Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібні металеві двері (каркас під обшивку)

yurko_kozak

Рекомендовані повідомлення

Хто може зварити металеві двері? З готових, тих що пропонують нічого толкового не побачив, а якщо побачив, то надто дорого як для дверей (18-20 тис. грн.).

Потрібний металевий каркас, який я в подальшому сам обшию деревом, так як хочу, бо люблю я з деревом побавитися :)

Або, якщо можна, купити готовий заводський металевий каркас, без МДФ-ів всяких і утеплювачів, можна вже з замком. Буду вдячний за інформацію ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

yurko_kozak, Сбтосьте пожалуйста размеры ваших дверей,и ещё есть ли у вас предпочтение каких-то замков или с каких труб,листа метала, Вам нужны двери,так-как разновидностей очень много,или на какую суму разчитываета а мы попробуем вписаться .Любой каприз за вменяемую суму)))
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Хто може зварити металеві двері? З готових, тих що пропонують нічого толкового не побачив, а якщо побачив, то надто дорого як для дверей (18-20 тис. грн.).

Потрібний металевий каркас, який я в подальшому сам обшию деревом, так як хочу, бо люблю я з деревом побавитися :)

Або, якщо можна, купити готовий заводський металевий каркас, без МДФ-ів всяких і утеплювачів, можна вже з замком. Буду вдячний за інформацію ;)

 

Дайте розміри і я зроблю вам голу калітку на двері. Не бачу ніяких проблем :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім вдячний за допомогу. Двері готові і встановлені, за що вдячний компанії "Сплав" :rolleyes:Тема закрита!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...