Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

PVS

Пользователи
  • Публікації

    52
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача PVS

  1. Скло - то зрозуміло. Буду брати подвійне, знайомі кажуть, що меньше коптиця. Мене цікавить чистка водяної рубашки. Розумію, що раз на рік як мінімум чистити. Запитав, бо бачив топки в яких добратись до водяної рубашки - ціла епопея.
  2. Наче й діло кажете. Займаюсь електро монтажем. З практики знаю, 50% успіху - якісне обладнання, інші 50% - вірне проектування і рівні руки. Отже, якщо почати економити на всьому, то є всі шанси перетворити свою систему на жіночий лад, буде тікти що місяця )))
  3. Дякую, ви не перший, хто каже, добре обладнання. Буду розглядати. Маю питання. Як з чисткою ваш камін, складно?
  4. Місце виділине, з запасом. І так я розумію, що не буде вартості, вліпив булер`ян і продакшин.
  5. Якраз вчора спілкувався з людиною яка займається інжинеріїю, проектує і встановлюєю. Принципова схема така. Дві ємності (гідро акумулятори ) високо температурний і низько, перевязані між собою автоматикою\механічними термо головками, для обміну температури. Основний нагрівачь - тепловий насос, допоміжний (камін з водяною рубашкою ). На первах може бути, що камін буде основним джерелом тепла. Я розумію, що система не буде простою, і потрібно все гарно прорахувати, і не мало важливо, вибрати якісне обладнання. Стосовно вартості, все просто, мооя думка - дешева рибка, ніяка юшка. Але практика показує, є обладнання за адекватний кошт, і гарної якості. Моє головне питання\завдання зібрати інформацію від людей, хто має практику та знання в використанні каміна з водяною рубашкою. Відгуки маю від користувачів, у яких даний камін котел як основне джерело тепла. Зявились тонкощі, стосовно чистки, обслуговування та строку служби. ( це вже враховую ) Тобто, головне це збір інформації з реальної практики. Ну і теорію помусолити )) Трішки відійду від теми. Займаюсь електро монтажем, та зеленою зеленою енергією, на разі основне це сонечко і вітер (вітер поки на паузі, відсутні руки ). З своєї практики можу сказати, що толково порахувати систему, підібрати ті самі панелі, під інвертор, інвертор під споживання, акумулятор для економії і резервного живлення - то дуже все не просто. Щоб воно вартувало адекватно, працювало, і економило. Мій принцип, або робити якісно, або взагалі не робити. Бо електрика і вбиває і палить. В плані моєї заморочі з каміном з водяною рубашкою, та сама історія, неякісне обладнання + неякісний монтаж + невірні розрахунку = викинуті кошти на вітер. От тому і звернувся на форум, можливо люди поділяться інформаціїю, можливо запропонують рішення, а можливо закидають какахами ))))
  6. Гідроакумулятор, я назвав, теплоакумулятор. Планую встановлювати два окремих, або один дву контурний ( ще не визначився ). 1) для теплих підлог, тобто до 40 градусів; 2) для побутових потреб, тобто до 90 градусів; 3) а надлишок гарячої води ( якщо таке буде ), скидувати через теплообмінник в обігрів басейну.
  7. Вітаю, шановне панство. В пошуку не знайшов даної теми, тому створив нову. Отже, планую собі систему опалення. Буду вдячний за консультації - поради. Будинок 200кв, два поверхи; Газоблок 500мм товщина + сайдінгові плити ( ще в процесі підбору ); Опалення\охолодження - підігрів підлог, на першому і 2 поверхах + фанкоіли; Основний теплоносій - тепловий насос "повітря-вода" ( в процесі підбору ); Запланований гідро акумулятор, або дву контурний, або буде два окремих ( на опалення та для використання теплої води в побуті ); Виведений контур на підігрів басейну ( але це ще не точно, що буде використовуватись ); Для живлення, заплановане велике сонячне поле + акум на 200квт\годин. Ще трішки полеміки перед запитанням))) Є бажання встановити камін. Просто камін, для залипання в нього, це звісно прекрасно )), але є бажання знімати тепло з цього каміна в який залипаєш, тепло яке він виділяє передавати в гідро акумулятор, і використовувати на побутові потреби. Тобто іншими словами, твердопаливний котел, але на вид як камін). Питання. Хто зіштовхувався з камінами з водяною рубашкою? Можливо порадите виробника ( перевіреного роками ). Тай в цілом, не розкрита тема. Планую собі камін з водяною рубашкою, щоб була потужність не меньше 16квт. (на випадок блекаутів, або виходу з ладу теплового насоса). Попередній вибір - energy-safe.com.ua/kaminnaya-topka-unico-nemo-9-topeco-raster-20-kvt/ вибір не остаточний.
  8. -100 баксов на кожному Будете купувати, торг біля капоту)
  9. Ціна на новий 610у.е Ціна за Б.В - 470у.е
