Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

bomberos

Пользователи
  • Публікації

    30
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача bomberos

  1. В звичайному фундаменті не зважайте на той стик шарів бетону. Фундаменти з блоків ФБС яскось так і роблять - там купа стиків. У першому і грубому наближенні найбільше навантаження сприйматимуть нижні і верхні пояси арматури. Зміщуючи свою арматуру вгору ви збільшуєте відстань між горизонтальним армуванням в нижній частині до 45-50 см. Здається, це багато. Може хтось ще підкаже по цьому моменту. Може виявитись, що арматура у вас посередині - чисто конструкційна. Скоріш за все так і є. Її розташовують рівним кроком. І ще, у вас же ж крім зазначеної арматури мають бути ще як мінімум вертикальні хомути. Напевно вони у вас передбачені, це так, на всяк випадок уточняю. Доречі, а що таке це хомути? Якого розміру фундамент?
  2. Доброго дня. Правильна відповідь: "як в проекті показано". Якщо без проекту, то Варіант 1 на малюнку виглядає краще: він забезпечує рівномірне розташування арматури по висоті стрічки.
  3. Тиждень дощів восени цілком можливий. Просто вважаємо, що вода там може накопичуватися. Корито тому і заповнюють піском+щебнем, щоб вода якщо і накопичиться там, то спокійно поглинулася грунтом. Від фундаментів споруд воду відводять відмосткою, а для доріжки сильно не заморочуйтесь 😉
  4. Якщо грунт чорнозем (під ним мабуть глина?) то скоріш за все можуть бути проблеми з накопиченням води під доріжкою. Треба щоб матеріал засипки не боявся таких умов і не давав зайвого капілярного зволоження для бетону доріжки. Майже всюди пишуть пиріжок пісок-геотекстиль-щебінь-бетон.. Ну, це в ідеалі. Це ви мабуть і так вже десь прочитали В реальності - битий бетон, бита цегла, мабуть черепиця і кахель має бути норм. А так, для себе, я б не використовував скло, шифер, асфальт і антрацит (бо це моя ділянка, я не смітник). З морозним здійманням грунту нічого не поробиш, воно буде. Зробити розрізи в бетоні через 2-3м, щоб тріщини в бетоні пішли по цим розрізам. Я не професійний будівельник, якщо що. Собі під доріжку сипав битий бетон і щебінь. У мене грунт піщаний, під битий бетон і щебінь поклав геотекстиль.
  5. ІМХО, гідроізоляція потрібна, бо штукатуркою ви захистите ГБ від вологи ззовні, а капілярний підсос зилишається. Воно то може і прокатить, але щоб потім не чухати потилицю)) Я б використав цементний розчин з гідрофобізатором між бетоном і ГБ. Бо прокладка рубероіду не дасть достатнього зчеплення між фундаментом і цоколем. Сам ГБ легкий и якось ненадійно виглядає, що кілька рядів ГБ просто лежатиме на рубероіді.
  6. Добрий день! Ви написали, що сигнал датчика потоку в вході мікроконтролера виглядає номально (0В та 4,88В). Це по амплітуді, а як щодо чаcтоти тих імпульсів? Може у Вас дійсно малий потік і електронним мізкам не подобається, що імпульси від датчика надходять недостатньо часто... ?
  7. Вітаю. А внутрішня сторона фундаменту не буде утеплюватись?
  8. Схоже, що на фото вище використана терасна дошка. А вона може бути композитною.
  9. Ситуації можуть бути різні... В селі скоріше за все можна сильно не перейматися цим, але ненав'язливо запитати варто)) В умовного голови сільради "збираюсь купити таку-то ділянку, є якісь фінансові претензії до попереднього власника?". Тут варто прояснити такий момент: борги попереднього власника з Вас вимагати нечебто і не можна, але і користуватися неоплаченими благами не дадуть. Умовно до трансформатора не підключать, від шлагбауму ключ не дадуть.. А так ділянку купити можна, пішки до неї підійти і саджати там огірки)) Гумористична хвилинка))
  10. Доповню щодо комуніцкацій на ділянці. Крім розмови з сусідами бажано знайти можливість поговорити з головою правління (садового товариства/кооперативу, котеджного містечка) щодо можливості підключення до електрики, газу і вартості таких підключень. Не довіряти в цьому питанні продавцю і його запевненням "лічильник на стовпі", "комунікації по вулиці", "у сусідів все є, без проблем підключають" - реальність може бути іншою. Також запитати про відсутність боргів перед товариством/кооперативом/містечком. Особливо розпитувати при покупці "голої" ділянки, може виявитись, що продавець не приймав участі в будівництві дороги, встановленні трансформатора, тощо... Також якщо ділянка в товаристві/кооперативі виникає питання щорічних і вступних внесків. При покупці здається дрібницею, але прояснити варто.
