-
Публікації
54 811 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
295
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Бездомный
-
поки що не дуже вони "землю" контролюють , якщо коштовною технікою в пастки з пзрк потрапляють
-
режим кто ( а не військовий стан ) в трьох областях - Курській , Білгородській ,Брянській , означає , що у бій пішли відгодовані карателі з фсб ? витрачають лейбгвардію ? махру бояться застосовувати на власній території ?
-
Сер Безіл Генрі Ліддел Гарт Стратегія не прямих дій
-
але кацапам якось вдалося у 1991 му році переконати світ , що вони змінилися на краще . і світ охоче вірить - досі вірить
-
Yigal Levin 22 ч. · Русские публикуют на федеральных каналах кадры боевой работы экипажа Су-34 в Курской области, по крайней мере, ими так это заявляется. Бомбят поле и деревню. Если это действительно Курская область (подождем экспертизу OSINT-аналитиков), то русские публикуют на федеральных СМИ, как их бомбовозы разгружаются на русские же деревни. Молодцы, что тут еще сказать.
-
кажуть , знеструмлено курську аес . кацапи б'ють іскандерами ( 3 000 000 $ ) по власній территорії - це вже істерика , чи ні ?
-
если бьі тьі знал женскую тоску по сильному плечу (с)
-
війна з саламандрами. при чому , на боці саламандр не лишень кацапи , а й китайці , індійці , іранці , північні корейці , більшість арабів ... . і багацько білих гешефтмахерів на крові
-
тобто кацап - то баба з яйцями . так от чому вони так зациклені на гомоєблі .
-
кацапи зробили велику ставку на наступ на Донечині , і відволікатися від нього , аба не хочуть , а швидше вже й не можуть
-
ну як же ж - кацапи не вважають Україну суб'єктом
-
я теж не мисливець , але два дробовика вдома про всяк випадок якось приблудилися - на випадок провалу світу в антиутопію
-
збити з дробовика не спробував ?
-
ну , в такому випадку ядерку не застосують
-
свого часу Махно порізав м'якенькі тили Денікіну , що вартувало Денікіну кампанії. варіант , що в кацапів в тилу почнеться ланцюгова реакція "доміно" виключається ? світан щойно сказав , що в кацапів понад 100 000 оперативного резерву
-
він же професіонал , якщо не бреше
-
ігнорувати небезпеку ? тили - фланги - м'якенькі енергоінфраструктура , транспортна інфраструктура - вразлива
-
дресувати любіму абізьяну (с)
-
доля маминих синочок корзиночок
-
я те відео у 2023 році бачив
-
писали, что челу, который заснял колонну (уничтоженную) сейчас грозят чуть не уголовным преследованием Грозит, только пожизненное. Уже задержали. Колонну в новостях выкладывать можно. Потому что от этого у населения крепнет моральный дух, вера в страну и непобедимость армии. Результаты разъеба ее выкладывать нельзя - от этого население растраивается и начинает вопросы задавать. А где танки/бтры? Опять в контрстрайк ГШ играет? бояться паніки кацапи , бояться якщо б їх "провалити" на Курщині , та знов смикнути - вже в інший бік ....
-
черговий "опозиційний контрацептив" - черговий доказ , що кацап - то не кров , а всі кацапощелепні письменники у співавторах мають кураторів з охранки/кдб/ фсб.
-
дуже добре пам'ятаю . саме тому кацапощелепні піхвопедомразі мусять висіти на одному й тому самому зашморгу , на одній тій самій шибениці , що й всі інші кацапські воєнні злочинці