  10. Люксіон - проданий. На MW надам гарні знижки реальному покупцю )))
  11. Акуми буду продавати через 3 місяці, коли приїде тітанат. На разі в використанні.
  12. Живлення було від 2х230А PB акумуляторів. Функції заряду не має.
  13. Доброго Вас шановні добродії. До Вашої уваги інвертори з власної СЕС. В продажу маю три інвертори ( особисті ) 1) Luxeon IPS-4000S Купував новий. Був в вжитку одне літо. Зарекомендував себе чудово. Максимальне навантаження яке бачив, це насос в колодці на 1200 ватт. На разі просто лежить без потреби ( пил збирає ) ((( Віддам в гарні руки за адекватну ціну. Ціню в 4500 грн, реальному покупцю гарний торг. 2)Mean Well TS-3000 Один з найкращих інверторів представлених в Україні. Маю два до продажу. Один був в вжитку, інший зовсім новий ( брав про запас ) Фото нового виставляю, БВ на разі стоїть в системі до приїзда іншого, за декілька днів демонтую. Коробки інструкції, все на борту ))) Не ремонтувались, не відкривались. Причина продажу. Перейшов з 24В на 48. Та маю потребу підключати зварювальний апарат, а TS 3000 по потужності не витяне, або взагалі згине. Навіть боюсь пробувати )) Ціна на новий 630у.е Ціна за Б.В - 480у.е Реальному покупцю - гарний торг. Звязок - приват, або за номером 067-310-нуль один - 10 Володимир
  14. Поділіться, також бажаю такий фантастичний прихід. ))
  15. Якраз в Елфелевой вежи 325М, а мені потрібно близько 30-ти метрів. Зменшу в 10 разів, і уляля. Міні версія. Тільки кошторис будівництва буде космос ))) Але воно того варте ))) А головне, що можна поступово самому таку кнструкцію зібрати )))
  16. Класна ідея. Якщо дружина захоче в Париж, я їй скажу, топай в кінець города )))
  17. " ліфт" буде Добавлено через 1 минуту Ферма чудова річь. Але по естетиці на поціновувача.
  18. Ділянка гарна. Тай розміщення гарне. Перед купівлею ділянки, перевіряли на ген план електрофікацію масиву. По ген плану електрофікація повинна була проведена ще в 2018 році. Але керівництво Двитрівки, та ДТЕК, включають один на одного стрілки. А тепер, маю те що маю ((( Добавлено через 2 минуты Щоглу збирати буду краном, так. Вітряк буду монтувати по місцю, буде "ліфт" Я розумію що це, ще той робочий процес. Добавлено через 14 минут По матеріалам так, по роботі ні. Тай естетика не та )) Добавлено через 1 минуту Як то кажуть, ну а хулі )))
  19. Знов до моно щогли ))) Покурив сапромати, по спілкувався з людьми які будували моно щогли. Розрахували критичні навантаження. Трішки посиділи, поїли по пили, по щедровали ))) І того о таке на рахували )) Моно мачта в мене вийшла приблизно така, по передньому прорахунку. Перше коліно: 12м труба 820х10, Друге коліно: 6м труба 720х8 Трете коліно: 6м труба 620х8: Четверте коліно 5.40м труба 90х15. Виходить трішки менше 30 метрів. Фундамен 2х2х4 + 8 отворів під кутом 45% в глиб на півтора метра кожен отвір, діаметром 300мм. Весь фундамент в арматуру, ячейкою 300х300. Фіксаційна площадка на бетоні товщина 25мм, діаметром 1600мм. Кріплення шогли через 24 шпильки 8.8 оцинковка Д24. Приблизний підрахунок по залізу. Щогла приблизно 50тис.грн Фундамент ( бетон, арматура, шпильки, плита ) 25 тис.грн Ну і десь 400 людино годин моєї праці.
  20. Відразу купував генератор з чистою синусою, але за це потрібно відкашляти Х2. Тай зварювальник не вішаю на генератор, бо прийде триндець йому швидко. А зварювати я люблю та вмію. Але там потрібні потужності до 10 кіловатт. І не дай боже сидячи на генераторі я буду варити, а дружина вімкне пральну машинку чи утюг чи їх разом, генератор дуже швидко скаже тю тю. Добавлено через 1 минуту Підвід до генератора суцільною трубкою, чи нержавієчна говра? Як ви боретесь з вібрацією в будинку від генератора з шумністью більше 140ДБ?
  21. По тихеньку до цього прихожу. Свої товсто тілі труби буду використовувати в нижній частині шогли. На разі вираховую ферму на три або 4 опори ставити. І так згоден що на таку ферму можна буде встановити щей сонячних панелей. Завдання цікаве, бо якщо ще панелі добавити, то навантаження від повітряних мас зростає. Цікава затія. Вже починаю собі говорити " не мала баба клопоту, купила порося" )))
  22. У мене генератор Хонда на 5.5 КВт. Вже відтарабанив по мото годиннику 1260 годин. По шуму відчувається що почина просити капітальне ТО. Такий новий коштує від 58-70 000 грн. Накатав ці години за рік. Був раз купив бензинчик "лівачок" на силу вимив з карба бруд. Виходячи з вище вказаного, генератор на пальному дуже дорога цяцька, і дуже економічно не вигідна. І я згоден з Вами, на реальному прикладі, що паливний генератор тільки при відсутності сонця та вітру.
×
×
  • Створити...