Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 811
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. це де ? вже Льгов позаду , чи що ?
  2. є бажання показати на місці , як треба правильно фоткатися ?
  3. а так ? Сдается мне, они изначально рассчитывали максимум на Суджу, но гляда на всю эту панику, задумались, и решили проверить, а в самом деле, а насколько хорошо охраняются дороги к АЭС. Вторые сутки туда идут, охрану ищут, да пока догнать тех ахматовцев не могут. По дороге собирают медленно бегающих срочников.
  4. коли чай ахмат , втікаючи забрав "пігулки хоробрості"
  5. хароший узкій - то оксюморон
  6. треба не їбати , а лякати (с) але сам факт , що кацапи цим лякають, говорить за те , що вони самі не на жарт налякані
  7. зливний бачок валерка соловей вже лякає , що кацапи влаштують на курській аес аварію , щоб звинуватити українців якщо до такого дійшло - справи в кацапів насправді кепські . хтось ще сумнівається , що кацапи навмисно Чорнобильську аес взорвали , та навмисно знищили Щолкінську - кримську аес ? 🤣
  8. це кому ? поки що Труханов гальмує через юнеско деімперіалізацю Одеси
  9. небезпечні саме ті кацапи , які вміють складно висловлювати свої думки - саме вони - вороги Людства
  10. навідміну від кацапів , чечени історію знають , знають , що набрана з чеченів денікінська Дика Дивізія в Україні зганьбилася та полягла у повному складі - з "гейройств" - гвалтування , мародерство , тортури некомбатантів - все , як вони люблять .
  11. все що буде , вже було (с) Соломон
  12. Сколько же говна всплывает наружу с этой "невойной".Сгнило все. У меня одного ощущение что колосс зашатался? Вот смотришь на всё это и начинаешь понимать, почему Сталин проводил зачистки в стране перед войной. (с) ЯП
  13. там все водночас і простіше і складніше . кацапи ( я наполягаю - саме кацапи , а не xyйло ) потрапили у пастку свого заперечення існування українців , як цілком окремого , абсолютно відмінного від них народу . якщо ми з хіхлами адіннарод ( тільки хіхли - другосортні нєдоузкіє - одне слово малоросси), то навіщо їх вивчати ? 🤣 предлагаю свою систему защиты..надо в определенных местах выставить столбы с указателями " сало там". хохлы обязательно пойдут в указанном направлении, ведь все знают, что сало для хохлов священно и они не могут без него. так вот и эти указатели как бы закольцевать и хохлы будут ходить по циркуляции пока не устанут. и тогда мы их победим. (с)
  14. верховний Саламандр замість 1984 Орвела , я б радив читати "Війну з саламадрами" Чапека .
  15. тоді Євген Прімаков був журналістом арабістом а Олександр Берлізов - комсоргом нап Південмаші . в кдб посада прикриття майже ніколи не співпадала з реальною посадою .
  16. цілком можливо , що забаранили , а його "воскресили " , щоб не деморалізовувати кацапів в будь якому разі кажуть , що стан вкрай важкий - тож паціент швидше мертвий
  17. потужні вибухи прильоти , чи ні - не знаю
  18. коли баба жартує - вона так робить тестову спробу залізти на вашу територію - у вшу кишеню , е.т.с .
  19. Я хирург-травматолог, от меня девушка ушла к наркоману и спустя месяц вышла за него за муж
  20. та й начхати скільки уваги якомусь пропагандону - платному розпалювачу ненависті
×
×
  • Створити...