Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

maksski

Пользователи
  • Публікації

    65
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Повідомлення, опубліковані користувачем maksski

  1. 1. Ну суть питання наступна: чи на тому коллекторі де потрбна вода в усіх контурах тепліше, напр. +35, будуть всі відкриті розходоміри, на другому, де потрібно забезпечити +30, вони будуть наполовину прикриті. Це нормально, і з технічної і з економічної сторони?

     

    3. Схему я взяв першу ліпшу:-) Поки що не знаю, як вигідніше зробити. Котел швидше бочку догріє, але обв'язка може довго окупатися, і тоді я б купив фланець, а електро котел тільки на опалення

     

    4. А насос також один можна чи на кожен коллектор потрібно?

  2. 1. Нет. На одном трехходовите может быть и 10 и больше колиекторов.

    2. Нет.

    3. Два обратных клапана от паразитной циркуляции между котлами. Ну и мелочевка (два крана, тройники, филтр и.т.д). Воду в бойлере второй котел греть не будет.

     

    1.Хочу уточнити, тобто навіть якщо різниця в температурі в контурах в цих колекторах сягатиме 5 градусів, це не буде проблемою для одного 3х ходового?

    3. Ви мали на увазі, що фланець в бойлер дешевше поставити чи в-принципі неможливо ув'язати і опаленні і ГВС для обох котлів?

  3. Доброго дня, шановні експерти

     

    Допоможіть зрозуміти як зміниться ця схема vencon.ua/uploads/blog/all/inzhenernye-osobennosti-konturnogo-podklyucheniya.png, якщо вхідні умови:

    1. Два колектори ТП

    2. Не має радіаторів

    3. Газ 1к - основне джерело, електрика - резервна або нічна

     

    Ось самі запитання:

    1. Чи потрібний 3ходовий на кожен колектор?

    2. Чи потрібна гідрострілка?

    3. Шо треба передбачити, щоб легко підключити другий котел, який би вмикався за розкладом.

  4. .....................

    Ага, значить в ізоляції, але трішечки втопити в канавку. Дякую, мабуть так і будемо:beer:

     

    Добавлено через 8 минут

    1. Можно. Если не лень морочиться канавками

    2. Трубе все равно, а вот высоту сьедает.

    3. Классика нормативов 9 мм. В каучук - по наличию денег. Но особых плюшек он не дает

     

    Дякую, а яку ізоляцію рекомендуєте як каучукову так і більш бюджетний матеріал?

     

    Я дивився на Ізолон як на бюджет, але продавець на Юності :-) сказав, що через 3 роки оболонка згниває... Ткнув пальцем на обмотані скотчем синьо/червоні, сказав +2 роки до 3.

     

    Як Ізолон? Якщо краще щось інше, то можна Sunflex, Tubex чи Climaflex як вони? Потрібно паритися з обмоткою?

  5. Доброго дня, майстри!

     

    Як проводити контур ТП крізь контур ТП?

     

    Дивився фоторепорти murava та інші відоси. Але залишилися питання.

     

    1.Чи можна просто вирізати канаву в ЕППС і покласти туди трубу і накрити 1см ЕППС? Чи спрацює такий короб? Може хто пробував.

    2. Якщо все ж таки класти трубу в ізоляції і поверху, чи нормально що в тих місцях де проходитиме труба, труба контуру підійматиметься над нею? Я маю на увазі з точки зору гідроопору і міцності труби, яка вже не прижата до підлоги?

    3. Яка ізоляція? Чи варто переплачувати за каучук? Товщина стінок 3/4 чи 6 чи 9?

  6. Так за що голосує кворум?

    А. Не клеїти ЕППС до підлоги, просто проклейти шви. Армованим скотчем абощо?

    Б. Приклейти ЕППС до підлоги. Яким клеєм?

    В. Дюбелити. На скілки см повинні врізатися в підлогу дюбелі і чи потрібно ці місця потім гідроізольовувати силіконом?

