Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проблемы с оформлением документации

Andy.Kitezh

Рекомендовані повідомлення

Всем доброго времени суток. Читаю форум уже пару лет, и вот решил написать, вернее попросить помощи.

Итак, в 2009 году я написал заявление в местный горсовет на получение земельного участка. Решением сесии горсовета мне, и ещё приблизительно полсотне человек, были выданы разрешение на разработку проектов отведения земельных участков . После этого необходимо было заказать изготовление техдокументации на отведение земельных участков для получения Госакта о праве собственности на землю. Что мы и сделали. Заключили договор с ЧП, имеющем соответствующую лицензию(Он должен был сделать все нужные работы за 3 месяца). К текущему моменту движения никакого(разве что границы участка определили). Когда я в телефонном разговоре спрашивал ЧП, в чём задержка, он ссылался, на то, что необходимо какое-то ещё разрешение горсовета. В общем, канитель с оформлением длится уже долго. А недавно на сайте Госагенства земельных ресурсов, я прочитал, что у данного ЧП лицензия закончилась ещё в октябре 2012 г.

Вопрос: Что в такой ситуации можно сделать?

Спасибо за помощь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По-перше, опишіть на якому етапі розробки перебуває ваш проект відведення на даний момент:отримання висновків про погодження проекту землеустрою, затвердження в міській раді, визначення кадастрового номеру, реєстрація земельної ділянки???

 

А недавно на сайте Госагенства земельных ресурсов, я прочитал, что у данного ЧП лицензия закончилась ещё в октябре 2012 г.

Якщо ліцензія закінчилась, то ПП має право доробляти свої "хвости" ще 3 роки(якщо пам'ять не зраджує), або ж ПП отримали сертифікат для свої діяльності згідно нововведень в процесі ліцензування землевпорядних установ!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос: Что в такой ситуации можно сделать?

Спасибо за помощь.

 

С 2013 года Акты на землю не выдаются. Вам нужно взять у землеустроительной организации Вашу папку с Технической документацией и идти в Центр Державного Земельного Кадастра потом к Державному регистратору за Вытягом (этот документ с 2013 года и будет основным правоустанавливающим документом на землю)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По-перше, опишіть на якому етапі розробки перебуває ваш проект відведення на даний момент:отримання висновків про погодження проекту землеустрою

 

Висновки хто має видавати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Висновки хто має видавати?

 

На даний момент згідно чинного законодавства відповідно до закону України від 02.10.2012 № 5395-VI:Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки погоджується в порядку, встановленому статтею 186--1 цього Кодексу.

 

Стаття 186--1. Повноваження органів виконавчої влади в частині погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

1. Проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок усіх категорій та форм власності підлягає обов'язковому погодженню з територіальним органом центрального органу виконавчої влади, що здійснює реалізацію державної політики у сфері земельних відносин.

2. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у межах населеного пункту або земельної ділянки за межами населеного пункту, на якій розташовано об'єкт будівництва або планується розташування такого об'єкта, подається також на погодження до органу містобудування та архітектури.

3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки:

природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення, земельної ділянки, розташованої на території чи в межах об'єкта природно-заповідного фонду або в межах прибережної захисної смуги, підлягає також погодженню з природоохоронним органом;

історико-культурного призначення, земельної ділянки, розташованої на території історичних ареалів населених місць, земельної ділянки, на якій розміщені об'єкти культурної спадщини, підлягає також погодженню з органом охорони культурної спадщини;

лісогосподарського призначення підлягає також погодженню з органом лісового господарства;

водного фонду підлягає також погодженню з органом водного господарства.

 

 

 

 

Ваші пункти я виділив.+ висновки про обмеження( обтяження ).Якщо по старій процедурі, то екологія, культурна спадщина, санепідемстанція + протокол засідання погоджувальної комісії!!!

Напишіть, які висновки отримані у вас!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Созвонился с ЧП. Он мне клялся и божился, что документы будут переданы на ближайшую сессию горсовета. А сейчас все проекты якобы переданы госрегистратору для получения кадастровых номеров. Вот интересно, это тот же регистратор, что регистрирует ЧП?

 

 

Увы, у меня на руках нету ни одного заключения. Ими занимается тот же ЧП.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Созвонился с ЧП. Он мне клялся и божился, что документы будут переданы на ближайшую сессию горсовета. А сейчас все проекты якобы переданы госрегистратору для получения кадастровых номеров. Вот интересно, это тот же регистратор, что регистрирует ЧП?

 

Увы, у меня на руках нету ни одного заключения. Ими занимается тот же ЧП.

 

Ні то різні реєстратори.Якщо вірити вашому представнику, то на даний момент ваша земельна ділянка проходить процедуру державної реєстрації, за яку, до речі, ви повинні заплатити 65грн(або ж ПП, а потім показати квинтацію).У нас в районі без оплати даної суми державні реєстратори документацію в роботу не беруть!!!!!Після того, як ваша ділянка пройде процедуру держ. реєстрації, проект передається на затвердження до міської ради.Потім вам дадуть витяг з державного реєстру земель, з яким ви йдете до місцевого відділу юстиції та отримуєте свідоцтво про право власності на нерухоме майно(земельну ділянку).Якось так!!!!!!!!

Змінено користувачем ficus41
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Созвонился с ЧП. Говорит, что сейчас у гоcрегистратора, но, по его словам, процесс регистрации очень медленный, т.к. сервер висит. Змінено користувачем Andy.Kitezh
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Созвонился с ЧП. Тот поклялся, что проект уже давным-давно готов, передали в местный ДЗК, и присвоение кадастрового номера-вопрос времени. Я связался со специалистом из ДЗК, та ответила, что да, проект передан, но в нём в очередной раз куча ошибок.

Сегодня столкнулся лицом к лицу с ЧП и тот увиливая, сказал, что проект будет переделан, а вот когда, неизвестно, поэтому, мол ждите, и не доставайте меня.

Вот что с этим делать? Уже 4 год, как участок есть, а я фактически не являюсь его владельцем. Может, к другому ЧП можно обратиться?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Созвонился с ЧП. Тот поклялся, что проект уже давным-давно готов, передали в местный ДЗК, и присвоение кадастрового номера-вопрос времени. Я связался со специалистом из ДЗК, та ответила, что да, проект передан, но в нём в очередной раз куча ошибок.

Сегодня столкнулся лицом к лицу с ЧП и тот увиливая, сказал, что проект будет переделан, а вот когда, неизвестно, поэтому, мол ждите, и не доставайте меня.

Вот что с этим делать? Уже 4 год, как участок есть, а я фактически не являюсь его владельцем. Может, к другому ЧП можно обратиться?

 

Якщо є можливість, то опишіть характер помилок по проекту(можливо щось підкажу по їх характеру). До іншої фірми звертатися на даний момент змісту, я думаю, не має, оскільки це нові фінансові затрати, хіба що ви зовсім розчарувалися в попередній організації.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо є можливість, то опишіть характер помилок по проекту(можливо щось підкажу по їх характеру).

 

Можливості такої в мене нема, забув в ДЗК запитати. Можливо, в понеділок взнаю.

 

До іншої фірми звертатися на даний момент змісту, я думаю, не має, оскільки це нові фінансові затрати, хіба що ви зовсім розчарувалися в попередній організації.

 

Я якраз і розчарувався. Стільки тягнути і ще хамити...Якось до відповідальності можна притягнути даного ПП?

 

P.S. Даний ПП - Гоца О.І.(м.Вінниця). Хтось з ним стикався?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...