Якраз глянув зранку по цій тематиці.
Крім того, що Нпвроцкій видав указ по поверненню ордену, його ще мав затвердити прем"єр Туск( який має веде більш проукраїнстеу політику) , чим посуті Навроцкій його підставляє ставлячи на розтяжці аепд майбутніми виборами.
Але наш президент зробив хитрий ход, не чекаючи затвердження указу Туском відправив орден НП. Тобто на дії Туска вже увагу особливо ніхто не зверне, оскільки орден де фактори вже повернений.