  7. дсп и фанера тоже клеются клеями выделяющими формальдегиды.

    но по отношению к этим двум материалам подобных вопросов почемуто не возникает

    В моєму випадку - гіпсокартон

  8. maksski, правильно кажуть, а от чистову я б цім же людям не довірив. Дуже висока вірогідність отримати ту саму картину і зверху.

     

    Я про те саме подумав, чорнова, що з нею, можна роздолбати... А як пиріг теплої підлоги, то вже зовсім інші суми збитків будуть. Обіцяють зробити рівно. Вже і пісок на чистову інший привіз. Чесно кажучи, не знаю, що робити..

     

    Добавлено через 12 минут

    Данные трещины характерны для переизбытка воды и быстрого высыхания,ничего критического в них нет.Так же нет ничего страшного в длинных одиночных трещинах.Проблемными являются сетчатые и паутинообразные бухтящие трещины.

    А вот с глиной другая фигня,трещины то она как раз держит,но сильно уменьшает марочную прочность раствора,поэтому если другого песка нет,то необходимо увеличить содержание цемента до 1:3.

    Вообще тема песков для стяжек очень обширная и больная.К примеру тот же Рехау рекомендует делать стяжки на гравелистых песках с содержанием фракций 0-4 мм 60% и 4-8 мм-40 %.Близкие к этому составы песков я встречал в Одессе,Белой Церкви,Черновцах.А вот на Киевщине песок очень мелкий,соответственно большие усадки и усадочные трещины.Именно поэтому я в обязательном порядке при любых стяжках применяю сетку.Ведь из-за керлинга стараюсь лить плиты максимального размера ,но они же имеют и максимальные усадки,соответсвенно и длинные усадочные трещины.Дополнительным усилением я вижу ввод фракционных наполнителей,но они не позволяют вылизать идеально под финиш поверхность стяжки.Хотя я потихоньку двигаясь в направлении заливки стяжек чистым бетоном,эксперименты пока вселяют оптимизм.К примеру недавно у форумчанина lim сделали черновую бетоном,по сути она вышла как вполне достойная чистовая.

     

    Так, хлопці простукали і кажуть, що нічого не бухтить. Якщо для чорнового шару ці тріщинки не критичні, тоді я можу заспокоїтися.

     

    Але аналогічна ситуація із бетонною стяжкою на веранді (трішечки розширювали і робили контруклін) А це вже вулиця і фінальний слой. Вони запланували прогідроізолювати якоюсь сумішшю, плюс плитковий клей буде, кажуть, цього буде достатньо.

     

    Чи допоможе це? Адже на вулиці агресивне середовище, не розламаєтсья/не потріщить потім, коли буде зверху плитка?

  9. Також стою перед муками вибору. ОСБ дешевше виходить, ніж альтернативи. Але вже пару коментарів прочитав не дуже хороших про ОСБ.

    Один з них про OSB Formaldyhide free і в принципі за темою звичайного:

    greenhomeguide.com/askapro/question/we-have-osb-that-says-it-doesn-t-use-urea-formaldehyde-but-it-still-has-a-strong-odor-i-am-wondering-if-it-is-safe

  10. Доброго дня,

     

    Підкажіть, будь ласка, зробили чорнову стяжку для рівняння поверхні під укладку теплої підлоги, але на ній є тріщини. iohDva0.jpg

    Робітники кажуть, що це поганий пісок, в якому великий відсоток глини (хоча замовляв річковий). Також кажуть, що під теплу підлогу всеодно яка буде стяжка. Головне, що фінальна буде вже без тріщин.

     

    Хотілося б дізнатись поради експертів.

    Наскільки це критично, які є ризики, якщо так залишити? І якщо треба виправляти, то що треба зробити?

  11. Учитывая, что в проекте у ТС заложен битумный материал, значит хотели уложить слой пароизолятора (битум).

    Поэтому по утеплителю ПЭ пленка в качестве пароизоляции.

