, як зробили можливим виїзд до 22х років В результаті ні там, ні тут нічого путнього.
Так, що тема складна і не однозначна.
Можливо наш єгипетський бігунець більш розлого зможе розкрити тему. 😎
Добре, піду подивлюсь, яка тем-ра воды+и в басіку.