Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Мій варіант утеплення

Oleg_31

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

 

Закінчив утеплення мансарди свого будинку, прошу оцінити чи все правельно.

Для утеплення мансарди вибрав мінвату Техноніколь. Так як в кімнатах мансарди получалась дуже висока стела (до конька було 4-5м) спочатку опустили стелі, так звані повали, які зробили з крокв. В всіх жилих приміщеннях дали 250мм утеплювача, а саме 200мм між крокви(два слоя по 100мм) і 50мм поперек крокв щоб перекрити, так само зробили і на стелях які опустили. Вище стелі кімнати, хоча це приміщення не буде використовуватись і буде холодним, дали між крокви 150мм мінвати і закрили стелю, вище стелі буде поідеї повітряна подушка

За зазор між ватою і гідробарєром не заморочувався, так як стоїть СДМ/

 

Маю наступні питання:

1.Чи вірно все зроблено, особливо чи правельно що в закритих чирдаках які не використовуються дали ще 150мм мінвати між кроквами вже виже стелі кімнати , в плані збереження тепла, а не економії.

2.Наступний крок це дати паробарєр і підшалювати дошкою 30мм, питання в тому в якій послідовності це робити? Спочатку дошку а потім паробарєр, чи наоборот, бо читав що по різному роблять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чомусь ніхто не хоче прокоментувати.))

 

Ще маю одне питатання: на одній із стель трохи получається здавлена мінеральна вата, а саме стеля зроблена з крокв 18см на які набиті бруски 3см і поперек тих самих крокв ще брусок 5см і от на цю конструкцію я запхав 30см мінеральної вати(25см між крокви і 5см поперек крокв). З одного і дрогуго боку ця конструкція буде обшиватись дошкою, так як зверху чирдак, а з середини підшальовую для загальної надійності. Після укладання вати я поміряв що вона виходь за межу бруска буквально на 2см, тобто на цих 2см вона буде придавлена дошкою. Чи вплине це якось на властивості вати? Чи все буде добре? Бо розбирати вже якось не хочеться, а майстри запевняли що нічого страшного.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я зараз збираю матеріал і теж готуюсь до таких робіт.

Про здавлювання вати - виробник забороняє це робити, тому думаю це погано.

А в якому регіоні ви живете щоб давати 30см. вати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я зараз збираю матеріал і теж готуюсь до таких робіт.

Про здавлювання вати - виробник забороняє це робити, тому думаю це погано.

А в якому регіоні ви живете щоб давати 30см. вати?

 

Живу у Львові. Даю 30см по двох причинах, перша боюсь жари літом, друга купив трохи забагато вати тай тому вже не економив. Тай 30см це тільки на двох стелях, а так всюди 25см.

Стососвно здавлювання, то надіюсь що на властивості не вплине яж не роблю з 30см на 20см, а здавлюю до 27-28см.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю наступні питання:

1.Чи вірно все зроблено, особливо чи правельно що в закритих чирдаках які не використовуються дали ще 150мм мінвати між кроквами вже виже стелі кімнати , в плані збереження тепла, а не економії.

2.Наступний крок це дати паробарєр і підшалювати дошкою 30мм, питання в тому в якій послідовності це робити? Спочатку дошку а потім паробарєр, чи наоборот, бо читав що по різному роблять.

 

1.Всё правильно:beer:

2.Сначала ПБ,желательно с алюминевой фольгой(Юта Рефлекс 110),стыки проклеять лентой К-2,по стыкам доска,меж досками(что по стыкам) ещё две,итого получаем шаг досок около 50 см.

Далее сквозь доски П-образки ГК,к доскам крепить хомуты для проводов,и т.д.

 

Напр.,см. тут picasaweb.google.com/lh/photo/ecoXM8tVVOxEUpv9LYm8_DsNbBvJHf3ug9gqe8ez1e0?feat=directlink

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Паробарєр так і планував давати фольгований Strotex.

А стосовно доски, то вирішили по ваті дати встик доску 3см, підшалювати, це акби ще додаткова тепло і шумо ізоляція, а поверх дошки дамо паробарєр, так шоб доску також від вологи захистити, але давати паробарєр буду десь весною перед початком якихось робіт а зараз хай доска підсохне.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...