     

    А плівку на скільки мікрон рекомендуєте? Там від 30 до 200.

  12. Але раптом йому кажуть, що хоч газова труба біля хати - але проект підключення котла теперь вже коштує не 15000грн, а 150000грн. І це означає, що лотерейний білет не виграв насправді нічого.

    А скільки зараз підключення з проектом коштує і скільки це часу займає?

  13. а яка йому рызниця, мысяць чи два, чи три.

     

    Катайтесь на машині на 6000 обертах, подавайте максимально допустимий струм в електричні проводи, максимально навантажуйте перекриття будинків, експериментуйте, це - ваше право...

     

    А я поділятиму робочі режими на номінальний та піковий:-)

     

    Добавлено через 7 минут

    Ох уж теоретики, как напридумываете себе, что то, фиг переубедишь.

    Філософія, пане:-)

     

    котел 6кВт (до 150м2 ТП) работающий на прямую на ТП, а значит никаких узлов смешивания (вешаете на одну фазу), бойлер 200л (да хоть тот же, если нравится, Дражице и надо много горячей воды) на другую фазу - 4кВт, усё))))).

    Дополнительно, уйти от рециркуляции и для комфорта - в кухне свой бойлер 15л в мойке.

     

    Цікавий варіант, дякую

  14. PS Тут на форуме, в другом разделе, недавно увидел как "специалист" при заливке стяжки под паркет, руководствовался снипами 1947 года...

    Что то мне подсказывает, что Ваши 140м2 строились по снипам не на много моложе, особенно подход к СО(((. Аминь.

     

    Я не казав, що я розраховув 1кВт на 10м2. Просто вказав, що в розрахунку використовувалась -22 градусна 5-денка. А два-три дні в рік буває таких. І що, нехай остигає будинок, а котел постійно на повну потужність?! А ще ж ГВС є, а опалення простоювати буде...

     

    Навіть якщо взяти середню температуру нахолоднішого місяця - січня 2017 (-5 www.cgo.kiev.ua/index.php?fn=k_klimat&f=kyiv&p=1), тоді дельта буде 26 і середнє споживання котлу буде 8,5кВт при заявлених тепловтратах. То що, ставити 9 кВт і нехай цілий місяць працює на повну і 1 тиждень похолодання пережити, але зекономити 500грн?

    Цікаво навіть, чи роблять такі тести виробники - місяць на 100 процентах котел ковбасить...

     

     

    Я б залюбки менше поставив - я проти марнотратства, але тут його нема:-)

     

    Добавлено через 32 минуты

    Ничего там не нужно докупать, кроме приготовления ГВС. А на счет простоты котла и ЗА и ПРОТИВ. Бывает купят простой котел, а там релюхи при включении такие щелчки издают, что соседи по улице слышат.

     

    А наскільки чутно?

    І в яких не сильно чутно?

  15. Имею газ и 50 А три фазы. Запас жрать не просит. Причем здесь лотерея не доганяю. Есть и камин плохонький и запас дров. Генератор заправленный. Зависить от сеней и гросей и прочих выскочек не надоело? Их штормит, а мы блюем.

     

    За ноябрь спалил 40 м3 газа. Сижу вот и думаю , а нужен ли он мне? Неинтересно, скучно. Пропаданий нет. Провалы сети пофик. Тоска

     

    Гарний меседж, філософський...:)

  16. Я имею ввиду именно иметь тот функционал, который нужен конкретно мне.

    В частности, возможность регулировать температуру пола по обратке, возможность работы котла на разной мощности в зависимости от времени суток, естейственно в автоматическом режиме. Протерм Скат, например, при всём моем уважении к нему, этого сделать не сможет, впрочем как и Бош или Каспел...

    Вообщем получил, что хотел, плюс простота, надежность, ну и приятный бонус в виде, как минимум, 300$ )))

     

    PS И вопрос к Вам, почему рассматриваете котел такой большой мощности?

