Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 811
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. поки що не дуже вони "землю" контролюють , якщо коштовною технікою в пастки з пзрк потрапляють
  2. режим кто ( а не військовий стан ) в трьох областях - Курській , Білгородській ,Брянській , означає , що у бій пішли відгодовані карателі з фсб ? витрачають лейбгвардію ? махру бояться застосовувати на власній території ?
  3. Сер Безіл Генрі Ліддел Гарт Стратегія не прямих дій
  4. але кацапам якось вдалося у 1991 му році переконати світ , що вони змінилися на краще . і світ охоче вірить - досі вірить
  5. Yigal Levin 22 ч. · Русские публикуют на федеральных каналах кадры боевой работы экипажа Су-34 в Курской области, по крайней мере, ими так это заявляется. Бомбят поле и деревню. Если это действительно Курская область (подождем экспертизу OSINT-аналитиков), то русские публикуют на федеральных СМИ, как их бомбовозы разгружаются на русские же деревни. Молодцы, что тут еще сказать.
  6. кажуть , знеструмлено курську аес . кацапи б'ють іскандерами ( 3 000 000 $ ) по власній территорії - це вже істерика , чи ні ?
  7. если бьі тьі знал женскую тоску по сильному плечу (с)
  8. війна з саламандрами. при чому , на боці саламандр не лишень кацапи , а й китайці , індійці , іранці , північні корейці , більшість арабів ... . і багацько білих гешефтмахерів на крові
  9. тобто кацап - то баба з яйцями . так от чому вони так зациклені на гомоєблі .
  10. кацапи зробили велику ставку на наступ на Донечині , і відволікатися від нього , аба не хочуть , а швидше вже й не можуть
  11. ну як же ж - кацапи не вважають Україну суб'єктом
  12. я теж не мисливець , але два дробовика вдома про всяк випадок якось приблудилися - на випадок провалу світу в антиутопію
  13. збити з дробовика не спробував ?
  14. ну , в такому випадку ядерку не застосують
  15. свого часу Махно порізав м'якенькі тили Денікіну , що вартувало Денікіну кампанії. варіант , що в кацапів в тилу почнеться ланцюгова реакція "доміно" виключається ? світан щойно сказав , що в кацапів понад 100 000 оперативного резерву
  16. він же професіонал , якщо не бреше
  17. ігнорувати небезпеку ? тили - фланги - м'якенькі енергоінфраструктура , транспортна інфраструктура - вразлива
  18. писали, что челу, который заснял колонну (уничтоженную) сейчас грозят чуть не уголовным преследованием Грозит, только пожизненное. Уже задержали. Колонну в новостях выкладывать можно. Потому что от этого у населения крепнет моральный дух, вера в страну и непобедимость армии. Результаты разъеба ее выкладывать нельзя - от этого население растраивается и начинает вопросы задавать. А где танки/бтры? Опять в контрстрайк ГШ играет? бояться паніки кацапи , бояться якщо б їх "провалити" на Курщині , та знов смикнути - вже в інший бік ....
  19. черговий "опозиційний контрацептив" - черговий доказ , що кацап - то не кров , а всі кацапощелепні письменники у співавторах мають кураторів з охранки/кдб/ фсб.
  20. дуже добре пам'ятаю . саме тому кацапощелепні піхвопедомразі мусять висіти на одному й тому самому зашморгу , на одній тій самій шибениці , що й всі інші кацапські воєнні злочинці
×
×
  • Створити...