Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Неспішно купую водопідготовку

Legalize

Рекомендовані повідомлення

Шановні проектанти, продавці і монтажники водопідготовки!

Запропонуйте будь ласка безреагентну систему за такими даними:

 

- рН - 6.6

- мутність - менше 0.1 мг\л

- жорсткість загальна - 5.85 мг-екв\л

- лужність загальна - 5.94 мг-екв\л

- залізо загальне - 0.75 мг\л

- марганець - 0.13 мг\л

- нітрати - менше 1.0 мг\л

- окислюваність - 1.6 мгО2\л

- сухий залишок - 342 мг\л

- запах сірководню

 

- свердловина 82 м, насос на глибині 75 м, дебет - 3 куб.м.\год

 

- піковий розхід очищеної води - 1 куб\год

- септик розраховний на 1 куб\добу

 

Які ще треба деталі для визначення необхідного обладнання і засипок?

Керувати повинна автоматика.

Наперед дякую за відгуки і пропозиції.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні проектанти, продавці і монтажники водопідготовки!

Запропонуйте будь ласка безреагентну систему за такими даними:

 

- рН - 6.6

- мутність - менше 0.1 мг\л

- жорсткість загальна - 5.85 мг-екв\л

- лужність загальна - 5.94 мг-екв\л

- залізо загальне - 0.75 мг\л

- марганець - 0.13 мг\л

- нітрати - менше 1.0 мг\л

- окислюваність - 1.6 мгО2\л

- сухий залишок - 342 мг\л

- запах сірководню

 

- свердловина 82 м, насос на глибині 75 м, дебет - 3 куб.м.\год

 

- піковий розхід очищеної води - 1 куб\год

- септик розраховний на 1 куб\добу

 

Які ще треба деталі для визначення необхідного обладнання і засипок?

Керувати повинна автоматика.

Наперед дякую за відгуки і пропозиції.

С таким септиком, из безреагентных, работающих по сероводороду, подойдет на основе Кентавра. Железо и марганец снизятся до рамок нормы, но частично останутся в воде по причине рН. Жесткость останется без изменений.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую,

хтось на форумі продає очистку на основі Кентавра? Можна тут, можна в ЛС - хочеться розуміти порядок вартості.

 

Як після заліза побороти жорсткість? Скільки взагалі води використовується для промиву? Може мені ще один септик потрібен?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую,

хтось на форумі продає очистку на основі Кентавра? Можна тут, можна в ЛС - хочеться розуміти порядок вартості.

 

Як після заліза побороти жорсткість? Скільки взагалі води використовується для промиву? Може мені ще один септик потрібен?

 

А можно для начала разъяснить - что от воды хотите? что убираем/добавляем? порядок стоимости установки на центавре при заявленной пиковой производительности от 1100 у.е., промывочную воду вможно отводить в сад, например. Но при таком марганце и железе + сероводород+ низкий рН одного центавра будет мало, когда анализ проводили? (сезон)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую,

хтось на форумі продає очистку на основі Кентавра? Можна тут, можна в ЛС - хочеться розуміти порядок вартості.

 

Як після заліза побороти жорсткість? Скільки взагалі води використовується для промиву? Може мені ще один септик потрібен?

 

Я бы после Кентавра установил отдельно на горячую воду умягчитель. Дненаж лучше организовать отдельно.

Для промывки уйдет примерно 500 л. раз в неделю и еще 350 л. При условии умягчения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можно для начала разъяснить - что от воды хотите? что убираем/добавляем? порядок стоимости установки на центавре при заявленной пиковой производительности от 1100 у.е., промывочную воду вможно отводить в сад, например. Но при таком марганце и железе + сероводород+ низкий рН одного центавра будет мало, когда анализ проводили? (сезон)

 

Хочу, щоб вода не мала запаху, не залишала іржавих слідів на сантехфаянсі, не було накипу на тенах бойлера, пральки, в теплообміннику котла, в чайнику, прасці і т.д. Для питтєвої води доставлю зворотний осмос. Аналіз проводили в липні.

 

Існують реальні способи регулювати рН в умовах котеджу?

 

Добавлено через 13 минут

Я бы после Кентавра установил отдельно на горячую воду умягчитель. Дненаж лучше организовать отдельно.

Для промывки уйдет примерно 500 л. раз в неделю и еще 350 л. При условии умягчения.

 

Я правильно розумію, що жорсткість ви рекомендуєте знижувати на етапі подачі води до бойлера?

 

Розясніть ще будь ласка такий нюанс: якщо загалька кількість стоків на тиждень становитиме напр. 700л, чи означає це, що можна "виливати" по 200л кожних два дні? Чи все таки є мінімальна к-ть промивки для одного циклу?

 

По дренажу: чи обовязково воді з промивки попадати в септик? Чи можна її пропустити повз септик - відразу в розподільчий колодязь дренажного поля?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу, щоб вода не мала запаху, не залишала іржавих слідів на сантехфаянсі, не було накипу на тенах бойлера, пральки, в теплообміннику котла, в чайнику, прасці і т.д. Для питтєвої води доставлю зворотний осмос. Аналіз проводили в липні.

 

Існують реальні способи регулювати рН в умовах котеджу?

 

Добавлено через 13 минут

 

 

Я правильно розумію, що жорсткість ви рекомендуєте знижувати на етапі подачі води до бойлера?

 

Розясніть ще будь ласка такий нюанс: якщо загалька кількість стоків на тиждень становитиме напр. 700л, чи означає це, що можна "виливати" по 200л кожних два дні? Чи все таки є мінімальна к-ть промивки для одного циклу?

 

По дренажу: чи обовязково воді з промивки попадати в септик? Чи можна її пропустити повз септик - відразу в розподільчий колодязь дренажного поля?

1. Да, если есть такая возможность.

2. Это разовый сброс при промывке.

3. Да, можно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...