Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ashim1990

Пользователи
  • Публікації

    3 486
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача ashim1990

  1. Если надо снять напряжение на входе пакетника, и я вызывал бы. А так...
  2. Я бы, для начала, переключился на вторую, потом на третью фазу. Возможно, вопрос плавно отпал бы.
  3. Теж не варiант. Це що, по фото робити?
  4. Як це зробити на форумi? А намагатися спiлкуватись мовою - це теж корисно. З часом щось в головi змiниться.
  5. Це цiкава пропозицiя. Не в змозi спiлкуватися нормально - до побачення.
  6. Маячню Ви пишете. Погугліть, скільки їм платять. Може, зрозумієте.
  7. Отож-бо. Звiдкiля цi некрофiли лiзуть? Iгнор не гумовий.😟
  8. Так подивіться, що там робиться! www.ventusky.com/?p=54.6;44.5;3&l=temperature-2m&t=20240114/1500 Нагадує лігво диявола.
  9. Ви вимагаєте неможливого. Це некрофіли, у них визначене завдання. Тому спілкуватися нема ніякого сенсу.
  10. У Німеччині понад рік фіксують невідомі безпілотники над полігонами та казармами Бундесверу, де, зокрема, навчаються українські військові. www.eurointegration.com.ua/news/2024/01/7/7176900/ Вщипнiть мене. Це дiйсно НАТО?
  11. Всё-таки, он моложе. В таком возрасте разминировать Чонгар - минутное дело.👍
  12. До речі: що в цей час їли Ви?
  13. 5 кВт для проточника - это ни о чём. Точнее, руки помыть или посуду.
  14. То, что Вам советуют, совсем не оптимал, а обычный тонкостенный бойлер.
  15. А Ви думаєте, бути некрофілом - це мед? Ні, стан душі.🙁
  16. Маю надію, що Ви вчасно здриснули з України, щоб не захлинутися в цьому всьому?
  17. Це дуже погано. Тобто, аграрії ЄС тільки і чекають, щоб прийняти наших в обійми?
  18. Ще й як хвилюють. Але що ж робити, коли вони нас не хочуть?🙁
  19. Тепер зрозуміло, в чому Ви гуру.
  20. Активнi некрофiли всi такi.
×
×
  • Створити...