Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Неспівпадіня габаритних розмірів будинку

Conductor-25

Рекомендовані повідомлення

Дорогі форумчани, допоможіть у такому питанні, через мою неуважність і байдужість архітектора, в мому проекті виникла "досадна неувязка", внутрішня довжина будинку 8 метрів, а заплановані плити перекриття (три плити по 1.5 і три по 1.2) виходить 8.1, і я сам у себе сам вкрадаю 10 см житлової площі, тобто по 5 см з кожного боку будинку плита буде перекривати стіну чи можу я розширити будинок по 5 см з кожного боку?

Зауважу, що я НЕ рухаю стіни, на які іде опирання плит.

але головне, за що я боюсь, чи потім при здачі будинку, мене не візьмуть за одне місце через те, що я не зберіг габарити будинку, тобто "голі" габарити 8.8 х 8.44 а після перенесення стануть 8.9 х 8.44.

всі кажуть, що потім цю різницю можна буде списати на зовнішне опорядження, але в інспекції також не дурні, вони побачать, що одна частина будинку лишилась без змін, тобто частина з опорядженням 8.44 перетворилась на 8.64 (наприклад по 10 см з кожного боку) а на іншій половина замість 8.9 буде 9.1 м. тобто на цій стіні у мене по 15 см опорядження.

Зараз наразі є всі дозволи, буд.паспорт, зареєстровано повідомлення, виритий котлован і залита бетонна пятка, тобто перенести стіну можна, ще не важко)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пусть меня поправият специалисты, но что-то мне кажется, что нарушение до 10% площади либо совсем не наказывается, либо наказывается по минимуму.

Ну а на крайней случай - надо просто выяснить, какой штраф может ждать в худшем случае, и решать, что выгоднее - менять архитектурное решение или потом платить штраф.

Все сказанное - абсолютное ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дорогі форумчани, допоможіть у такому питанні, через мою неуважність і байдужість архітектора, в мому проекті виникла "досадна неувязка", внутрішня довжина будинку 8 метрів, а заплановані плити перекриття (три плити по 1.5 і три по 1.2) виходить 8.1, і я сам у себе сам вкрадаю 10 см житлової площі, тобто по 5 см з кожного боку будинку плита буде перекривати стіну чи можу я розширити будинок по 5 см з кожного боку?

Зауважу, що я НЕ рухаю стіни, на які іде опирання плит.

але головне, за що я боюсь, чи потім при здачі будинку, мене не візьмуть за одне місце через те, що я не зберіг габарити будинку, тобто "голі" габарити 8.8 х 8.44 а після перенесення стануть 8.9 х 8.44.

всі кажуть, що потім цю різницю можна буде списати на зовнішне опорядження, але в інспекції також не дурні, вони побачать, що одна частина будинку лишилась без змін, тобто частина з опорядженням 8.44 перетворилась на 8.64 (наприклад по 10 см з кожного боку) а на іншій половина замість 8.9 буде 9.1 м. тобто на цій стіні у мене по 15 см опорядження.

Зараз наразі є всі дозволи, буд.паспорт, зареєстровано повідомлення, виритий котлован і залита бетонна пятка, тобто перенести стіну можна, ще не важко)))

 

откорректируйте стройпаспорт...если так эти 10 см. принципиальны....(да и включены ли тогда в габариты здания наружная отделка этим стройпаспортом ?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

откорректируйте стройпаспорт...если так эти 10 см. принципиальны....(да и включены ли тогда в габариты здания наружная отделка этим стройпаспортом ?)

 

а скільки мені буде коштувати коррекція буд.паспорта?

зовнішнє опорядження не включене у габаритні розміри будинку.

а який штраф можливий за таке недотримання? фактично я відхиляюсь від "голої" кількості м2 всього АЖ на 2.17 м2))) на три поверхи)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а скільки мені буде коштувати коррекція буд.паспорта?

зовнішнє опорядження не включене у габаритні розміри будинку.

а який штраф можливий за таке недотримання? фактично я відхиляюсь від "голої" кількості м2 всього АЖ на 2.17 м2))) на три поверхи)))

 

не пугайте тремя этажами.......(стройпаспорт не вище

двох поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до

300 квадратних метрів)

стройпаспорт бесплатно выдается - в законе и Приказе минрегионстроя вполне конкретно указано.....или вы платили за его изготовление ? Квитанции, чеки сохранили ? (или там вы добровольно за эскизное предложение оплатили?)

