Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Меблі з Європи Б\У

Dioma

Рекомендовані повідомлення

  • 1 місяць потому...
  • 5 місяців потому...
Dioma, Доброго дня,хочу запитати чи Вас не цікавлять шкіряні меблі,ми також привозимо меблі з Голандії,ціни в мене дешевше ніж ви продаєте,просто не маємо збуту,якщо Вас зацікавить скиньте Ваш імейл і я Вам скину що в мене залишилось в наявності і ціни.Дякую
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Dioma, Доброго дня,хочу запитати чи Вас не цікавлять шкіряні меблі,ми також привозимо меблі з Голандії,ціни в мене дешевше ніж ви продаєте,просто не маємо збуту,якщо Вас зацікавить скиньте Ваш імейл і я Вам скину що в мене залишилось в наявності і ціни.Дякую

 

Krasa2004@lisy.ru

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
  • 2 місяці потому...
Хочемо купити Комплект 3-1-1 італія 11000 грн (жовтий)т, де ви знаходитесь (я в Луцьку) мій тел 0669390701 (марія), елек marusia88@ukr.net
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
вкажіть контактні телефони, буду вдячний за адресу куди можна підїхати щоб оглянути пропозицію. дякую. чи зможете відправити на київ? наскільки реальний торг? flunt@ukr.net тел. 093 5814202
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Мене Цікавить шкіряний набір 3+2+1(можливо ще+1).Причому 3-розкладний для щоденного спання !

Буду дуже вдячний за дзвінок-097-49-29-794.

або igor.marchevskiy@gmail.com

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Доброго дня! В мене до Вас таке питання - можливо я помиляюся, мені здається Ви крім продажу меблів займаєтесь їх реставрацією (перетягуванням). Якщо це так, то скільки коштує перетягнути такий диванчик салатоваго кольору в стилі бароко, перший варіант в шкірі (якщо суттєво в якому кольорі то це рижий) і другий варіант в тканині. І ще одне питання - за цим диваном (салатовим в стилі барокко) на фото стоять крісла в цьому ж стилі з рижою шкірою - скільки їх, чи до них є стіл і яка вартість??? Буду вдячна за відпяовідь. Можна по телефону 0961414199 Ірина
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
очень интересует мебель незнаем как к вам проехать завтра будем в львове мой номер 0974845207 спасибо!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Цікавить шкіряний комплект в гарному стані. Чи є ще в наявності 8.Комплект 3-1-1. Або може якийсь інший .Якщо щось э напишыть свій тел, або скиньте фото на trach.sv@gmail.com Змінено користувачем Cвітлана
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Доброго дня. Пишу трохи з запізненням, але може ще є в наявності стіл розкладний зі стільцями 8 штук в комплекті в попередніх оголошеннях, відреставрований? Наперед дякую 067 2152453
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цей жовтий диван і два крісла є ще в наявності? Коли так мій телефон: 0974732731 Дзвоніть.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Здравствуйте, дайте Ваши координаты для связи, спасибо.

 

Народ, ну не ленитесь и полистайте страницы темы. Автор не один раз выкладывал свой номер телефона....

 

Меня вот интересует,а кто-то из наших форумчан уже покупал что-то у ТС? И как диванчики? По качеству, изношенности и т.д.

 

Также вопрос к ТС - сколько стоят Ваши услуги по ввозу б-у мебели из Германии? Т.е я сама нахожу, что мне нужно, договариваюсь с продавцом, оплачиваю стоимость им напрямую, а Вы организовывете мне только доставку из Германии в Украину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Відновити форматування

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...