Колись Кілька десят блоків мав. Під кінець совка в гастраномі поруч накупили.
Ще один крутяк.Пів дерев"яної діжки від бабки дісталось. Я навіть продав 8 кг, досить непогано, хоча вже крошитись почало. Але і досі приємно мити руки, не сушить як сучасне. Років 35 йому, не менше.