     

    РОзразхункові витрати 14 кВт по сніпу + продуктивність ГВС краще... Любимо ми в ванні полежати і все!

    Раз ми прийшли до того, з чого повинні були почати - це резервний котел:-) Якби основний - заплатив би за ЕУропейця і не парився, а так....

  17. друкарська помилка: Ви, звичайно, мали на увазі ~0,85-0,9 ГРН за 1квт-годину

     

     

    А вартість 1 кВт-години електроенергії - 0.9 ГРН вдень, 0.45 ГРН вночі.

     

    Заплатити штуку баксів за конденсаційний котел - щоб потім платити дорожче за тепло.

     

     

    Кінчайте, батьку, торгувати - бо вже немає чим здачі давати! :-)

     

    Добавлено через 16 минут

    тарифи на електроенергію, звичайно, підвищать до ринкового рівня (як для промисловості)

     

    і сам ринковий рівень цін на електроенергію також, звичайно, буде змінюватись в напрямку загально-європейського рівня цін (тому що буде зростати рівень експорту електроенергії в ЄС)

     

     

    Але "тариф на електроопалення" все одно залишиться в тому чи іншому вигляді, бо це дуже зручний для держави спосіб видавати субсидії населенню.

     

     

    І навіть якщо підключення газу буде коштувати всього 7000грн (але ж треба ще проект, і все таке інше), все одно конденсаційний котел ніколи не окупиться. Щоб він окупився, треба споживати хоча б 3-4 тисячі кубів на рік. Для маленького будинку він нерентабельний.

     

    Все треба рахувати:-)

    Наприклад у мене період рентабельності конденсаційного котлу - 3 роки, якщо порівнювати з турбованим газовим. Якби було 5, то теж добре!

  18. Моя рекомендация заказчикам:

    При стоимости подвода газа меньше 3.000 U$, альтернативы ему нет.

    Стоимость 1кВт тепловой энергии газовым контенсационным котлом - ~0,85-0,9 коп.

     

     

    Приблизні мої розрахунки, коли обирав тип опалення:

     

    Газ:

    при 7 грн/м3 і розрахунку що в 1м3 = 9кВт/год

    0,78 грн/кВт

     

    Електро:

    1.05 - 30.09 день = 1,68

    1.05 - 30.09 ніч = 0,84

    01.10 - 30.04 день = 0,90 < 3000 кВт < 1,68

    01.10 - 30.04 ніч = 0,45 < 3000 кВт < 0,84

     

    Євростат каже, що тарифи у нас на обидва види енергоносіїв в 1,5 - 3 рази дешевше (окрім Болгарії і Молдови). Тому задєл для зросту в обох хороший.

     

    Мої прогнози, що всі пільги будуть прибирати і 3000 пільгових кВт зникнуть теж.

    • Лайк 3
  19. Поддержу. У самого Титан 4.5 кВт (~100$), теплый пол 98м2, сам сделал обвязку (насос, расширительный, группа безопасности), рядом в бокс вставил свои "мозги", пятый сезон тьфу, тьфу. Ни копейки на ремонт, или обслуживание.

     

    Перепрошую, а коли Ви кажете "мозги", що саме маєте на увазі?

     

    Добавлено через 11 минут

    Тоже согласен с предложением.И из своего опыта,доточить котёл мулькой которая будет ступенчато отключать эл.тены по мере нагрева эл.тенов.Получим быстрый нагрев СО и меньшее тактование котла.Мозги и всё управление однозначно лучше собирать под себя.Пусть это и выйдет чуток дороже чем просто пустой эл.котёл,но за то на хорошей автоматике и нужной управляемостью.

     

     

    Спробую резюмувати варіанти:

    1. Скат 14 кВт (+1 термостат з можливістю денного/тижневого регулювання) = 650$

    2. Укр аналог 15кВт (Дніпро, Тенко, і т.п.) = 200$. Що треба, щоб зробити його подібним по функціоналу на Скат?

×
×
  • Створити...