Не належать до самочинного будівництва: { Пункт 3.2 розділу

3 доповнено абзацом згідно з Наказом Міністерства будівництва,

архітектури та житлово-комунального господарства N 42 ( z0201-06 )

від 08.02.2006 }

для будинків садибного типу - зведення на земельній ділянці

тимчасових будівель (споруд) (навісів, альтанок, наметів, кіосків

(крім малих архітектурних форм для провадження підприємницької

діяльності), накриття, літніх душових, теплиць, свердловин,

криниць, люфт-клозетів, вигрібних ям, замощень, парканів тощо);

перестановка обладнання в межах призначених приміщень; улаштування

чи закриття дверних або віконних прорізів; збільшення або

зменшення житлової або допоміжної площі за рахунок демонтування чи

влаштування перегородок (на величину площі горизонтального

перерізу перегородок), не пов'язані зі змінами призначення

приміщень та без порушення несучих конструкцій, комор, знесення

печей та грубок, утеплення і оздоблення стін, засклення літніх

приміщень (крім улаштування веранд, тамбурів);

заміна матеріалу стін будинків садибного типу, будівель без

збільшення розміру фундаменту чи поверховості (допустиме

відхилення площі 5%); { Пункт 3.2 розділу 3 доповнено абзацом

згідно з Наказом Міністерства будівництва, архітектури та

житлово-комунального господарства N 42 ( z0201-06 ) від

08.02.2006 }

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не пугайте тремя этажами.......(стройпаспорт не вище

двох поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до

300 квадратних метрів)

 

Да, я погано висловився, у мене одноповерховий будинок з підвалом та мансардним поверхом на 150 м2)))

але ж виходячи з приведеного Вами витягу, допустиме відхилення від проектної "голої" площі 5% нічого страшного.

але тут іще один нюанс, в будпаспорті у мене зазначено "8.8х8.44" але це розміри СТІН будинку шириною 40 см. а фундаментні стіни у мене шириною 35 см, і фактично розміри фундаменту у мене 8.7х8.34. а після укладки блоків стіни з нависанням по 5 см з кожного боку якраз і вийде 8.8х8.44, але я планую ще утеплення мін.ватою 5 см + штукатурка, ось і набігає ще по 7 см з кожного боку.

Доречі, буд.паспорт мені видали за 240 грн, хоча почитавши форум, розумію, що ще легко і дешево отримав))) хоча і є випадки, коли і безкоштовно отримували...

Ви мене вибачте, але просто скажіть без лишніх слів, чи можна мені розширити фундамент по 5 см з двох боків і РЕАЛЬНО не боятись за наслідки, чи потрібно вносити зміни у буд.паспорт і потім повідомлення про початок буд.робіт. але так не хочеться знов проходити ці "мідні труби"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дорогі форумчани, допоможіть у такому питанні, через мою неуважність і байдужість архітектора, в мому проекті виникла "досадна неувязка", внутрішня довжина будинку 8 метрів, а заплановані плити перекриття (три плити по 1.5 і три по 1.2) виходить 8.1, і я сам у себе сам вкрадаю 10 см житлової площі, тобто по 5 см з кожного боку будинку плита буде перекривати стіну чи можу я розширити будинок по 5 см з кожного боку?

Зауважу, що я НЕ рухаю стіни, на які іде опирання плит.

але головне, за що я боюсь, чи потім при здачі будинку, мене не візьмуть за одне місце через те, що я не зберіг габарити будинку, тобто "голі" габарити 8.8 х 8.44 а після перенесення стануть 8.9 х 8.44.

всі кажуть, що потім цю різницю можна буде списати на зовнішне опорядження, але в інспекції також не дурні, вони побачать, що одна частина будинку лишилась без змін, тобто частина з опорядженням 8.44 перетворилась на 8.64 (наприклад по 10 см з кожного боку) а на іншій половина замість 8.9 буде 9.1 м. тобто на цій стіні у мене по 15 см опорядження.

Зараз наразі є всі дозволи, буд.паспорт, зареєстровано повідомлення, виритий котлован і залита бетонна пятка, тобто перенести стіну можна, ще не важко)))

Вы когда стройпаспорт делали, что Вам говорил архитектор?

Вы подавали не рабочий проект с чертежами, а эскиз намерений застройки.Мы не англичане и у нас это слово имеет одно значение которое обозначает нечто иное как :

Эски́з (фр. esquisse) — предварительный набросок, фиксирующий замысел художественного произведения, сооружения, механизма или отдельной его части. Эскиз — быстро выполненный свободный рисунок, не предполагаемый как готовая работа, часто состоит из множества перекрывающих линий.

Т.е. это никак не чертеж:

Чертёж — документ, содержащий контурное изображение изделия и другие данные, необходимые как для изготовления, контроля и идентификации изделия, так и для операций с самим документом.

 

Мне архитектор сказал,что все, что нужно соблюсти четко написано на 3й

странице (требования к застройке) в остальном никакой особой точности не нужно.Даже крупные строительные фирмы (строящие многоэтажки) допускают приличные отступления от проекта (а это далеко не эскиз).Заказчик кстати "лишнюю" площадь доплачивает по факту обмеров на основании которых выдается тех.паспорт.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ДЯКУЮ ВСІМ за те, що відгукнулись і написали корисні поради!!!

на всякий випадок, схожу сьогодні в районну архітектуру на консультацію, бо завтра вже буде виставлятись опалубка.

Робочі хотіли дізнатись адресу архітектора, що допустив таку промашку, щоб настукати ватманом по шиї)):lol::lol::twisted:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...