  11. Вітаю! Не претендую на оригинальність. Якщо паркан може бути прозорим, то сітка рабиця. Якщо непрозорий - якісь б/у дошки, пофарбувати в темний колір, щоб не було прям сильно видно що вони б/у. Може щось з опалубки лишилось... Стовпчики або одразу робити з прицілом на майбутній паркан, або використати знову ж таки б/у труби для тимчасового варіанту.
  12. А який рідний грунт? Може спробуйте набурити шнековим буром шурфів (отворів) через шари відсіву і глини, заповнити ті шурфи щебнем... А зверху засипати назад відсів.. Так сказати "проколоти" в багатьох місцях водоупорний шар глини. Робота не проста, але мабуть, простіше, ніж все з нуля переробити.
  13. В нашому СТ 56 людей. Так, люди швиденько знайшли, що вартість самого трансформатора до 250 тис в залежності від типу... А коли почули про можливий 1+ млн, то більшість почухали потилицю)) Радує те, що наше СТ в цілому згуртоване. Потихеньку будемо намагатись збирати.
  14. Доброго дня, шановні форумчани. Вихідні дані: садове товариство в Київській області, з трансформатором 40 кВт, потужності якого останні роки не вистачає на зростаюче споживання. За останній рік його 3 рази ремонтували. На загальних зборах закономірно постало питання модернізації трансформатора зі збільшенням його потужності хоча б до 160 кВт. На словах всі підтримують і всі хочуть. Але ось тут починається найцікавіше: ніхто з керівництва СТ не має потрібного досвіду в вирішенні таких задач. Деякі члени СТ на зборах одразу зауважили, що "офіційно" це дуже довго, бюрократично і на практиці майже не реально. Звучали варіанти звернутися до "консультантів" для пришвидшення вирішення цього питання. Названа ціна варіанту "під ключ": від 1 млн грн, що дуже дорого для нашого СТ. Правління і голова СТ закликали присутніх максимально включитися в пошук законних і більш дешевих можливостей вирішення задачі. Моє питання: в який термін і за які гроші це можливо виконати? Так, питання дилетантське, але хочеться мати уявлення про можливі шляхи і рішення. Дякую за будь-яку інформацію!
  15. В 2020 за участок (Киевская обл, 4 точки) взяли 1500 грн. За эту сумму приехал геодезист со спутниковым приемником и просто воткнул куски арматуры по углам участка. Если нужно документальное подтверждение, то это немного дороже, но мне это было не нужно.
  16. Розкажіть) І що маєте на увазі, коли кажете про відрив взимку? Підйом плити ганку замерзаючим грунтом?
  17. Здравствуйте. Я бы точно не стал самостоятельно срывать пломбы. РЭС знает номера пломб, но скорее всего без уточнения, какая пломба на счетчике, а какая на автоматах. Или у вас там одна пломба на всем щитке, не важно. Рано или поздно отсутствие пломбы станет проблемой. Вызывайте электриков РЭС для снятия пломбы для проведения ремонта или модернизации. А так да, странная ситуация. Обычно пломбируют только счетчик или вводной автомат+счетчик. Постарайтесь сделать так после модернизации. Как вариант, вообще перенесите остальные автоматы в отдельный щит. И пусть РЭС пломбирует только первый щит.
  18. Вітаю, шановне товариство. Будинок в садовому товаристві побудований до 1992р., не зареєстрований. Розпочав підготовку до реєстрації права власності на нього і в грудні 2021 року оформив техпаспорт на будинок. Техпаспорт зареєстрований в ЄДССБ. Раптово плани що будинку змінились в сторону його реконструкції (перенос стіни, збільшення площі). Власне питання полягає в наступному: право власності все ще не оформлене, чи можна виконати реконструкцію і просто виготовити новий техпаспорт? Чи реєстрація вже існуючого техпаспорта в ЄДССБ робить це неможливим і потрібна буде легальна реконструкція через будівельний паспорт? Дякую за увагу.
  19. Ціна залежить від товщини вати. На питання утепляти чи ні - пора***те теплові втрати при вашій товщині стіни smartcalc.ru/thermocalc? PS: більшість фахівців сходяться на думці, що додатково утеплювати ГБ - нонсенс. Це матеріал для одношарових стін.
  20. Стеновой (12,5мм) влагостойкий гиксокартон KNAUF. Остатки после ремонта, порезан и не использован. Состояние идеальное, кромки без повреждений, ровный и гладкий. По цене некондиции в Эпицентре. РАЗМЕРЫ: 1,0м * 1,2м 20 шт по 40грн 1,5м * 1,2м 4 шт по 50 грн 1,4м * 1,2м 1 шт по 50 грн 0,5м * 1,2м 5 шт по 10 грн Если заберете все сразу - отдам дешевле. Находится на ул. Северной, р-н Оболонь, Киев. Самовывоз или помогу с доставкой за умеренную цену. Телефон дам в личных сообщениях.
  21. Ну с металлом причина понятна: повышение цен на глобальном рынке. А с деревом-то что происходит? 6500-7000 грн/м3, жесть какая-то. Неужели это настолько повышенный спрос на него?
×
×
  • Створити...