Не може бути. Наоборот казали що мінімальне безробіття за всі часи. Ні який притомний чоловік не піде реєструватись на біржу праці зі зрозумілих причин.
Сижу, тільки що, дзвонить якась фефочка. Каже, що мене порекомендував їїй друг бо недавно вивозив в нього пральку, що треба холодос забрати. 💪 Неважливо, хто ти, і чим займаєшся головне робити це професійно.
Я такого Володю Фурмана дивився, його канал з трьома тисячами підписників забанили"на прохання уряду України" не рахуючи, що після цього він взагалі почав нести якусь пургу не дивлячись, що знаходиться у Фріско. Таке враження, що з ним поспілкуватись компетентні органи.
Краще про себе подумати, а не про штучне утворення придумане австро-угорським генштабом. 😺
Пи. Си. Враховуючи особистість засновника форума і його публічність, простіше назвати представники яких спецслужб не контролюють(модерують) цей форум. 😏 😺
Так я тому і відмовився, що я в день стільки маю збираючи брухт. Майже. 😺
До речі той чувак ще мені колону газову накинув. А там теплообмінник 2, 7 кг мідний і папу сот латуні короче приблизно 1300 на рівному місці, а він за ті бабки півтора дня, щось там монтувати для ЗСУ буде. Лопушара.