Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Перекрытие ж/б на зиму?

mans_2008

Рекомендовані повідомлення

так много раз написано что накрывать не обязательно, просто это как хранение автомобиля на улице, допустимо, он на это расчитан, но многие предпочитают гараж.

Так и накрывать, но главное не перестараться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можно обосновать для чего укрывать перекрытие дома на зиму в не зависимости от того монолит на этаж или сборное из плит. Ну гагрузить его на зиму понятно для чего можно. А вот накрывать его для чего?

Посверлить дырки в плитах пустотках, если позамазывали торцы (а их нужно заделывать). У себя прошлой осенью сверлил, воды за осень собралось прилично, зимой могло б порвать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Зима прошла.

Как кто перезимовал?

Как всетаки лучше накрывать или не накрывать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вернусь к началу темы, на бетон В25 нужно ложить минимум 350 кг цемента, и это на П3 на П4 больше, + ускоритель набора прочности)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зима прошла.

 

Мені здається у Вас там інша має бути літера, у нас на заході "зима прИйшла" завірюха страшна, мороз буде тріщати... весна:o

А тепер по суті питання, я начитавшись цієї теми, поспіхом купив поліпропіленовий тент, все гарненько укрив, поприв'язував, загалом повний ажур, але після першої завірюхи вітер порвав тент "як мавпа газету" і мене зустрів величезний синій парус, добре що не унесло за вітром:lol::)

з величезними зусиллями зняв я той тент (точніше те, що від нього лишилось) і просто лишив під відкритим небом, все нормально, єдина незручність яка мене ДІСТАЛА, треба перед потеплінням приїжджати і скидати сніг для самозаспокоєння, хоча мої сусіди взагалі лишили плити відкритими і навіть я їх не бачив.

Коли нема дощів, навіть мокра плита висихає за 4 години а на сонці за 1.

Єдиний мінус від незакритого фундаменту виникла у мене з цеглою, але це вже не по темі:

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=2125894&postcount=1

І саме гірше для незахищеного фундаменту це дощ, він насичує бетон а потім мороз...

 

Как кто перезимовал?

Как всетаки лучше накрывать или не накрывать

 

Як на мене, то гратись з тентами і плівочками це просто викинути гроші і час, як вийшло зі мною. Якщо хочете дійсно укрити фундамент, то тільки робити щось схоже на тимчасовий дах з шиферу або ще чогось, головне добре закріпити, щоб не позривало.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

NikolayII, это вы о бетонном фундаменте??? :o

Я весь брак выбрасываю на улицу, нигде ничего не порвало. Чего с бетоном-то будет, какие крыши, вы о чем??? Если нормальная марка бетона и до мороза успел набрать прочность - ничего с ним уже не случится.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

NikolayII, это вы о бетонном фундаменте??? :o

 

Я саме про плити перекриття, мені дістались досить поганої якості, вода заходить в тріщини і там замерзає, а якщо не скидати сніг, то в підвалі буде бассейн, а плити гіпотетично будуть руйнуватись.

Якщо перекриття моноліт, то як на мене руйнування плити не буде, а води в підвалі так само буде багато.:crazy:

А якщо у когось просто стрічковий фундамент стирчить з землі, то навіщо його взагалі укривати?:no:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зима прошла.

Как кто перезимовал?

Как всетаки лучше накрывать или не накрывать

 

 

Я замечательно перезимовал, внутри сухо.

Ни шифер ни плёнка не пострадали.

Самое зло не мороз для плит, а вода в подвале.

У меня шифер б.у. и временная крыша не идеальная, немного воды попадало, в местах где капало подставил вёдра, вылил за зиму 5 или 6

Плиты и стены подвала сухие.

А ещё многие не знают сколько воды в полостях плиты, когда просверлите (если такое прийдётся делать) узнаете и вода эта ничего хорошего там не делает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...