Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Йердна

Пользователи
  • Публікації

    94
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Йердна

  1. Встановив нову душову кабіну. Чув, що є засоби для обробки скла, щоб не так сильно залишались сліди водяного каменю. Це реально працює, чи маркетинг чистої води. Бо зустрічались поради такої обробки раз на 6 міс.:) щось сумніви беруть... Якщо дійсно є таки засоби-порадьте, які дієві. Дякую!!!
  2. Я не покладаю великих надій на шалений напор води, але трохи та й має покращити ситуацію. Час покаже!
  3. 3948 грн . Дешевший- менш потужний. Тому вирішив трохи потужніший брати.
  4. В сусідів походу теж стоять насоси, бо потік падає в рази, і потім знов з'являється. В мене останній поверх. Піднімали питання заміни стояку- сусіди з нижчих поверхів проти. Тому і прийшов до встановлення насосу.
  5. майже 2 атм. якщо сусіди не включають воду. Тільки замовив.
  6. Дякую за відповідь! Заліза в нас багато в воді, зараз правда ситуація покращилась: замінили магістраль до будинку на пластикову- тож фільтр не так часто приходиться міняти. Замовив вже Optima Prime DC 15-30 AUTO (пластиковий корпус) Польща, якщо роки на три хватить- то й добре. Бо митись в душовій таке собі задоволення...
  7. Який обрати? Якої марки? Потужність? Сухий чи вологий ротор? Майстер пропонує Оптіму(ніби Польша), але там сухий ротор? Наскільки критичний сухий ротор? Які мінуси крім шуму, відносно вологого? Прошу поради з конкретною назвою моделі.
  8. Бажаю здоров'я! Прийшов час заміни душового уголка, бо фарба облізла на профілю. Куплявся давно, виробник Польща, "скло" пластик. Почав підбирати, і неможу зупинитись. Скло, чи пластик? Форум читав: скло матове від 6 мм. Але розмір всього 90*90, тому щось переживаю трохи) Отже треба розсувна система 90*90, висота до 185 см, піддон встановлений метал. квадратний. Скло або пластик матове! Може щось з Епіцентру порадите, чи там неварто дивитись?
  9. З того, що дивився: - занадто потужна відносно провідника, буде конкурентом -можуть не прокинутись бруньки, які знаходяться нижче -і якщо порівнювати з персиком, то тоньші гілки не будуть нормально розвиватись, якщо вижче більш потужні гілки. Скелетні хотілось би трошка нижче мати, хочу спробувати формувати веретеном сформувати грушу, сливу і одну яблуню точно. Над другою, ще не вирішив остаточно.
  10. З чашою простіше, але місця обмаль( Тому хочемо спробувати або веретеном, або розріджено-ярусною. А грушу теж чашою?!
  11. Так, треба активність теми піднімати) Саша привіт. Посадив декілька саджанців- є питання по формуючий обрізці. Що робити з цією грушкою? Обрізати , чи лишати, як скелетні?
  12. Оідіум хапнули, плюс від парші для профілактики. А взагалі, то обробки в саду не було дуже давно. Тож тільки починається ера обробок))
  13. Саша, а як щодо обробки 3%-им мідним купоросом? Пишуть про фітотоксичність, але часто зустрічаю рекомендації такої обробки. Також хотілось би коментаря щодо 3% залізн. купоросу, та 7%-го розчину карбоміду для осінньої обробки.
  14. Бруньки на черенках направляти назовні? Бо на одному відео бачив, що ставлять до середини. Але чи тоді не буде загущення? Грушу навесну різати, чи можно і за тиждень-два?
  15. А це яблуня- типу "пальма"))) з нею що робити? Хочеться дуже сильно вкоротити, до рівня 1,2-1,5 м. І там привити під кору. Але ніколи не прививав, боюсь загубити дерево- внуки без компотів лишуться)))
  16. Саша! Потрібна ПозитивнА порада, по обрізці дерев. Там людина робила все навпаки- знизу зрізав все, а верх тягнувся догори)))Груша та яблуня. Почнем з груші- весною син трохи вже зрізав-зачипив інтернет кабель сусідам))) за один раз різати трохи лячно, але дуже хочеться вкоротити кардинально! Горизонтальну хочеться лишити, все що вверх зрізати. Як би Ви Саша обрізали? І зараз, чи вже на весну? Груші років 35-40.
  17. З такою логікою тільки ТОП клеї обирати? Плитка великоформатна, але по ціні не думаю, шо ТОП. Якщо треба- запитаю ціну. Але питання в іншому В данному сегменті розміру плитки- є різні виробники і ціна може різнитись в рази. Тому іронія тут, ну так собі...
  18. Саша, прошу трохи розширено для "чайника") Полив ручний. Тобто просто розкинути гранули на поверхню- не варіант, читав на ФБ Ваш пост, що поглинаються зі швидкістю 5-6 см в рік. Отже при поливі розвести 50 гр/ 10л води і вилити. Правильно? і так щомісяця під час вегетації?
  19. Саша, я обирав саджанці між Геа і Супер Квін. Обрав Геа і з інжирного порадили мені Месембріне. В жовтні будем висаджувати. Місця немає, тому обрали 2 з трьох, так би і Супер Квін купили))) Садити будем в садку(чернозем), компосту ніби немає. Є можливість дати в яму курячий послід, або МФК. На чому зупинитись? МФК якщо сипати на низ ями 200-250 гр?
×
×
  • Створити...