Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Viessmann Vitopend 100-W WH1D vs Vaillant Atmo TEC pro VUW INT 200-3 M

alex-lutsk@ukr.net

Рекомендовані повідомлення

На квартиру 70 м. з біметалічними батареями (40 ребер) забудовник пропонує поставити двоконтурний Viessmann Vitopend 100-W WH1D.

Маю нездорове бажання змінити котел на Vaillant Atmo TEC pro VUW INT 200-3 M, тому що у Viessmann мінімальна теплова потужність 10,5 квт (на 70 кв.м трошки забагато) а у Vaillant 8 квт.

З іншої строни запчастини і обслуговування Vaillant дорожчі.

Порадьте який з двох котлів обрати.

Чи є у них якась альтернатива до 8000 грн. (Цікавить Будерус - як у нього ціна\якість?? або інший аналог)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На квартиру 70 м. з біметалічними батареями (40 ребер) забудовник пропонує поставити двоконтурний Viessmann Vitopend 100-W WH1D.

Маю нездорове бажання змінити котел на Vaillant Atmo TEC pro VUW INT 200-3 M, тому що у Viessmann мінімальна теплова потужність 10,5 квт (на 70 кв.м трошки забагато) а у Vaillant 8 квт.

З іншої строни запчастини і обслуговування Vaillant дорожчі.

Порадьте який з двох котлів обрати.

Чи є у них якась альтернатива до 8000 грн. (Цікавить Будерус - як у нього ціна\якість?? або інший аналог)

 

То Ви з Луцька ? :)

Якщо так, то я б казав, напевно, Vaillant Atmo TEC. Увесь Луцьк на тих Вайлянтах сидить.

 

До речі - почитайте ось тут - до кінця:

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=86280

 

Крім того - є тема про підбір котлів - запитайте там. там профі такі - що ого-го! Тема ось тут:

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=63929

 

Але перед тим як питати - почитайте тему. Багато цікавого дізнаєтесь :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чим більше я читаю про Vaillant та Viessmann тим більше хочеться Buderus Logamax U044.

 

Але в нього бітермічний теплообмінник, що не дуже добре.

Змінено користувачем alex-lutsk@ukr.net
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чим більше я читаю про Vaillant та Viessmann тим більше хочеться Buderus Logamax U044.

 

Але в нього бітермічний теплообмінник, що не дуже добре.

 

Щось Ви не те читаєте.

Ви почитайте тему про підбір котлів. Там ясно написано - треба брети котел на який є в тій місцевості де Ви живете хороший сервіс.

Я не знаю чи на Будерус є в Луцьку сервіс...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Три фірми є офіційними представниками будеруса у Луцьку. Я думаю що сервісом забезпечать.

Жаль що котли які є в наявності тільки з бітермічними теплообмінниками.

 

 

П.С. Обдзвонивши фірми розумію що будерус відпадає, бітермічного гемороя ніхто нехоче.

Змінено користувачем alex-lutsk@ukr.net
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Три фірми є офіційними представниками будеруса у Луцьку. Я думаю що сервісом забезпечать.

Жаль що котли які є в наявності тільки з бітермічними теплообмінниками.

 

Ну, якщо такі фірми є - то добре.

А крім Вайлянта та Будеруса - які котли ще в Луцьку забезпечують сервісом ? Як на рахунок італійських - Беретта, Іммергаз. Або Юнкерсів ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пройшовся по фірмах, Юнкерс - Бош є в наявності близько 8000, гарантія рік , обслуговування 250-300 гривень в рік.

Мабуть зупиняюсь на Viessmann , менше електроніки , вайлант і бош нафаршировані занадто.

Кажуть що у Вісмана проблем особливих нема , головне кожен рік на початку опалювального сезону сервісний огляд робити.

Та і дешевший він на 1000 гривень, за ці кошти нормальну водопідготовку можна зробити, фільтр і помягшувач поставити.

 

Отак ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...