
19kb
Пользователи-
Публікації
58 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Персональная информация
-
Откуда
Борисполь
-
Пол
Мужской
19kb's Achievements
Начинающий (2/13)
27
Репутація
-
Оленка мохнатая сьела все абрикосы
19kb відповів у розділі Шкідники, бур'яни, хвороби, добрива, добавки
??? ХО - це Харківська чи Херсонська область? В Борисполі і вишні і черешні завязалося дуже багато не дивлячись ні на що. -
Оленка мохнатая сьела все абрикосы
19kb відповів у розділі Шкідники, бур'яни, хвороби, добрива, добавки
Актарою по брунькам перед розкриттям. Концентрація Каліпсо згідно з інструкцією на упаковці. На жаль в цьому році все це не актуально і для мене - зелені завязі на черешнях почорніли. З полуницею незрозуміло буде чи ні. Цікаво, що на смородині і агрусі пошкоджених ягід приблизно 50%. Дивуюся наскільки добре виглядає після морозів персик який в минулому році виріс біля водоколонки - хтось просто кинув кісточку. Літом води набираєш направиш шланг на нього от і весь полив, і зиму пережив чудово, весною пересадив на нове місце. Побачимо шо далі буде. -
Оленка мохнатая сьела все абрикосы
19kb відповів у розділі Шкідники, бур'яни, хвороби, добрива, добавки
У мене дача біля лісу. Кожен рік нашестя оленки. Перша обробка перед розпусканням бруньок Актарою. Далі з тижневим інтервалом Каліпсо до закінчення цвітіння. Приїзджаю раз на тиждень на вихідних - на деревах оленки дуже багато, після обробки зникає. Здається що всі квіти поїдені, але пізніше все завязується і родить. Київська обл. -
Оленка мохнатая сьела все абрикосы
19kb відповів у розділі Шкідники, бур'яни, хвороби, добрива, добавки
Актара (з Хорусом) по бутонам і Каліпсо у пік цвітіння дають відмінний результат у мене вже декілька років. Ділянка коло лісу. -
Ясно. Якщо головка несправна чи зможу я її самостійно замінити з урахуванням необхідності під'єднання того капіляра? Дякую за відповіді. Може ще й розкажете для чого потрібен цей капіляр? Невже через цю тоненьку проволочку передається температура від датчика на трубі подачі теплого пола і таким чином відбувається управління роботою термоголовки?
-
Як перевірити справність девайса на фото? Вимкнув опалення на дачі тиждень тому при +18. Сьогодні було +8. Вирішив сьогодні вдень погріти і знову виключити і так і зробив. Все ок, тільки теплий пол прогрівається дуже повільно - на подачі +18, обратка +15. Термоголовка стояла весь сезон на 20гр. Раніше після повороту її хоч на трошки різко зростала температура подачі, сьогодні крутив і на максимум - ніякої реакції. Як перевірити чи проблема дійсно в цьому девайсі? Чи може проблема в іншому?
-
Оленка мохнатая сьела все абрикосы
19kb відповів у розділі Шкідники, бур'яни, хвороби, добрива, добавки
У мене відмінний результат від Каліпсо в минулому році. Обробляв двічі у пік цвіту з інтервалом у 7днів. Оленки мертвої дуже багато було і на листях і на землі. Шкідливого впливу на бджіл не помітив. В цьому році оленки за моїми спостереженнями на порядок менше ніж в минулому. Той рік вона зжирала все в ряд у т.ч. одуванчики, нарциси, тюльпани. Цей рік так сталося, що обробляв актарою з хорусом за два тижні до цвітіння. У вихідні був в селі: чершня вже відцвіла, яблуні починають, оленки не багато, мертвих на квітках теж небагато. Поки що вирішив почекати і нічим не обробляти. Не перестаю дивуватися факту відсутності цього гаду у місті - не бачив жодної. У нас дача коло хвойного лісу і оленка головний ворог. Якими квітами вона в сосновому лісі живиться теж для мене загадка. Можу також підтвердити, що сині мисочки/тазики мають магічний вплив на цього гада. -
Шановні, хто зробить сервісне обслуговування вказаного котла? Атмосферний. Модель рання - замість ел.монітора стрілки. Три сезони девайс відпрацював чесно без усяких сервісів. Бувало і тяга переверталася і електрика пропадала, а він запускався і робив своє діло. Відчуваю, що потрібно зробити якусь профілактику. Знаходиться в с.Ковалин Переяслав-Хм. р-ну (65км від м.Харківська). Можна в будь-який день. P.S. Прошу форумчан повідомити скільки орієнтовно коштують такі роботи зараз?
-
Меня тоже мучает данный вопрос. Продавец в Новой линии сказал, что лучше корка нет. В интернете пишут что пенополистирол тоже ничего.
-
Я ездил 5 лет подряд на авто. Получалось НЕМНОГО дешевле чем турция/египет. Но сервис говняный же ж как был так и остался... Если там сейчас дадут российские зарплаты и пенсии то цены по любому вырастут. И вот спрашивается что теперь искать в Крыму?
-
Уважаемые! К этому комплекту GSM сигнализации: (ссылка устарела) какой беспроводный датчик температуры можно применить? задача: чтобы сигнализировала при падении температуры ниже какого-то значения. Можно-ли вот этот приспособить? fotos.ua/tfa/303186.html Или посоветуйте какое-нибудь другое решение. В принципе нужна простейшая беспроводная сигнализация с контролем тиемпературы для дачи. Спасибо.