Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Покритикуйте понравившийся проект

Mendor

Рекомендовані повідомлення

Есть участок 20Х50м. Очень понравился следующий проект (ссылка устарела), хотелось бы услышать мнение форумчан подойдёт ли он для комфортного проживания 3-4 человек? Участок практически ровный. Вход получается на запад, веранда на восток.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будинок цікавий і нормальний, але є деякі моменти, на які слід звернути увагу:

- я б підняв його на 200 - 300 мм;

- дещо не подобається прохід з тамбура в будинок під сходовим маршем;

- не зрозуміло яке перекриття передбачено.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будинок цікавий і нормальний, але є деякі моменти, на які слід звернути увагу:

- я б підняв його на 200 - 300 мм;

- дещо не подобається прохід з тамбура в будинок під сходовим маршем;

- не зрозуміло яке перекриття передбачено.

 

- Ви маєте на увазі підняти його над землею, чи підняти перший поверх?

- я теж ламав голову як заходити, але скоріш за все просто сходи з другого поверху спускаются в тамбур хоча якщо так то вони виходять дуже круті.

- звичайно хотілося б здешевити і зробити перекриття по балкам, але підкажіть чи вийде.

- також як на мене ще камін стоїть якось незрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- Ви маєте на увазі підняти його над землею, чи підняти перший поверх?

- я теж ламав голову як заходити, але скоріш за все просто сходи з другого поверху спускаются в тамбур хоча якщо так то вони виходять дуже круті.

- звичайно хотілося б здешевити і зробити перекриття по балкам, але підкажіть чи вийде.

- також як на мене ще камін стоїть якось незрозуміло.

 

- так підняти над рівнем грунту;

- судячи з конструктивних рішень будинку там передбачена монолітна плита перекриття;

- так, з каміном біда.

Взагалі, рекомендую Вам адаптувати цей проект під наші реалії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там ще походу гараж і тамбур і перший поверх на різних рівнях, доречі є ще такий проект з підвалом (ссылка устарела). Можливо в когось є схожі проекти, дуже подобаються ці кантрафорси по вуглах.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там ще походу гараж і тамбур і перший поверх на різних рівнях, доречі є ще такий проект з підвалом (ссылка устарела). Можливо в когось є схожі проекти, дуже подобаються ці кантрафорси по вуглах.

 

Я бачив, що воно в різних рівнях. Я б оті дві сходинки виніс на вулицю і зарахунок цього будинок підніметься на 300 мм, а перший поверх буде в одному рівні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проект достойный внимания,но действительно нуждается в адаптации к нашим условиям,если у Вас участок не в низине,цоколь лучше не делать(испортите всю европейскость дома,лучше "вложить"в гидроизоляцию и утепление фундамента,чем жертвовать красотой),с лестницей---дело привычки,высота получается 2,15-2,20,да при входе это может несколько смущать,но это типичная польская(европейская)история,ко входу Вы привыкните,зато не потеряете площади в доме,а переделка этого узла потянет за собой изменения везде(вплоть до крыши),еще момент,сделать деревян.перекрытия,будет больше вариантов для"маневра",удачи
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...