Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

olexandr89

Пользователи
  • Публікації

    31
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача olexandr89

  1. У режимі інсталятора через веб 1 HINA. Але мені здається що для моєї версії АКБ така інформація може бути відсутня тому що у моделі PowerGem Max є вбудований wifi та bluetooth а також э додаток для смартфону.
  2. Так у мене HinaESS PowerGem Max. Та й у веб інтерфейсі мій рівень Instaler, але ж повна інформація про батарею відсутня. Це можна якось виправити?
  3. Підкажіть, лише у мене не приходять сповіщення про розряд акб та про відсутність мережі у додатку LuxCloud?
  4. Якщо я правильно зрозумів, то така розгорнута інформація про батареї доступна з певним рівнем доступу? Типу інсталятор? Тому що у мене такої детальної інформації про акумулятор, у web моніторингу немає.
  5. Привіт усім. Мене також цікавить дане питання. Чи можна під'єднати до PowerGem скажімо Hi-5? Можливо в когось є досвід?
  6. Таблицю що вище я прикріпив як варіант до Bms Seplos, на вигляд по дисплею може бути саме цей Bms встановлений у батареї яку придбав автор поста.
  7. Вам потрібно дізнатися по якому CAN протоколу може працювати ваш аккумулятор? І вибрати в налаштування потрібний для вас.
  8. Сьогодні теж підключав свою батарею до SNA5000. У мене саморобна збірка на платі управління(jk bms). Так от теж не бачило батарею з кабелем CAN який був у комплекті. Довелося переробити CAN кабель. Зі сторони інвертора CANL - 3 pin зі сторони BMS CANL - 4pin, зі сторони інвертора CANH - 4 pin зі сторони BMS CANH - 5 pin. В налажтуваннях BMS протокол CAN 11 у налаштуваннях інвертора Battery BRAND 6.
  9. Всім привіт. Можливо хтось допоможе порадою, як правильно змонтувати нову перемичку у несучій стіні. Планую розширити проєм до 2х метрів, стіна несуча, в одну цеглину, на неї опираються балки перекриття, горище двускатна стріха, не житлове. Цікавить, чи вистачить балки 2.5м з опиранням по 25см арматура 16мм три прутка знизу два зверху та перемички кожні 10см з арматури 6мм. Планую підперти балки, зняти на горі доски, щоб був доступ до проєму, розібрати частину стіни, змонтувати армокарка та опалубку і через горище залити бетомон. Параметри нової балки будуть 25х30х250см. Буду вдячний за будь які поради.
  10. Питання в тому, що я зовсім новачок в даній темі, а тут присутні люди з досвідом, можливо хтось щось підкаже. Намагаюся вникнути в тему, але можливо десь в чомусь помиляюся, от і чекаю рекомендацій досвідчених користувачів. Як по якості панелі Jinko Solar? Варто розглядати цього виробника?
  11. Або ж як варіант ось такі 445ватт х 9шт. Ці ніби зараз є в Україні.
  12. Та я незнаю як тобі вдалося таку ціну побачити, я взяв на alibaba.
  13. Вникаючи в тему альтернативної енергії, виникло бажання купити сонячні панелі на перспективу. До поки дозволяють це зробити фінанси 😂 Підкажіть, на скільки зрозумів з останнього оновлення ПЗ MPPT тепер зможе працювати з током до 17А? Отже сонячні батареї можна вибирати з током короткого замикання до 17А? Можливо хтось щось порадить.
  14. Вирішив замовити все ж JK PB2A16S15P. Доречі на аліекспрес зараз ціна 110USD.
  15. Це ти маєш на увазі через мобільний додаток? То це я вже зробив, оновився. Я запитував про повний доступ до усіх налашнувань через web версію з ПК.
  16. У тебе доступ інсталятора? І в чому полягає баг з зарядом, можна детальніше?
  17. Теж до такого схиляюся. Але десь бачив інфу що були труднощі з протоколом luxpower.
  18. Ну, про те що BMS потрібен, це я думаю вже всі розуміють. Тепер питання який BMS корректно працює з інвертором SNA5000?
  19. Ось саме про це я, до того ж бмс буде сповіщати інвертер про те що потрібно зниження струму зарядки. У варіанті з простим бмс без зв*язку, БМС просто відєднає батарею від зарядки, аце може призвести до виходу інвертора з ладу.
  20. Я розумію це так: якщо інвертер налаштувати без БМС, на напругу кінця заряду, і при цьому не використовувати БМС, то при зарядці банка яка отримає перезаряд вкоритить собі життя а інвертер ще не буде розуміти що пора заряд відключати так як вольтаж кінця заряду ще не достигнуто, а от БМС сповістить інвертор не про конкретну банку, а про те що заряд потрібно вимикати так як є проблема, з банкою. я поки що використовую інвертер і як резервне живлення, без сонячних панелей.
  21. я це зрівнював, як варіант це протокол pylontech. Але запитую саме тому, що є інформаціїя, тро те що не зовсім коректно все працює.
×
×
  • Створити...