Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

grindcoretm

Пользователи
  • Публікації

    60
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Персональная информация

  • Пол
    Мужской

Відвідувачі профілю

Блок останніх відвідувачів вимкнений та не відображається іншим користувачам.

grindcoretm's Achievements

Форумчанин

Форумчанин (4/13)

  • Преданный форуму
  • Начало популярности
  • Начинающий собеседник
  • 10 комментариев
  • Первый пост

Recent Badges

3

Репутація

  1. Обмежений простором, тому буфер більше не влазить. З приводу схем, то мені простіше сприймати на свому прикладі а не загальній. Тому шукаю хто може таке зробити.
  2. Добро дня, потрібна схема як у існуючу систему підключити Тепловий Насос. Площа 60кв.м. ТН буду використовувати тільки для теплої підлоги. ТН - Aquaviva 6 Plus. Бак Termojet 100L (100BT-SA) Маємо зараз таку картину : Бак буде стояти у кутку з правої сторони. Внутрішній блок ТН з лівої сторони на рівні електрокотла. Потрібна схема як усе правильно підключити. Розуміння як тримати паяльник, крутити крани і ТД є. Інструменти також усі є. Немає розуміння як правильно зібрати. Готовий оплатити Ваш час, дякую!
  3. 15квт. Мені радять один інвертор однофазний тому що у мережі проблеми з напругою. Або як альтернативу на всі сто фази ставити стабілізатори. Газу немає. Як у вас за напругою? Чи є стабілізатор?
  4. Тільки за останні 4 роки я не бачив більше -10 у Дніпропетровській обл. І навіть якщо вона була то це у ночі і загально мабуть не більше 10 днів + від сонця не планую постійно топити від ТН. Моя суть питання чи є сенс для мене 380в інвертора, чи правильно перебирати електро щит під інвертор однофазний. Десь пише що не рекомендується десь пишуть що можна. Тому питаю може хто має у цьому досвід.
  5. Для старту 4-5к$ це інвертор аккум стаб. Із важливого - комп'ютер (можна сказати ігровий по потужності), насос (вода), освітлення, взимку Тепловий насос 1,8квт він риблизно у піку (але це вже коли прям дуже потрібно), холодильник, мікрохвильова піч, роутер. Приблизно так, усе інше може почекати. Ну і автономність на 8-10 годин генератор я вже втомися заправляти. да він допомагає звісно але хочеться якусь автономність мати додатково.
  6. Доброго дня, хочу пидбати інвертор і аккум для початку. Маю ввід мережі 380в. Із трьох фазних у мене тільки електро котел і то зараз він замінений на тепловий насос і електро чисто як резерв. Електрощит і все у ньому розкидано на три фази, мені радять брати однофазну Deya на 10 чи 12квт. Ставити стаб напруги (бо реально з нею дуже погано). Сам електрощит перебирати також сказали. Я у цьому не дуже розуміюсь і не знаю чи правльно те що радить мені людина? Хто з подібним може стикався і що можете порадити, дякую!
  7. Вас понял, но с таким дериктором ЖЕО как у нас резервный фонд был бы на колёсах) Знаю что чем говорю так как там любят накрутить ничем не подкрепленные 15-20% в ежемесячные платёжки просто так
  8. Здравствуйте. Как из названия понятно, в нашем коттеджном городке сгорело КТП ( до этого ЖЕО неодноразово жаловались что в городке появилось много електричек и большая нагрузка на сеть, отключения света + у многих электро отопление видать сделали свое дело ). Я сам не спец в этом, но интересно исходя из реалий сколько эта вся история заменяется? На носу зима уже и нужно хотя бы примерно понимать к чему готовиться, надеятся на ЖЕО это самое последнее он еще сбор устроит со всех на новое КТП в чем я уверен 😁 А все выглядело вот так : video_2025-12-12_00-09-15.mp4
  9. Так же являюсь обладателем этих чудо дверей. 30к отвалил, на внутренней раме был наклеен скотч малярный месяца 3 наверное. Так вот скотч я этот оторвал прям с краской с рамы, и она просто отстреливает с самой рамы, сказать что я был тому удивлен это ничего не сказать.
  10. Вот замеры сделал, у меня есть обычные крючки которые к лобовой крепятся но они получаются очень низко от края крыши.
  11. Подскажите как быть с монтажем водостока? Я этот момент не учел и только сейчас обратил внимание. Сверху карнизная планка : Ну и само собой кровля : Понимаю что нужно было крюки ставить до монтажа черепицы, но что сделано то сделано уже.
  12. А если все же на две колонны двутавр из металла, можно? какого размера он должен быть?
  13. Здравствуйте, хочу накрыть терасу на заднем дворе и имеется пролет длиной 6800мм. По бокам возведены стены из шлакоблока и после них колонны залитые бетоном. Можно ли каким образом накрыть этот пролет не возводя доп колонну и использовать только дерево? Какой минимальный уклон для такой площади нужен? Скат основной кровли так же идет в сторону терассы. На рисунке отобразил как это выглядит сейчас.
×
×
  • Створити...