В Албанії крайнійі раз в серпні +26, при соленості в двічи більшій ніж в Чорному морі, взагалі бомба.
В мене раз вода нагрілась до +30°С, почала ріщко зеленіти. Було або констку дощу хлору кидати, або я на ніч зкинув з 3-4 Куба воды в запустив з вологону свіжу, чим збив т-ру на декілька градусів.
В мене погода сильно на т-ру не впливає. Зверху полікарбонат, а в землі вся чаша екструдованим пінопластом обкладена. Навіть, якщо на вулиці? 16-18°С декілька днів, то вода десь +22-23°С буде.