Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Statsborger Universet

Пользователи
  • Публікації

    15
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Повідомлення, опубліковані користувачем Statsborger Universet

  1. Учитывая среднюю стоимость наших участков - 25-35 тыс дол

    :lol::lol::lol:

     

    Этот район действительно обещает быть уникальным - отличные транспортные развязки, современная инфраструктура.

    Какие же люди наивные. В бюджете села есть на это деньги?

  2. еще и попросят сделать отчисления на инфраструктуру района при получения разрешении на строительство,

    Если я не ошибаюсь, то при вводе дома в эксплуатацию? Не знаю, как сейчас, а раньше, если дом меньше 120 квадратов, то владелиц освобождается от таких отчислений, но это очень долгая бюрократическая процедура. Я бы даже сказал, что унизительная, так как Вы должны пройти разные комиссии Киевсовета, где Вам депутаты обмоют все кости и возможно Вы от них узнаете про себя то, о чем даже не подозревали.

    PS. Были случаи, типа, когда на комиссию приходил пенсионер 80 лет, который построил дом 500 кв. м. и просил его освободить от этих отчислений. :lol:

  3. Все верно...

    Учитывая потенциальный "головняк" с деревьями и нюансы в решении по землеотводу - считаю это дорого.

    Восстановительная стоимость может потянуть примерно 10-20 куе

  4. И вообще построить дом 50-60 тыс дол. землю 10 соток почему то хотят купить за 10 тыс дол....
    Тут на форуме есть темы, где люди дома за 10 тыс. долларов строят.

    поднять бюджет на землю и отказаться от бассейна?

    А если бассейн не планировался, а домик на 50-70 метров, то отказаться от него и установить палатку?

  5. Да уж, пожалуй, самый простой путь начать строить дом в городе это купить в дачных кооперативах, чем постигать все нюансы земли для строительства....

    Как вариант, можно срезать не все деревья, а только для места под дом, но в таком случае на оставшиеся деревья придется заключить охранный договор на их содержания.

     

    16.2. При відведенні земельних ділянок для будівництва індивідуальних житлових будинків, будинків садибного типу, спорудження інших об'єктів містобудування, а також реконструкції та капітального ремонту будівель і споруд, об'єктів благоустрою та інших цілей, не пов'язаних із будівництвом, відновна вартість зелених насаджень не сплачується при умові збереження наявних на земельній ділянці зелених насаджень та наявності укладеного з Київським комунальним об'єднанням зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" безстрокового та безоплатного охоронного договору на зелені насадження, які знаходяться на земельній ділянці, у формі згідно з додатком до цього Порядку.

     

    16.2.1. Відповідно до охоронного договору на зелені насадження власник чи користувач земельної ділянки бере на себе зобов'язання зберігати та утримувати в належному стані зелені насадження, які знаходяться в межах земельної ділянки.

     

    У випадку невиконання умов договору особа, яка взяла на себе зобов'язання, повинна сплатити відновну вартість зелених насаджень та штраф у розмірі 150 % відновної вартості (що є видом забезпечення виконання зобов'язань за договором).

     

    Контроль за станом виконання охоронного договору на зелені насадження здійснює Головне управління екології та охорони природних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Київським комунальним об'єднанням зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" шляхом організації планових та позапланових виїзних перевірок стану зелених насаджень.

     

    Охоронним договором на зелені насадження встановлюється порядок та періодичність проведення планових перевірок стану зелених насаджень (не частіше одного разу на рік).

     

    Позапланові перевірки проводяться за наказом начальника Головного управління екології та охорони природних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) у разі наявності фактів порушення виконання охоронного договору на зелені насадження.

     

    В общем, изучайте раз и два.

    • Лайк 1
  6. Косенка, 3

     

    КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

    IV сесія VI скликання

     

    РІШЕННЯ

     

    від 24 грудня 2009 року N 1038/3107

     

    Про передачу громадянці Верховій Тамарі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Косенка, 3 у Подільському районі м. Києва

     

    Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

     

    1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Верховій Тамарі Василівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Косенка, 3 у Подільському районі м. Києва.

     

    2. Передати громадянці Верховій Тамарі Василівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Косенка, 3 у Подільському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

     

    3. Громадянці Верховій Тамарі Василівні:

     

    3.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог статті 91 Земельного кодексу України.

     

    3.2. У місячний термін звернутись до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку.

     

    3.3. Виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з містобудівними умовами і обмеженнями щодо забудови земельної ділянки та дозволом на виконання будівельних робіт, одержаними в установленому законодавством порядку.

