Та я просто прикину, що варіантів там не так вааже і багато, або сидіти на соціалі в умовній Німеччині або роботі за мінімалку там же. Якби мені було навіть до 40 то не роздумував би, виїхав би. А зараз навіть по будинку щось зробити, вже просто влом. Ну і головне з дітьми, та вся, бядяга прийшлась, якраз на закінчення школи, поступлення. Одна справи виїхати з дитиною дошкільного віку, або початкової школи, яка більш менш вільється там в навчальний процес, а інша абітурієнтами.