     

    3.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 15.01.2007 N 19-115, Державного управління охорони навколишнього природного середовища в м. Києві від 07.02.2007 N 06-6-25/597 та від 12.02.2007 N 08-8-18/694, Київської міської санепідстанції від 01.02.2007 N 641, Головного управління земельних ресурсів від 08.06.2007 N ОЗ-0653.

     

    3.5. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

     

    3.6. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва відповідно до рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік".

     

    3.7. Питання відшкодування відновної вартості зелених насаджень (акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 06.02.2007 N 9) та інші питання майнових відносин вирішити в установленому порядку.

     

    4. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених статтями 140, 143 Земельного кодексу України.

     

    5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

     

     

     

    Київський міський голова

     

    Л. Черновецький

     

    kmr.ligazakon.ua/SITE2/l_docki2.nsf/alldocWWW/76EE255027BEB1DBC22576D7006DF032?OpenDocument

     

     

    Решение времен черновецкого. Обратите внимание на выделенное красным и попросите у продавца копии этих документов, если продавец Тамара Васильевна.

    Не оплатил увы

    Тогда все печально. Надо взять акт обследования зеленых насаждений на участке от 06.02.2007 N 9 и пересчитать восстановительную стоимость на сегодняшний день. Собственно и плясать в цене участка исходя от этой стоимости. Вообще, в то время делали два акта. Один предварительный, а другой после принятия решения, когда сделан вынос в натуру. Скорее всего владелец его не делал и надо делать заново, а за 10 лет там могло еще много чего вырасти и существующие деревья прибавить в диаметре.

    Куда обратиться, подскажите пожалуйста)

    К юристу, который специализируется по данному виду правоотношений. Для начала получите копии документов, которые я отметил красным в тексте решения.

  7. Например, вот

    8000000000:85:154:0032

    Адрес какой, а то влом логиниться, что бы посмотреть.

     

    А какой лавандос потребуется дополнительно, кроме покупки участка?
    Если местное население будет против вырубки, то придется нанимать титушек. :D

    На рубку деревьев много не хотелось бы тратить...

    Ну, деревья после рубки можно продать, как дрова, или как "кругляк", если стволы ровные и окупить корчевание пней. А на счет восстановительной стоимости надо узнавать у владельца участка. Если он её оплатил, то Вы ничего платить не будете.

     

    А как понять ворованная она или нет? Найти в решениях Киевсовета?
    Да. Если участки не были до передачи их в пользовании граждан и передавались во времена Черновецкого, то это первый признак, что бы насторожиться. В любом случае каждый участок надо изучать детально. Кто его продает? Гражданин, которому передавался участок по решению или кто-то другой, кто купил этот участок или еще хуже, то получил по дарственной. Изучать материалы землеустроительной документации.
  8. куча бумажек + нужно оплатить восстановительную стоимость дерева (а для 50 летнего дуба боюсь даже представить сколько это)

    Тот, кому передавали участок, должен был оплатить восстановительную стоимость, но вряд ли он это сделал, поэтому не исключено, что этот вопрос попробуют переложить на Вас. Кроме того, если Вы начнете резать деревья, то местное население и разные активисты, депутаты могут просто не дать Вам это сделать. В начале надо изучить общественное мнение местного, активного населения.

     

    2. Этим участкам уже больше 10 лет, но нет никакой строительной активности на них, хотя место очень привлекательное.

    Нет активности, так как скорее всего все участки были переданы в одни руки, как это было сделано в Быковне во времена черновецкого.

    Насколько проблематична покупка подобного участка?

    Какие минусы я не учел?

    Если лавандос есть, то не проблематично. На кадастровой карте эти участки есть? Напишите кадастровый номер хоть одного участка.

    Какие минусы я не учел?

    Нет ДПТ.

    А еще вот, как оно бывает с ворованной землей:

    m.gordonua.com/news/politics/detektivy-nabu-zaderzhali-deputata-kievsoveta-krymchaka-207097.html

    Суд над Крымчаком: https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/videos/1072214946243248/?hc_ref=ARRwj5NZv73sToocFyILbtTmh3FwFySsBXVbWgmd6rMlX11RubGAXrtiyZPqTYxRSuA&pnref=story

  9. Постройте на винтовых сваях СИП-панельный дом. В доме сможете жить даже без внутренней отделки.

    А как эти сваи устанавливают в землю? Интересный вариант для подтапливаемых территорий, как думаете?

×
×
  • Створити...